Şimdi Ara

Yeni Passat gözlemlerim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
3
Favori
7.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trust06

quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Eline sağlık

bende bugün verdim siparisi comfortline tdi dsg refleks gri 109.500 normalde opsiyonlar bar üzerinde 105 bine aldım ayrıca dolu depo ve uzatılmış garanti ile verecekler. 15 i elimde vergi de onlardan

Hayatımda bu forum kadar saygısız ve kalitesiz bir yer görmedim. Araba alana hayırlı olsun denir. Burada da kendisini birsey zanneden bir grup böyle eksi verir. Neyse devam az daha eksileyin.

Hayırlı olsun

Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. Forumda sizin gibilerin olmasi sevindirici.

@cad34 abi çok teşekkür ederim. evet araba 15 aralıkta gelecek bana. Zaten hem fiyat hem bekleme süresi çok iyi oldu. Ayrıca vw 6 ay bekletiyor diyenlere de selam olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yazlık fiyatına araba resmen! insanların artık tek evi var. yazlık olsun, ikinci ev olsun almıyor araba alıyor arkadaş! üzerine biraz daha ekle egede gidebileceğin barbekü yapabileceğin yerin olsun! çok savurganlık yapıyorlar bence.. bunu alan kişiye baksan üzerinde kayıtlı bir tapusu bile yoktur!

ayrıca alsan binsen kime göstereceksin gösterecek ne samimi komşu kaldı ne iş arkadaşı vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 6 Aralık 2014; 20:59:57 >
  • Geçenlerde biri yazmıştı test sürüşüne çıkan, rüzgar yalıtımında başarılı değil b7 ile aynı diyordu. Bence diğer yönlerden b7 ve rakiplerine göre öne geçti. Tabii bu parasının hakkı olduğunu göstermez fiyatlar ve opsiyonlar çok pahalı.

Mesela o hayalet gösterge paneli sadece navigasyonla beraber alınıyor ve fiyatı 13000 lira

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön tasarımda Audi'yi gören sadece ben miyim Allah aşkına ?
  • Sosyal adalet bir şekilde sağlanıyor işte.Çok parası olanların paralarını hesaplı harcadıklarını düşünün.bence facia olurdu.
  • Bu arabaya 70knin uzerinde verilen her miktar 10 liralik yemege 25 lira bahsis birakmakla aynidir.

• quote:

quote:

quote:

Eline sağlık

bende bugün verdim siparisi comfortline tdi dsg refleks gri 109.500 normalde opsiyonlar bar üzerinde 105 bine aldım ayrıca dolu depo ve uzatılmış garanti ile verecekler. 15 i elimde vergi de onlardan

Hayatımda bu forum kadar saygısız ve kalitesiz bir yer görmedim. Araba alana hayırlı olsun denir. Burada da kendisini birsey zanneden bir grup böyle eksi verir. Neyse devam az daha eksileyin.

Hayırlı olsun

Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. Forumda sizin gibilerin olmasi sevindirici.

@cad34 abi çok teşekkür ederim. evet araba 15 aralıkta gelecek bana. Zaten hem fiyat hem bekleme süresi çok iyi oldu. Ayrıca vw 6 ay bekletiyor diyenlere de selam olsun

Enesçim sen bilirsin neden dizel dsg daha az talep gördü bu kasada ? Sadece fiyatı yüzünden mi ?

Ayrıca manuel tsi istesen yine bekleyecektin

• quote:

quote:

quote:

Eline sağlık

Hayırlı olsun

İşte bu güzel haber. Bir kaç gün önce Şubat sonu gibi bizde olacak demiştin ve resmen kendimi senin yerine koyup Şubat ayı gelmek bilmez demiştim. Öyleyse az kaldı şunun şurasında 7-8 gün. Ama ne olur Renault 12'ye bir müddet daha satma. Dursun bir köşede.

• gereksiz pahaı zaen bu vw iyice fiyatı yükseltti onun yerine 320i al ne gerek var vw ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Parası var veriyor adam.

320D'ye 180.000TL verende var.

Para ile alakalı bir durum veren verir,veremeyen anca bakar.

Avatarımda Bmw amblemi var diyemi konu 320d ye geldi, ne saçma sapan konuşuyorsun kardeşim 180bin 320d ye veren var 250bin mercedese veren 500bin porsche ye veren var diye bu passatı masummu yapıyor. Para ile alakalı durummuş bende öpücük vererek aldıklarını düşünüyordum söylediğin iyi oldu.
    Benim mesajlarımı alıntılama bir daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

Eline sağlık

hayırlı olsun hocam.

ben olsam 1.4 alırdım en azından performansı da olurdu. artı memleket soğuk sizin kışın bayaa sorun olur ısıtması şuyu buyu.

