Şimdi Ara

Yeni Passat gözlemlerim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
3
Favori
7.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Passat ve sınıfının diğer araçlarının orta donanım otm 2litre hacimli modellerinin fiyatları.

passat 2.0tdi dsg 138.000
    latitude 2.0dci 132.000
    mazda 6 2.0 129.600
    insignia 2.0d at 121.000
    avensis 2.0 at 121.900
    508 2.0d at 140.000
    s60 d4 140.000
    a4 2.0tdi mutitronic 138.000
    320d 162.000
    c200 212.000

Görüldüğü üzere hepsi absürd pahalı çok fark yok. Tek dikkat çeken 2litre passat fiyatının artık s60 ve a4 fiyatına denk geliyor olması ki, tek tük nadir alanlar dışında yine hiç satmayacak bir model 2.0tdi passat. Başka şehirleri bilmem de 130bine eskişehirde 3+1 daire alınabiliyor. İnsaf yahu alt tarafı orta sınıf araçlar bunlar.
  • Piyasayı kasıp kavuracağı belliydi, hiç şaşırmadım. Tipsiz B7 kasası bile o kadar sattı, Bunun tasarımı falan daha iyi elbette çok satacak. Passat Türk insanının zevkine hitap ediyor. Prestiji yüksek, artık bmw, audi ayarında görülüyor. Ama aslında şişmiş bir balondan başka birşey değil. Bir keresinde Passat formuna girmiştim adamlar kendilerini uzayda görüyorlar. Passat resmen mutluluk hormonu etkisi yapmış. Tamam herkes arabasını sever de, bunlarınki biraz sonradan görmelige kaçıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vetenes kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Enes kardeşim, Allah'ım kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Çok şık bir araç bence, güle güle kullan.

• quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

Hayırlı olsun Enes kardeşim, Allah'ım kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Çok şık bir araç bence, güle güle kullan.

Amin abi Allah razı olsun çok şükür istediğimiz arabayi aldık. Bundan sonra uzun süre bineriz :)

• Alıcısı olduktan sonra 200'e de satılabilir. Fiyatı büyütmenin anlamı pek yoktur, suç bizlerin.
  • İnternetteki liste fiyatlari ile bayi fiyatlari ayni mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Passat ve sınıfının diğer araçlarının orta donanım otm 2litre hacimli modellerinin fiyatları.

passat 2.0tdi dsg 138.000
    latitude 2.0dci 132.000
    mazda 6 2.0 129.600
    insignia 2.0d at 121.000
    avensis 2.0 at 121.900
    508 2.0d at 140.000
    s60 d4 140.000
    a4 2.0tdi mutitronic 138.000
    320d 162.000
    c200 212.000

Görüldüğü üzere hepsi absürd pahalı çok fark yok. Tek dikkat çeken 2litre passat fiyatının artık s60 ve a4 fiyatına denk geliyor olması ki, tek tük nadir alanlar dışında yine hiç satmayacak bir model 2.0tdi passat. Başka şehirleri bilmem de 130bine eskişehirde 3+1 daire alınabiliyor. İnsaf yahu alt tarafı orta sınıf araçlar bunlar.

2.0 ustu durum asagi yukari ayni.A4 ile ayni fiyat,passat in ic hacmi ve konforu daha iyidir.audi amblemi..hey gidi 5 sene once 70.000 tl ye ayni arac teklifi almistim.

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

quote:

Orijinalden alıntı: trust06

quote:

Eline sağlık

bende bugün verdim siparisi comfortline tdi dsg refleks gri 109.500 normalde opsiyonlar bar üzerinde 105 bine aldım ayrıca dolu depo ve uzatılmış garanti ile verecekler. 15 i elimde vergi de onlardan

Hayatımda bu forum kadar saygısız ve kalitesiz bir yer görmedim. Araba alana hayırlı olsun denir. Burada da kendisini birsey zanneden bir grup böyle eksi verir. Neyse devam az daha eksileyin.

Hayırlı olsun

Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. Forumda sizin gibilerin olmasi sevindirici.

