Şimdi Ara

Yeni Passat gözlemlerim (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
3
Favori
7.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2010'da bütçe el verseydi, 3-5 tane B6 Passat Trendline 1.6 MPI 102 HP manüel araçları alıp stoklardım. Her aracın satış fiyatının 38,000 TL olduğunu -o zamanlar- kabul edersek, 5 otomobilden filo indirimi bile alabilirdik. Bunlara LPG işlemini yapıp satsak, 1 sene sonra her otomobilden ortalama 10,000 TL kâr sağlardık. Şu an aradaki kâr miktarı ile daha da fazladır, çağ dışı ve performans yoksunu olan ve Passat'a hiçbir zaman konmaması gereken bu motor ile Türkiye'de sağlam yatırım aracı oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stand Alone -- 8 Aralık 2014; 11:44:18 >
  • İncelemeyi yapan arkadaşın eline sağlık, alacak, almış ve teslimat bekleyen arkadaşlarada hayırlı olsun.

Her ne kadar passat sevmesemde herkesin zevki farklıdır. Başkasının severek aldığı bir aracı kötülemek ya kıskançlıktır yada kedinin ulaşamadığı ciğere yaptığı muameledir.

Ama bence Passat 2.0 DSG için 138bin biraz fazla, %10-15 üstüne Audi yada BMW almayı tercih ederim. Sonuçta arabaya 138 bini verebilen, 150-160 binde verebilir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman06

quote:

Orijinalden alıntı: Verre

quote:

Orijinalden alıntı: yaman06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trust06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trust06

quote:

138 bine halojen farlı araba o paraya doluya yakın mercedes c-class alınırken

Tabi alırsın... 1.6 Fındık motorlu benzinli merco

Bu araba sanarsın 5 litre.Olsa ne yazar.VW

5 litre Arabaların fiyatlarını da bilmiyorsun demek ki

Hep birlikte gidiyoruz halojen farlı alt sınıf arabaya 140 bin veriyoruz

Dedigin Merso'dan dolu Passat 115 bin tl(1.4 tsi dsg highline). Verimlilikte daha üstün hemde.

Elmalarla Armutlari karsilastirmak kadar bu forumun sevdigi baska bisey yok.

1.6'lı merco fındık motorlu ama 1.4'lü vw normal ha

Arkadaş doluysa dolu PREMIUM.
    Boş Merco dolu Vw'ye değer.

Sanki biri 4 digeri 6 silindir. 2000 cc fark var zannedecek goren de

Bos oglu bos Merso bile Passat'tan pahali.

Passat pahali olabilir ama premium ayagina temiz kazik atanlarda yok degil.

Premium premiumdur vw ne oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• vetenes kullanıcısına yanıt
    https://binekarac.vw.com.tr/bakim-araliklari.aspx madem bilmiyorsun aç bak ilk bakım ücretleri ne kadar diye. Ha! tabi çalışan indirimi yaptırırsın bu senin için geçerli olur, bunu belirt kimseyi yanlış yönlendirme. 250 lira bakımmış. (Basbayağı yalan bu!)

Günlük araç kullanmayla yada 2 haftalık araç kullanmayla hiçbir teknik veri ortaya koymadan test yapmayı bizde biliyoruz! O zaman bütün test yaptığım araçlar hakkında fikrim olsun atıp, tutayım yok öyle bir dünya.

Utanacakmışız, kapak olacakmış, ruhsat gösterecekmiş (-: ne içtiysen artık. İstersen VW'nin fabrikasını al beni ne ilgilendirir, ki zaten fabrika sahibinden farkınız yokta neyse.

• kulilka azadi K kullanıcısına yanıt
    Bu ne kadar yüzsüzluk ya Yalancılıkla beni itham ediyorsun sonra sana gereken cevabı veriyorum sonra Özür dilemek yerine yazdığın cümlelere bak.

Her neyse sana açıklama yapanda kabahat. 1 günde aracın yapılabilecek tüm detaylarını görüyorum bunun için 2 sene binmeye gerek yok. Test sitelerinin hepsi araçları 1 veya 2 gün test ediyor ve birçok insan bu testleri okuyarak araba alıyor.

Her neyse sana açıklama yapanda kabahat. Bu arada çalışan olmayan birçok tanıdığım passat ilk bakımı 350 lira gibi rakarakamlara yaptırdı hatta bugün geldi bir golf 380 liraya yapıldı. Eğer yağı kendileri alsa gelse çok daha ucuza gelir.

