Şimdi Ara

YENİ OPEL MOKKA X (ANA KONU) (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
15
Favori
64.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu araçlarda 3000 bakımı var mı ki?
    Ben 15000 veya 1 yıl diye biliyordum.
    Yıllardır opel kullanan sigortacı bir tanıdığım servis olarak Odak'ı önerdi.Ancak daha çok zaman var.Uygun bir yer bulursak oraya götürürüz.
  • Merhabalar ,

2017 Model Mokka x Satın aldım . 1.6 Dizel Otomatik aracım . Aracımda park mesafe sensörleri vardı hem arkada hem önde. Gittim Arkaya Kamera taktırdım . Bu sefer park sensörlerim iptal oldu . Arka park sensörünün iptal olması normal kamera takdırdım . Fakat ön park sensörüm neden iptal oldu . Yanaşırken ötme işlemini yapıyor . Fakat öne doğru giderken ekranda araç resmi çıkıpda kırmızılaşmayı yapmıyor.
    Bu Konuda bilgisi olan varmı ?
  • Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Evet hocam 3000 km bakımı olduğunu söylediler serviste. Ücretsiz olarak yapılacakmış.
  • serhat.serhat S kullanıcısına yanıt
    3 binde yağ desen değişmez,filtre desen değişmez.

Acaba herhangi bir sorun için mi çağırıyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    herhalde hocam gidince paylaşırım ama henüz 1000 km deyim :)
  • Merhaba. Aracim 2016 model mokka x 1.4 turbo otomatik . Aşağıda şehir ici sakin kullanımda yakit tüketimini paylaşıyorum. Değerler normal mi , bana fazla yakıyor gibi geliyor.

Ortala hiz 24.9

Km 6943.9

L/100 km 9.1

• Merhaba.
    Tavan rayına cross bar (enine ray) taktıran var mıdır? Tavsiye eder mi. Iyi görünür mü emin olamıyorum.
    Selamlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karakuar K kullanıcısına yanıt
    Hocam port bagaj,kayak taşıyıcı falan mı takacaksınız aracın üzerine?

Eğer niyetiniz süs amaçlıysa tavsiye etmem.Zaten yüksek bir araç.Bir de böyle aksesuarlar iyice yükseltiyor.

Mesela ben orijinalliği bozulur diye yan basamağa bile soğuk bakıyorum.Tabii bu benim görüşüm.

Yok hocam. Sırf şekil olsun diye. Ama ben de tam emin olamıyordum. Benim kaygılarımı teyid ettiniz. Teşekkürler. Paramız cebimizde kalsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

3 binde yağ desen değişmez,filtre desen değişmez.

Acaba herhangi bir sorun için mi çağırıyorlar?
    Araçta fabrika çıkışlı herhangi bir problem var mı diye bakıyorlar maksimum 1 saat sürüyor.Aracı iç-dış yıkayıp teslim ediyorlar.

• akbels kullanıcısına yanıt
    hocam aracımdaki tek sorun sağ kapı içi plastiğinden gelen dayanılmaz trim sesi. Daha öncede burada konuşmuştuk. Camlar açık olduğunda sorun çözülmüştü. Ancak sağdaki havalandırma kanalının yanında kapı içinden gelen bir sorun var. Elimle bastırdığım zaman sorun çözülüyor. İnşallah serviste çözerler.
  • serhat.serhat S kullanıcısına yanıt
    Hocam sorununuz o olsun.Servis bakım sırasında kapı içini sökerek bir şekilde halleder bu durumu.

Yeter ki motordan,şanzımandan ses gelmesin.İşte o zaman başınız belada demektir.

inşallah hocam cüzdanımı sıkıştırdım bahsettiğim yere sorunu öyle çözdüm :D ilk müsait zamanda servise göstereceğim
  •  YENİ OPEL MOKKA X (ANA KONU)

YENİ OPEL MOKKA X (ANA KONU)

Birinci resim İzmir-İstanbul arası dönüş yolu ikinci resim yaklaşık 650-700 km şehir içi gerisi İst-İzmir gidiş geliş.
    İşin ilginci şehir içi uzun yoldan daha az yakmış.
    Üstelik araba daha yeni diye uzun yolda 120 yi hiç geçmedim ortalama 100 le gittim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 3 Mayıs 2018; 17:43:36 >

Selamlar.birkaç gün içinde almak istiyorum.kavakmert beyin fiyat paylaşımına konu bayi ismini özelden yazarsanız sevinirim.

• merhaba arkadaşlar usb belleğe attığımız şarkıları playlist olarak toplu görebiliyor muyuz bu konuda bir bilgisi olan var mıdır ?
  • https://www.motor1.com/news/241283/2020-opel-mokka-x-details/

http://www.autoexpress.co.uk/vauxhall/mokka-x/102968/all-new-vauxhall-mokka-x-on-track-for-2019-launch

Bakalım hangi tasarım gerçekleşecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 8 Mayıs 2018; 20:20:37 >

2. ve 3. fotodaki amblemler opel amblemi değil galiba, yoksa değişmiş mi.
  • Hocam bunlar sadece kişilerin kendi düşüncelerine göre yaptıkları tasarımlar.Belki de gerçekte bunlara hiç benzemeyen bir mokka çıkacak.Ben sadece görsellik olsun diye koydum foruma.
    Ancak anlayamadığım bir nokta var.Acaba birbirine yakın üç tane suv aracı nasıl pazarlayacak opel?
    Hadi grandlandı geçtim.O ayrı sınıf.Ama mokka ve crossland birbirine çok yakın modeller.Biri mutlaka tarihe gömülecek.Ben o modelin crossland olacağını düşünüyorum.
    Aslında grandland bile 3008 in gölgesinde kaldı.Bir sonraki modelde isim değiştirip yoluna sıfırdan devam edebilir.
    Hocam zaten opel peugeot sahibi Psa tarafından alındı. Bu 3 aracın konumlandirmasi da sanırım 2008 3008 5008 gibi olur. Yani mokka x muhtemelen 3008 platformunda ve o segmentte olacak. Zira 2020ye kadar GM platformunun kullanımını birakmalari gerekiyormus anlaşmaya göre.

Edit; araştırdım. Crossland 2008 platformu imiş. Grandland ise 3008. Bu durumda bizimkini nasıl konumlandirirlar bilemedim. Zira bu 3lu arasinda avrupada en çok tutan mokka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakuar -- 12 Mayıs 2018; 15:24:7 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.