Şimdi Ara

YENİ PAKETLERİ MEVCUT MÜŞTERİYE SUNMAYAN FİRMA TELEKOMDUR !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar merhaba biliyorsunuz telekom yeni abonelere 200-500-1000 mbitlik tarifeleri çıkarttı mevcut aboneler cezalı sanırsam hiç bir şekilde geçiş yapmıyorlar bu olayda olsa olsa türk telekomda olurdu olduda elinizden geldiğince bu rezilliği şikayet edin günde 15 defa şikayet yazıyorum..

Yeni abonelik alayım dedim şuanki abonelik iptaline cayma bedeli istiyor modem teslim filan bi kolaylıklarıda yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 24 Haziran 2022; 0:40:28 >

• Seni, beni 12-24 ay zincirlemiş adamlar yani zaten cepte müşteriyiz onlar için. Bizim vereceğimiz ekstra para onların umrunda değil veya 100 mbps yada 1000mbps kullanmamızın onlar için hiçbir etkisi yok.

Ne zaman ki taahhütün biter ve zincirini kırıp özgürleşirsen senin için 10 gbps kalınlığında yeni zincirler getirirler ve 24 ay daha bağlarlar seni.

Müşterisine bu kadar ticari yaklaşan başka bir firma var mıdır sanmıyorum.

Verdikleri hizmet stabil, sorunsuz olmasa 1 dk durulmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geleceğini bildiğim için taahhüttü yenilememiştim. Klasik TT. Geçmiş olsun geçmek isteyip geçemeyen herkese.

• Sırf bu huylarından dolayı 100 tl daha fazla verir turkcell kullanırım.

• AMC A kullanıcısına yanıt

Turkcell Telekom kalitesinde hizmet sunamıyor maalesef.

Ama daha yenilikçi ve müşterisine seçenekler sunan bir şirket. Superonline 100 mbps kullansaydın mesela bir telefonla 1000 mbps'e geçiş yapardın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Michael Giacchino kullanıcısına yanıt

Telekom kalitesimi ? kalite göremiyorum telekomda.

• AMC A kullanıcısına yanıt

Altyapıda sorun oluştuğu zaman en hızlı Telekom ilgileniyor, mesela bizim yazlıkta geçen sene rüzgar yüzünden telefon kablomuz koptu, ekipler 1 gün içinde geldiler. Ben aynı kabloyu yerine tuttururlar diye düşünüyordum ama onlar havai kabloyu komple sıfırı ile değiştirdiler. Bu hızı başka firmalarda ne yazık ki bulamıyoruz.

• DURUM HALA AYNI NE YAZIKKİ.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.