Şimdi Ara

Yeni Özellikler | Yeni Profil | Kullanıcı Forumları |Bağlantı Paylaş (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
3
Favori
13.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
99 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jeolog.

hocam sadece yedi ay ve daha öncekiler görünüyor. güncel verilerin gizliliği korundu.

Belirttiğiniz dönemde de çok hassas siyasi içerikler var hocam geçmişe yönelik. Özellikle oyların açık şekilde görünmesi iyi olmamış. Maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar kötü olmuş ki daha kötüsü olamazdı gerçekten elinize sağlık!

Aylar yıllar önce açtığım konuları bana hatırlattığınız için teşekkürler..!

Madem yaptınız bir seçenek koyun eski sürüme geç diye (gerçi var sanırım çalışmıyor)

İkinci el alışverişi yapan insanları da düşünerek bu adımların atılması gerektiğini düşünüyorum.

Ben adamdan bir şey alacağım, adam güvenilir mi diye profiline girdiğimde 2 yıl önce açtığı Ketçap kilo aldırır mı? konusu var!

Adamın açtığı konulara bakmaya çalışıyorum, bulamıyorum, yok.

İkinci el konuları profil sayfasında çıkmamasının özel bir sebebi var mı?

Dolandırıcılıklar artacaktır diye düşünüyorum.

Ayrıca benim açtığım konular öyle kabak gibi koca koca önizlemelerle sergilensin istemiyorum, bunu değiştirebiliyor muyum?

Herşey karman çorman olmuş, kim beğendi kim onayladı kim olur verdi bu v2 profile gerçekten anlamak güç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 5 Şubat 2021; 9:10:27 >

• hocam yeni şarkın çok ii olmuş tebrikler

• Telefon uygulaması çok iyi masaüstü üzerinde dark reader eklentisi gibi dark mod olmalı.
  • Yillardir guzel ve sade olan , herkesin alistigi sey keske kalsaydi diye dusunuyorum.Yinede emegi gecelere tesekkur ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

forum anasayfasında olan ve popüler adı altındaki hiçbirşeyi görmek istemiyorum fakat bunları her kapattığımda bir süre sonra tekrar bir kaçı açılıyor.

zorla popüler konuları göstermeye oraya girdirmeye çalışma durumu mu var ?

çok basit birşey takip ettiğim forumlar/alt forumlar belli girmek istediğim yerler belli neden sürekli benimle alakasız şeyleri gösterip duruyorsunuz.

Konu dışı, ülke gündemi veya sıcak fırsatlar görmek istemiyorum ana sayfamın en tepesinde. sıcak fırsatlara ihtiyacım olduğunda ilgili alt foruma giriyorum zaten. İkinci el bölümünde birşeye baktık diye sürekli aynı mantıkta konu öneriyorsunuz çoğuda 5-6 ay önce açılmış konular başlıkları da ilgimi çekmeyen şeyler.

ya bu kısımı tamamen gizleme seçeneği verin ya da en azından şu gizleme şeçeneği düzgün çalışsın

çalışmanızda başarılar.

@Jeolog.

gizle dedikten sonra tekrar siz açana kadar görünmemesi lazım. bu ayar çerezlerde mi yoksa database de mi tutuluyor emin değilim. kontrol edeyim. eğer database de tutuluyorsa bizim hatamız. tarayıcıda tutuluyorsa muhtemen belirli aralıklarla çerezlerinizi temizliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Kişilerin profiline girince sadece açtığı konular gözüküyor, son mesajları gözükmüyor.

Ayrıca eskisinden daha kötü olmuş, eskiden bir sayfada herşey gözükürken, şimdi karmakarışık olmuş aradığımız şeyi bulamıyoruz, forumda onca yapılacak iş varken neden düzgün olan birşeyi bozup üstüne onla vakit kaybediyorsunuz gerçekten anlayamıyorum.

@Jeolog.

bozulan ne tam olarak anlayamadım hocam. sol tarafa kullanıcının akışı, sağ tarafta da hakkında, hareket dökümü, dükkanı gibi modüller mevcut. her şey düzenli aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Profili kapalı kilitli (kapalı) olan kişilerde 'Takip Et' butonu görünüyor. Basınca hiçbirşey olmuyor. Basınca birşey olmayacaksa buton neden çıkıyor?

Bir de önceki mesajımda belirttiğim durumda, anketlere verilen oyların hangi şıkka verildiğinin profili açık olan üyelerin hareket dökümünde görülmesi olayı büyük bir gizlilik ihlali ve sıkıntılı bir durum. Acilen düzeltilmesi lazım.

takip isteği yolluyor normalde, önyüzde bir sıkıntı olmuş. düzeltip yayına çıktık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Fotoğrafım izinsiz kullanılmış, bittin sen @Jeolog.

dava et beni

• quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Tek isteğimiz var. Artık çökmesin şu forum.

en son ne zaman çökme sıkıntı yaşadınız :)

• TheMuyu kullanıcısına yanıt

görünmesini istemediğiniz konuları oradan kaldırabilirsiniz.

Yeni Özellikler | Yeni Profil | Kullanıcı Forumları |Bağlantı Paylaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionessciri

Ben DH yi uygulamada açmak zorunda mıyım? Şu uyarıyı kaldırın artık sürekli geliyor bu ne böyle kardeşim.

haftada bir geliyor olması lazım. sizde durum böyle değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Det.Harvey Bullock

Bu o Jeolog mu bilmiyorum ama bir ara bir Jeolog nickli eleman vardı, ateistti ve devamlı dini konularda trollük yapıp, Müslümanlar ile alay ediyordu. Eğer bu aynı kişi ise nasıl admin olmuş, ilginç?

yok bahsettiğiniz tarzda şeyler yapmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Alim

Mobil operayı tamamen sıfırladım. Yine aynı buton geldi. Kapattım ve tekrar girdim ve yine aynı. Değişen bir şey yok yani.

VPN de kapalı.

tamamdır kontrol edeceğim hocam.teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quantum Limit

Mesaj, cevap gelince nerden görüyoruz ??

Hiç bildirim yok !

bildirim penceresinde bir değişiklik olmadı hocam, önceden nerede görüyordunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Yeni yenidir.  Bir emek var, yapanın ellerine vaktine sağlık.

Gözler alışınca karmaşık gibi hissetme durumum yok olur sanırım.  

new is always better Yeni Özellikler | Yeni Profil | Kullanıcı Forumları |Bağlantı Paylaş 

teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: WesterLandX

önceden direkt dükkanı ve referansları görüntüleyebiliyorken şimdi sağ üstten 3 noktaya basıp oradan dükkana gidip oradan referanslara bakabiliyoruz. tek tık ile yapılan işlem oldu 3 tık. ki dükkan kısmını da kurcalayarak buldum. önceden direkt görünüyordu.

referanslar için de küçük bir modül var hocam profil sayfasında, bir yere gitmenize gerek yok.

• selam ben safari ve chrome da denedim tekrarlayadım, siz hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz hocam oradan kontrol edelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Öğrenen

@Jeolog. korumalı profili olan birini de takip edebiliyor muyuz acaba?

evet takip isteği gönderebiliyorsunuz. takipçi sisteminin arkadaş sistemin farkı, takip ettiğiniz insanlar konu açtığında dilerseniz bildirim alabiliyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.