@cad34 abi çok teşekkür ederim. evet araba 15 aralıkta gelecek bana. Zaten hem fiyat hem bekleme süresi çok iyi oldu. Ayrıca vw 6 ay bekletiyor diyenlere de selam olsun

Hocam hayırlı olsun çok güzel bir araç..1.4 125 trend manuel ne zaman gelecekmiş bilginiz var mı

• cetiner19 kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık kardeşim bikgilendirme için.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH-ALEMDAR

quote:

quote:

quote:

Eline sağlık

bende bugün verdim siparisi comfortline tdi dsg refleks gri 109.500 normalde opsiyonlar bar üzerinde 105 bine aldım ayrıca dolu depo ve uzatılmış garanti ile verecekler. 15 i elimde vergi de onlardan

Hayatımda bu forum kadar saygısız ve kalitesiz bir yer görmedim. Araba alana hayırlı olsun denir. Burada da kendisini birsey zanneden bir grup böyle eksi verir. Neyse devam az daha eksileyin.

Hayırlı olsun

Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. Forumda sizin gibilerin olmasi sevindirici.

@cad34 abi çok teşekkür ederim. evet araba 15 aralıkta gelecek bana. Zaten hem fiyat hem bekleme süresi çok iyi oldu. Ayrıca vw 6 ay bekletiyor diyenlere de selam olsun

Hocam hayırlı olsun çok güzel bir araç..1.4 125 trend manuel ne zaman gelecekmiş bilginiz var mı

Teşekkür ederim şu an bizim stokta hiç yok ama doğuş oto plazalarında olan vardı. Ayrıca Şubat 15 den sonra 2015 ler geliyor muhtemelen o zaman elinizde olur en geç

• allstar34 kullanıcısına yanıt
     Yeni Passat gözlemlerim

https://lh5.googleusercontent.com/-jAHFYCLOjA0/U9fD796BBTI/AAAAAAAACK4/6yfrEBDBSNY/w364-h564-no/77B4F8B9399B268BAB27A421ED6CAE40.jpg
    https://lh3.googleusercontent.com/-KeD_L-A_PGY/Uj3tQiFfboI/AAAAAAAABYE/CzhgC5q0Olg/w510-h335-no/gozlerinize-ina-124736995.webp

bu resimlerdeki olay tekrarlar mı ki?

resimler niye gözükmüyor? sansür mü var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grezimonk -- 6 Aralık 2014; 21:46:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: CarBuyer

Yeni passat highline modeli inanılmaz güzel olmuş bugün showroom da inceleme fırsatım oldu.Araç zaten satılmıştı kilitliydi fakat en önemlisi showroom un içinde adım atılacak yer yoktu ve yaklaşık 15 satış görevlisi vardı ve gepsi bilgisayarın başında fiyat konuşuyorlardı ayaktaki insanların dışında.Ben highline vam tavan siyah 1.6 tdi passat için mart ayına 126 bin tl fiyat aldım.İndirim beklemeyin hiç o kadar insan var ki inanamadım bu çılgınlığa.

Aynı fikirdeyim inanmayan vakti ve zamanı olan varsa yarın istanbul avrupa yakasındaki herhangi bir bayiye beraber gidelim. bugün ki bu kalabalık golfte kesinlikle olmamıştı hatta yarısı bile , zaten Passat ve vw forumlarını biraz takip eden hak verir kota sorunu olmazsa tüm segmentlerin açık ara en çok satanı olabilir 2015'de, Filo hariç ve de açık ara farkla .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 6 Aralık 2014; 21:50:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: işte o görüntüler

Yeni Passat gözlemlerim

Nick - mesaj

• 138 bin bu arabaya ha
  • Şu rezil tasarımın hergun yeni konusu açılıyor, ikinci resimdeki jantlar cms terk tam taksici jantı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eline sağlık

Hayırlı olsun

Teşekkür ederim şu an bizim stokta hiç yok ama doğuş oto plazalarında olan vardı. Ayrıca Şubat 15 den sonra 2015 ler geliyor muhtemelen o zaman elinizde olur en geç

O zaman da fiyatlar yeni model zammı diye 3 bin civarı artmaz mı?

• ANIL-D kullanıcısına yanıt
    Gayet güzelmiş!... Bence popüler olacak bir tasarım!...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eline sağlık

Hayırlı olsun

O zaman da fiyatlar yeni model zammı diye 3 bin civarı artmaz mı?

Artacak. Yapacak birsey yok. Dizel manuel hoc gelmedi. Ayrıca 1.4 tsı 125 hp trendline da bizim bayilere gelmedi. Doğuş da işine gelene satmış

• 138 bin çok fazla...

• Merhaba,

1.4 150bg DSG'li modeller Nisan'damı gelecekmiş, bilgisi olan varmıdır? Bir arkadaşa bayide Nisanda gelecek o modeller denmiş.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.