Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
33.131
Cevap
394
Favori
1.968.507
Tıklama
Giriş
    206 Mesaj
    arkadaşlar bagaj havuzunu servisten alan var mı? varsa plastik ya da halımı? birde internettede var dı sanırım orada da 100₺ idi, bir arr
    kadaş servistede 100₺ demiş bu durumda orjinal daha mantıklı gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sizede iyi aksamlar aracız hayırlı olsun.
    Start stopta veya acc de sorun degil araba calısmayi kestiği icin sorun degilde .
    Kulandığım bölgede cok fazla dur kalk oluyor start stopu katıyorum duruncada eski alışkanlık N ye alıyorum bazende unutuyorum.D kalınca otmk de olsa yuk biner diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    VK1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: pro_man

Bende 40 yaşındayım arkadaşlar. 36 sene İstanbul'da ikamet ettikten sonra taşındım Balıkesire. araç 1850km oldu. maşallah tık yok.
    ortalaması aldığımdan beri 6.1 lt.
    ben aracı aldığımda lastiklerde 42 hava vardı. kapıda yazdığı gibi 2.4 bar yerine önlerde 36 arkalarda 35 olacak şekilde düzelttim.
    daha farklı yapan varsa tavsiyelere açığım.

bu arada kablosuz sarj özelliğini kullanamayan arkadaşlar için önereceğim ürünü göstermek isterim.
    hanımda iphone 7s bende htc m8 var. ikimizin telefonu için bu aparatları aldım. artık hem evde hem arabada kablosuz şarj edebiliyoruz.
    tek sıkıntı telefonu bi kılıfla kullanmak zorunda kalmak.
    https://www.aliexpress.com/item/HW02-Qi-Standard-Smart-Wireless-Charging-Pad-Charger-Coil-Receiver-for-Android-for-iPhone-5s-SE/32704513194.html?spm=2114.13010608.0.0.ijx2GX

https://www.aliexpress.com/item/Qi-Universal-Wireless-Charging-Kit-Charger-Adapter-Receptor-Pad-Coil-Receiver-For-Android-Phone-THL-OnePlus/32365102543.html?spm=2114.13010608.0.0.ijx2GX

ve son olarak bunları aldım. malum anahtar cepte çantada dolanıyor sürekli. https://www.aliexpress.com/item/2016-new-1pcs-silicone-rubber-car-key-case-cover-holder-protector-for-Citroen-DS3-DS4-DS5/32708587856.html?spm=2114.13010608.0.0.ijx2GX
    henüz gelmedikleri için yorum yapamıyorum ama sonuçta fiyatı belli çok ümitli olmamak gerek :)

Ya herzaman aynı şey başıma gelmek zorundamı bişeyi soruyorum sonra alıyorum aldıktan hemen sonra cevap geliyor iş işten geçiyor bilseydim bu aparatı alırdım gittim kablosuz şarj desteği var diye samsung s7 aldım htc10 iphone 7 arasında kalmıştım halbuki tel yarın elime ulaşır direk iade mi etsem yoksa s7 kalsınmı diğer arkadaşlarda yardımcı olursa çok sevinirim

• Er
    13 Mesaj

Abi cok sagolun sizlerin cok daha guzelleri olsun. Kazasiz belasiz insAllah. Benimde elim aliskanliktir gitmekteydi duz vites aliskanligidir sonucta. Ama st ile konustugumda sikinti yaraticak bir durum oldugu soylenmisti ama biz burdakiler st lerden bile daha cok sey biliyoruz. Mesela navigasyona guncelleme geldigini servis bile bilmiyor galiba leon abi gostermisti bizede boyle oldugunu. Ama siz N ye alsanizda icinz sinmez ise sonra tekrar acc yi devreye alirsiniz.

Iyi aksamlar

|
    |
    xcellance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben ce s7 kalsın.

|
    |
    underdog kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

St ler sikinti yaraticak bir durum olmadigini soylemislerdi.