Abi teşekkür ederim. Evin kapalı otoparkı var o yüzden sorun olmaz babam emekli olmayı düşünüyor ve km yapacağım gezeceğim deyince tsi istemedi. Bende ısrar etmedim. Açıkçası benzinli olsa ne düşünürdü bilemem ama dizel otomatik istediği renk olunca çocuk gibi sevindi oda bana yetti

@automobilista daha önce çalışmıştım şimdi sadece okuldan artan zamanda bayide takılıyorum. Şu an resmi olarak çalışmıyorum.

• cetiner19 kullanıcısına yanıt
    Rakipleri dediğiniz s60 ve a4 320i değildir ins. Aman hocam seni de kaybetmeyelim

• quote:

quote:

quote:

Eline sağlık

hayırlı olsun hocam.

ben olsam 1.4 alırdım en azından performansı da olurdu. artı memleket soğuk sizin kışın bayaa sorun olur ısıtması şuyu buyu.

Abi teşekkür ederim. Evin kapalı otoparkı var o yüzden sorun olmaz babam emekli olmayı düşünüyor ve km yapacağım gezeceğim deyince tsi istemedi. Bende ısrar etmedim. Açıkçası benzinli olsa ne düşünürdü bilemem ama dizel otomatik istediği renk olunca çocuk gibi sevindi oda bana yetti

@automobilista daha önce çalışmıştım şimdi sadece okuldan artan zamanda bayide takılıyorum. Şu an resmi olarak çalışmıyorum.

eh hadi bakalım ben benim eski c4'de antalya'da bile zorlanıyordum, oğlanı bindirmeden önce tur atıyordum valla.

sizi artık büyütmüş, gezsin adam tabi ya. bir kez geliyorsun dünyaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 6 Aralık 2014; 20:33:36 >

• Aynen öyle. Abi Torosu önüme ne koyarsalar koysunlar satmam. Rabbim izin verirse bende oğluma bırakacağım.:)

Çetin normalde talep az değil inanılmaz çok ama araba yok. Tsi Comfortline ağırlıklı geldi. Eğer isteseydim tsi Heme alabilirdim. Bekleme dizel manuel de var birde 2015 modellerde Şubattan önce hiçbir marka getiremez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tacsız Kral Aragorn

Rakipleri dediğiniz s60 ve a4 320i değildir ins. Aman hocam seni de kaybetmeyelim

Daha neler
    Ben rakibi olarak bi insigniayı bir de 508i görüyorum

• allstar34 kullanıcısına yanıt
    Abi öpücük vererek aldıklarını düşünüyorum demedim.

Yanlış anlaşılma olmasın saygısızlık yapmakta istemedim.

140.000TL veren adam değeceni düşünüyor ki veriyor o zihniyet biri.

Siz diyene kadar Ambleme bile bakmadım.

Mesela bende birine 320D'ye 180.000TL vermişler desem belki adamın zihniyeti farklı o fiyata daire alırdın diyecek.

D sınıfı araçlar o fiyat satılıyor.

2.0 performansı ve az da olsa tüketim ekonomisi isteyenlerde bu araçlara bu parayı veriyor.

Adama göre Passat o zaman değer zihniyeti var.

Yani adama göre değiyormuş ben bunu belirtmek istedim.
  • 138bin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Eline sağlık

hayırlı olsun hocam.

eh hadi bakalım ben benim eski c4'de antalya'da bile zorlanıyordum, oğlanı bindirmeden önce tur atıyordum valla.

sizi artık büyütmüş, gezsin adam tabi ya. bir kez geliyorsun dünyaya.

Aynen öyle. Abi zaten sizin oralara yerleşmeyi düşünüyor emekli olunca. Burada zaten bağ bahçe işi ile uğraşıyor,orada meyve işi yapar. Dediğin gibi haketti. :)

• Automobilista kullanıcısına yanıt
    Bende kendi açımdan bakarak değerlendirdim olayı, misal ben gidipte 138bini bırak 100bin bile vermem passat a giderim ikinci el temiz E60 zorlanırsa F10 bile alınır W211-W212 alınır ne bilim Audi alınır sıfır Volvo alınır. Yine 180bin verip te F30, C serisi vs almam daha kaliteli seçeneklere yönelirim.
    Anlamadığım olay passat ve bunun gibi araçlara neden bu kadar para verilir süper ötesi tasarım mı var desen yok, on numara motor şanzıman mı var desen oda yok çok kaliteli bir iç mekanı da yok, eee ne kaldı geriye bir sürü boş hatıra sırf ikinci eli iyi diye bu kadar para bağlanır mı üstelik karşında Doğuş gibi bir muhatap varken.
    Ama şu benzinli manuel comfortline modeli alınabilir ona lafım olmaz.
  • Herşeyin bir alıcısı vardır ama,bana kimse Passat'a 138.000 tl verdiremez,orası da ayrı konu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.