Bak bu hani benim olduğuna inanmadığın c maxın ilk bakim faturası 250 lira. Aynı bakıma 450 lira verenler de vardı sizin polo ya verdiğiniz gibi. Biraz kafa çalışacak.
     Yeni Passat gözlemlerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 8 Aralık 2014; 17:49:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vetenes kullanıcısına yanıt
    Ben sana diyorumki bu hafta Polo'ya bakım yaptırdık 450 liraya. İşte halen diyorum yalan söylüyorsun, yalanını düzelttin işte yukarıdaki mesajına bak 250 diyordun şimdi 350 oldu.

Arabayı tanımak için 1 gün yeterli öyle mi? Doğru, kapıyı kapat-aç, tamam.

Arabainceleme.com'u incelemedim mi sanıyorsun Alfa Romeo inceleme yazın araç tercihi.com'dan kopyala/yapıştırla alınmış. Bunu görmek yetti bile. Ki böyle bir siteyi açmak bilmiş gibi konuşmamıza yetecek ise 15 lira domain + hosting kopyala/yapıştır. Sonra bozuk yollara girdim trim sesi geldi. 220 km hıza çıktım "tık" demedi (-:

Bebe, bir daha bana "bu ne yüzsüzlük" gibi kelimeler kullanma, haddini bil!
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulilka azadi

Ben sana diyorumki bu hafta Polo'ya bakım yaptırdık 450 liraya. İşte halen diyorum yalan söylüyorsun, yalanını düzelttin işte yukarıdaki mesajına bak 250 diyordun şimdi 350 oldu.

Arabayı tanımak için 1 gün yeterli öyle mi? Doğru, kapıyı kapat-aç, tamam.

Arabainceleme.com'u incelemedim mi sanıyorsun Alfa Romeo inceleme yazın araç tercihi.com'dan kopyala/yapıştırla alınmış. Bunu görmek yetti bile. Ki böyle bir siteyi açmak bilmiş gibi konuşmamıza yetecek ise 15 lira domain + hosting kopyala/yapıştır. Sonra bozuk yollara girdim trim sesi geldi. 220 km hıza çıktım "tık" demedi (-:

Bebe, bir daha bana "bu ne yüzsüzlük" gibi kelimeler kullanma, haddini bil!

Ben kendim 250 liraya yaptırıyorum sen merak etme.

Site bana ait değil. Test surusleri bana ait yazıların benle ilgisi yok. Ayrıca trim sesi gelen araçlar orada git test et bak.

Asıl sen Bebe gibi kelimeler kullanma. Ben lafımın arkasındayım.

Yasa seninle boşuna vakit harcıyorum BLOK

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

quote:

Orijinalden alıntı: CAD34

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: @uiKSilveR

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: linqs

ya sen niye burada yazılanları kafaya takıyorsun , coğu cocuk , büyük olanlarında bazılarının cocuktan farkı yok markacılık yapıyor ve farkındaysan hep aynı kişiler , hakaret etmektende çekinmiyorlar milletin verdiği para ile milletin aklını fikrini sorguluyorlar .. dolayısı ile kaale almamak lazım hacı ..

hayırlı uğurlu olsun inşallah gönlüne göre olur ..

Eyvallah kardeşim yok yani çizgi aşıldı biraz tadı kaçtı. Kendileri d sınıfı alacak olsa gidip passat alacak gene ama laf ediyor.

Hocam aracınız hayırlı olsun.Aldığınız araca herhangi bir kötüleme yapan kesınlıkle art nıyet baska nedenler vardı.(özelıkle bu ara b7 cıler )Cevap bile yazmayın keyfınızı kacırmayın.Suan butce uygun olsa sızın aldıgınız aracı almak ıcın 1 sn bıle dusunmezdım

Hocam çok teşekkür ederim. Yani söyle adam akıllı yorum görmek iyi geldi.

Ben bu arabanın bir tek rakibini görmedim genişlik,konfor,tüketim vb. Konularda. Isteyen gitsin 130 bin versin c serisi alsın benim param yetmedi.

Kaldı 7 günün. Vallahi seninle birlikte bekliyorum arabayı alacağın günü.

Abi teşekkür ederim senin arabanın resimleri de bekliyorum

Bi üst mesaja baksana bi bana yalancı diyen kendinibilmeze verdiğim ayar

komutanım bir sorum var size..telefonunuzun markası ne.?passatı alırkcaksınız da bu passata yakışan cep telefonu ne olmalı sizce..??valla paasatı olanlar agızbirligi etmişsse ıphone kullanıyor sizin telefonu merak ettim..

• aviregal kullanıcısına yanıt
    Ben note 3 kullanıyorum ancak henüz uyum nedir bilmiyorum bakamadım. Ama yakışır

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.