Kusura bakmayin yanlislik icin.

Iyi aksamlar

|
    |

sesli komut telefonda iyi çalışıyor ama navi de sıkıntılı
    |
    |
    h.kaya0645 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dostlar 24 Kasımda aracımı aldım.Active +sp , beklentilerimi fazlasıyla karşılayan bir araç.Sadece navigasyon bizim araçlarda yok. Sonradan eklenebilirmi? Bu konuda bilgisi olan varmı?Herkeze kazasız günler dilerim.Bu arada yaş 51 .Herhalde en büyüğünüz benim.Ancak mustimi arkadaşın dediği moruk ifadesini kabul etmiyorum.Gönlümüz genç kardeş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: xcellance

Ben ce s7 kalsın.

teşekkürler, samsunga karşı biraz soğuğum ilerde donma falan olmaz inşallah
    quote:

Orijinalden alıntı: underdog

quote:

Orijinalden alıntı: xcellance

Ben ce s7 kalsın.

teşekkürler, samsunga karşı biraz soğuğum ilerde donma falan olmaz inşallah

Kullanıma göre değişir her halde bende şu ana kadar donma vs olmadı.
    Birde ben peugeot düsünmezken 3008 alanlardanım telefonun lafı bile olmaz ☺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcellance -- 9 Aralık 2016; 23:22:44 >
    |
    |

S 7 bana göre iPhone7 den iyi özellik olarak
    V.s.

|
    |
    underdog kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

internetteki peugeot 3008 fotoğraflarının çoğu makyajlanmış halde, sahibinden.com'da da pek ilan yok.

bu aracı normal sokak haliyle farklı açılardan iç dış yıkama yağlama şeklinde çekmiş olan ve paylaşan olursa çok sevinirim
    |
    |
    Klimaya ilgili çözüm önerim şudur. Piyano tuşların altındaki siyah taşlarda iç sirkülasyon tuşu var. Sanırım Kapı kilitleme tuşunun yanında. Yuvarlak üç ok şeklinde. Ona basarsanız dışarıdaki havayı içeri sokmaz. Araç bende yok ama diğer tüm araçlarda bu böyledir.

Telefon konusuna gelince bende s7 edge kullanıyorum 7 aydır. İPhone 7yi katlar özellik konusunda.

|
    |

Orijinalden alıntı: Black_Mamba24

S 7 bana göre iPhone7 den iyi özellik olarak
    V.s.

sağolun arkadaşlar kafam rahatladı sayenizde
    |
    |

Applecarplay ile kendi navigoasyonundan çok daha basarili navigasyon olan tomtom haritalar kullanabilirsiniz. Hiç bir şey takmaya gerek YÖK. Android 7 sonrasında d destek var.
    Ben de active kullanıyorum VE telefon Navi fazlasıyla yeterli. Ses komutunu da çok güzel alıyor. Siri ile anlaşmak sorunsuz.

|
    |
    hkeles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim orijinal 17 jantlari uygun fiyattan bırakayım.
    Ben kışlık icin 18 aldim yaza 19 takarım diyorum

|
    |
    Blueye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Çanakkale 52

|
    |

Orijinalden alıntı: ecosan

sesli komut telefonda iyi çalışıyor ama navi de sıkıntılı

Teşekkür ederim cvp icin.
    Bende tlf la sorun yasamiyorum sesli komut icin,ama "beni .... adresine götür "dedigimde "bulundugunuz ulkede sesli komutla hedef belirleme yoktur" diyor , araci alirken 400 liralik fark cikmamisti bende kimi arkadas tom tom 3 yillik urun bedeli demisti ,acaba o yüzden mi sesli komutla hedef belirleyemiyorum ?

|
    |

Bence ötv den önce allure + ep aklımdaydı ama ötv den sonra active + sp daha mantıklı gelmeye başladı.

Alanlar kullananlar iki paket arasında katalog bilgisi dışında ki farklar nelerdir.
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.