Şimdi Ara

Yeni Özellikler | Yeni Profil | Kullanıcı Forumları |Bağlantı Paylaş (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
3
Favori
13.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
99 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaldırılmadı, üye isminin üzerine fareyi tutun ve bekleyin. İmza ve istatistiksel bilgiler açılacak.

• profil sayfasını eskiye nasıl çevirebiliyoruz ? @Jeolog.

• Jeolog. kullanıcısına yanıt

silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 10 Şubat 2021; 8:49:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmza konusunda sorun yaşayanlar :

Mesajlarda imza görüntüleme otomatik olarak kalkmış.

Herkesin ayarlara girip mesajlarda imzayı göster özelliğini açması lazım.

• Arkadaşlar desteğe yazdım halde bir türlü cevap gelmedi. 48 saat geçti. Eski hesabımın mailine ulaştım. Bu nickimi ona aktarmak istiyordum. Destekten cevap gelmiyor. Nasıl bir yol izlemeliyim
  • O değil de bir süredir forumu Futbol bölümü dışında takip etmiyordum. Baya şey kaçırmışım. Bu işleri sanki Citizen yapıyordu. Noldu ona ya? Emekli mi oldu. :(

• Tema seçenekleri gelecek mi? Özellikle eski arayüzleri veya, eski renkleri, şekilleri içeren 2005, 2007, 2011 gibi temalar getirilirse çok güzel olur. HTML5'e hâlâ alışamadım. O eski tat yok!

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Soul

Yav kardeşim şu yaptığınız değişiklikleri test eden feedback veren kimse yokmu?

Son attığım mesajları görmek için profilime giriyorum bana otomatik 1 sene önceki postlarımı gösteriyor, ardından 3-4 sene öncekiler gözüküyor ne alaka yani, yeni gönderdiklerim nerede? Eski sistemde en son gönderdiğim postlar en yukarda çıkıyordu ne güzel.Birde facebook benzeri lazy loading yapmışsınız. Scrollu aşağı çek çek imanım gevredi, 1000 tane mesajımı böyle mi arayacağım?

Ayrıca sene olmuş 2021 hala profile, inancınız diye bir alan koymuşsunuz. Bugün namaza gittin mi, fişlendiniz diye bildirim de gelsin oldu olacak

Valla forumun tüm bu yazılım işlerini tek kişinin yaptığından şüphe duymaya başladım

Size kötü bir haberim var. Onlar postlarınız değil, açtığınız konular Yeni Özellikler | Yeni Profil | Kullanıcı Forumları |Bağlantı Paylaş 

• quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Kötü değil, çok kötü olmuş. Ben takip ettiğim konulara, bildirimlere hep kendi profil sayfam üzerinden ulaşıyordum... Açtığım konular kabak gibi karşıma çıkıyor. Bana ne... Ben zaten biliyorum ne konusu açtığımı. Eski görünüm de çalışmıyor.

Katılıyorum. Ben son mesaj attığım konulara profilime basıp giriyordum. Şimdi o konuları nasil bulacağım. Profilime girince 1 yil önce açtığım konu görünüyor, ne yapacaksam artık onu. Ya da foruma yüklediğim tum fotoğraflar niye profilmde görünüyor, instagram mi burası?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayracan1991

Bu mesaj silindi.
    Gelmiş forumda Trollük rezillik yapan eleman utanmadan Forum yönetimini eleştiriyor yuh artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 6 Şubat 2021; 4:57:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya ben youtube video ekleyemiyorum artık.

• Yetkili arkadaşlar, naçizane bu kadar berbat bir arayüz hazırladığınız için tebrik ederim :) Eski haline dönmek için bir seçenek var mıdır ?

• bu ne ya, istemezüük. Çok kötü olmuş, derhal eskisi getirile. Şaka maka eskisi daha iyiydi.

• profil sayfasını eskiye nasıl çevirebiliyoruz ? @Jeolog.

• Jeolog. kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Anlamadığım bir nokta var, şu topic altında 1 kişi bile beğenmemisken yeni surumu, herkes eskiyi isterken bu dayatmaci tavır neden? Eskiye dönüşü kaldırmak neden ?

Hani tartışmalı bir durum olur yüzde 30-40 beğenir kalanı beğenmez tamam ama 1 kişi bile begenmemis farkında mısınız ?

Herkes aynı şeyi söylüyor bir cevap yok, yani var da cevabın anlamsızlığı ortada. Eskiden tek tıkla gördüğüm şeyleri 3-4 tıkla görüyoruz diyoruz hala ordan oraya tiklarsaniz görürsünüz, alisirsinizzz yavrummm tarzı bir hava. Yani evet emek var o yüzden başta insanlar kırıcı olmamak adına elinize sağlık ama beğenmedim kibarcs söylerken, inatla kabullenmeyince üslupta biraz sertleşmeye başlamış farkındaysaniz.

Adam çok kötü olmuş diyor, soruyorsun ne kötü olmuş diye, e açıklıyor sonra cevabın alışırsın oluyor. Şaka gibi :).

Ha bizim millet zaten alışık , yaptık oldu kral benim dersiniz iki gün sonra susar o da ayrı mesele.

• İğrenç duruyor gerçekten. 20'sine dayanacak foruma hakarettir bu. Nasıl eski hâline geçebiliriz? Foruma eskisi kadar zaten girmiyorum saçma sapan anasayfanız olsun, üye alımlarının kolay olması olsun vs... Birde ayrıyetten tasarımın içine etmeye devam ediniz. Forum sahibi şuan mezarında dönüyor olsa gerek, mezarda değilse nerede bu forum sahibi!? @Jeolog.

Yeni Özellikler | Yeni Profil | Kullanıcı Forumları |Bağlantı Paylaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karanlık Ülke -- 6 Şubat 2021; 19:53:4 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.