Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18691870187118721873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GILMOUR

Zamanında yazdığını birebir uyguladım ; servise rutin bakım için işim düşmüştü eve geçtiğimde kumandanın pilinin bittiğine dair bilgilendirildim , 50 lira değişim ücretini duymamla kumanda pilinin tanesini 8 liraya satan yerden pili temin ederek servise gitmem bir oldu.Aldığım yeni pili Opel Değer’de çalışan Gürkan’ın yanında kumandayı ikiye ayırıp takınca “abi senden korkulur” demesi de ayrıca bir ironiydi :)
    Bilinçli kullanıcı zaten durumun farkında olur. Araştırma yapar vs. Pilin yada diğer durumlarla ilgili dışarda daha ucuza sök tak veya değişim yapabilecek birşeyi serviste uçuk fiyatlara yapılacağını bilir. Benim gördüğüm ve bildiğim kadarıyla genelde belli bir yaşın üstündeki insanları yoluyorlar.O yüzden forumlarda bilgi,tecrübe paylaşımı bizim cebe olumlu olarak yansıyor.

• GöKHaN 35 kullanıcısına yanıt
    Eskiden 40 yaş dendimi teknolojiden anlamaz göbekli-bıyıklı amca figürü belirirdi zihinlerde.
    Artık işler tersine döndü , google’dan googlemadan adım atmıyoruz ustaların yanına
  • guida kullanıcısına yanıt
    4 senede hersey x3 oldu hocam, ehonomi çog eyi
     Yeni Opel Astra K (ANA KONU)
    Merhaba
    Benim de kasko yenileme zamanım geldi.
    Sizin kasko hasarsızlık indirim oranınız kaç üzerinden uygulandı.

Aldığım fiyat teklifleri ;
    2016 astra 1.4 t excellence manuel %40 hasarsızlık

Yeni Opel Astra K (ANA KONU)
  • GILMOUR kullanıcısına yanıt
    5. Seviye %65 indirim oranı. Benim poliçede opsiyonel donanımlar ekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 2 Mayıs 2020; 15:52:12 >
    %40 hasarsızlık oranıyla aldığım fiyatlar normal o zaman,bir de hangi sigorta firmasıyla anlaştınız?
  • GILMOUR kullanıcısına yanıt
    Anadolu Sigorta. Opsiyonel donanımlar 15.000 TL olarak belirtiliyor.
  • merhaba
    astra k ya uygun sorunsuz multimedia hangisi tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mıdır?
  • Senede 7bin km yapan biri için hangi lastigi önerirsiniz? 500 600 tl bandındaki lastiklere elim pek gitmiyor
  • Aykutoz kullanıcısına yanıt
    Bence lastik arabanın en önemli parçası.can güvenliği açısındanda konfor açısındanda.kısmak olmaz.
  • Arkadaşlar bu hafta içinde sıfır astra hb 1.2 145 hp manuel araç alıcam bu aracın kronik sorunları sıkıntıları nedir ilk defa opel kullanıcam yardımcı olursanız sevinirim...
  • 06anil06 kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun alacağınız aracın motoru PSA grubunun motorudur. Peugeot grubunda kullanılan 1.2 turbo motoru en iyisi kendi kullanıcıları bilebilirler diye düşünüyorum.
  • Hocam bu motor GM olması lazım satış temsilcisinin gösterdiği listede öyle yazıyordu, bir de arka süspansiyonlarda watts bağlantısı var mı?
    1.2 turbo gm motoru değil. 1.4t gm motoruydu. Watts 2015 modellerde vardi 2016 ile beraber koymamaya başladılar.

1930 dan beridir alman değiller bu saatten sonra Fransız olmalarında da problem yok :)
  • Hocam peki bu araçların kronik bir sıkıntısı var mı?
    genelde gösterge bölgesinden gelen plastikten kaynaklı gıcırtılar geliyor soğuk havalarda. Becerebilen söküp giderebiliyor.
  • Eyvallah hocam saol
  • Infestor kullanıcısına yanıt
    Hocam eski android auto 4.7.593813 sürümünde çalışıyor. benim araçta da ilk versiyon R 4.0 IntelliLink var.
    Kapılardada aynı muhabbet söz konusu 2 kere serviste ilaç sıktılar yine devam ediyor göstergedekini hallettirmiştim ben kapılar kaldı çok takıntılıysan sinir bozucu olabiliyor
  • arkadaşlar merhaba ben işe gelirken çok yagmur yagıyordu. neyse arabaya bindim yola devam ettim sonra service dedi ve direksiyon hakimiyeti düşük dikkatli sürün dedi ve bir uyarı ışıgı ile abs yandı direksiyon agırlaştı sanki hidrolik gitti. işe geldikten sonra arabayı parkettim biraz durdu şuan ne arıca ne ışık yanıyor ... böyle birşeye şahit olan varmı ?

( ben bu aracı 2. el aldıgımda abs sinde kablolarında yagmurdan dolayı gene bir sorun olmuş ve kablolar tekarar elden geçti ve sorun çözülmüştü gene aynısı olabilirmi bilmiyorum )
  • 
Sayfa: önceki 18691870187118721873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.