Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1776. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17741775177617771778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşım, hangi Opel servisinde taktırdınız LED farları yazabilir misiniz?

Bir de şu çizgi sorunu nedir sözünü ettiğiniz?

Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SATILIK ASTRA K DIŞ KAPI KOLU, HEPSİ BUTONLU - TIKLAYINIZ

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROBINHOOD -- 6 Kasım 2018; 19:49:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _chimera_

Oto aksesuarcıya gittim 5 liraya sadece silecek lastiğini değişti bi baktım iz bırakarak siliyor. Niye böyle dedim, orjinali gibi Olmaz ki dedi. Git iyi bi otoaksesuara değiştirsin hemen
    Saolun hocam bende sizin gibi yaptım 5liraya lastik değiştirdi 30lirayada on silecekleri değiştirdim kuru silince bile ses yapmıyor süper oldu😁 mersin de yaptırmak isteyen veya başka parça ihtiyacı olan olursa pmden yazabilir usta konusunda yardımcı olabilirim memnun kaldım gittiğim yerden

• Otomatik viteste 40 km hız 5. Vites 1000 devir. Çıldırmak elde değil. Araç sanki stop edecek gibi, boğuluyor araba. Bunun bir formülü varmı. Vitesi manuele çekmekten yoruldum artık. Bunun oluru 2. Vitesdir, senin ne işin var 5. viteste. Beynini s......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 7 Kasım 2018; 10:23:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • guida kullanıcısına yanıt
    Benzinli mi aracınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • photon milestone h7 kısalar ve inwells h1 uzunları taktırdım

arıza ışığı sürekli yanmıyor, yani ışık yakmıyor ancak arabayı çalıştırdığım zaman uyarı veriyor araç sağ kısa lümen ve sol kısa lümen arıza diye. sonra gidiyor uyarılar hiçbir şey kalmıyor

ben sorun etmedim, süreki arıza ışığını yaksa ederdim ama. farlar orjinal halojenlere göre çok çok iyi. bariz fark var yani düşünenler varsa tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik35

Benzinli mi aracınız.
    Benzinli

• quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

Saolun hocam bende sizin gibi yaptım 5liraya lastik değiştirdi 30lirayada on silecekleri değiştirdim kuru silince bile ses yapmıyor süper oldu😁 mersin de yaptırmak isteyen veya başka parça ihtiyacı olan olursa pmden yazabilir usta konusunda yardımcı olabilirim memnun kaldım gittiğim yerden

Alıntıları Göster
    hocam mersinde bakimlari nereye ve ne sekilde yaptiriyorsunuz,tavsiyeniz neresidir biraz ayrintili yazarmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: astrak2015dieselauto

hocam mersinde bakimlari nereye ve ne sekilde yaptiriyorsunuz,tavsiyeniz neresidir biraz ayrintili yazarmisiniz?

Alıntıları Göster
    Hocam araç garantili olduğu için servise gidiyorum bakimlar için. Şu ana kadar sadece silecek lazım oldu servis çok tuzlu olduğu için parcaci arayışına girdim

• 3 yaş ve üzeri astra yetkili servis bakım kampanyası; 600 TL.
    https://www.opel.com.tr/opel-sahipleri/servis-teklifleri/servis-kampanyasi-4.html

Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dream_04 -- 7 Kasım 2018; 17:42:51 >

• 1.6 cdti karma kullanım 10bin km ortalaması, 0.2-0.3 civarı sapması olmasa gayet makul

Yeni Opel Astra K (ANA KONU)
  • Aşağıda yazdığım sıkıntılı duruma karşılık bugün Sport Modda Otomatikteyken denedim, manuele almadan. 40 km hız 3. Vites 2000 devir. Bi tık daha iyi Sport mod. Sport modu iptal et aşağıdaki durumla karşı karşıyayım. Hep Sport moddamı dolaşacağım ben.

Otomatik viteste 40 km hız 5. Vites 1000 devir. Çıldırmak elde değil. Araç sanki stop edecek gibi, boğuluyor araba. Bunun bir formülü varmı. Vitesi manuele çekmekten yoruldum artık. Bunun oluru 2. Vitesdir, senin ne işin var 5. viteste. Beynini s......

• quote:

Orijinalden alıntı: falterubbix

photon milestone h7 kısalar ve inwells h1 uzunları taktırdım

arıza ışığı sürekli yanmıyor, yani ışık yakmıyor ancak arabayı çalıştırdığım zaman uyarı veriyor araç sağ kısa lümen ve sol kısa lümen arıza diye. sonra gidiyor uyarılar hiçbir şey kalmıyor

ben sorun etmedim, süreki arıza ışığını yaksa ederdim ama. farlar orjinal halojenlere göre çok çok iyi. bariz fark var yani düşünenler varsa tavsiye ederim.
    arkadaşlar mesajım arkada kaldığı için upluyorum

bu şekilde sorun yaşayan oluyor mu?

farları taktırdım 40 tl de para verdim zaten gidip söktürüp geri göndermek iade almak falan zulüm. kullanıyorum hiçbir sorun da yok, sadece ilk çalıştırmada uyarı veriyor o kadar arıza ışığı yanmıyor.

olması gereken bu mudur yoksa uyarı da mı vermemesi gerekli?

• falterubbix kullanıcısına yanıt
    Sağ veya sol kısa huzme uyarısı verir küçük km ekranında koldan ok deyip geçersin başka bir uyari lambasi vs yakmaz. az akım çektiği icin patlak zannediyor bana gore çok dert değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykutoz

Sağ veya sol kısa huzme uyarısı verir küçük km ekranında koldan ok deyip geçersin başka bir uyari lambasi vs yakmaz. az akım çektiği icin patlak zannediyor bana gore çok dert değil
    evet hocam ben de sol koldan ok deyip geçiyorum. arıza ışığı dediler ben direk km saati üzerindeki arıza ışığına gittim.

herkeste mi böyle diye sormak istedim
  • falterubbix kullanıcısına yanıt
    far grubunun arıza vermesini sağlayan düşük akım canbus sistemi bizim arabada tolerans cok az. baska markalarda sorunsuz yanan ledler bizde arıza yakiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: chorjavonn

Hayırlı olsun hocam. Kaça aldınız?
    Teşekkürler. 120 ye aldım hocam.
  • code 68 uyarısı alan var mı direksiyon sertleşmiş gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: falterubbix

arkadaşlar mesajım arkada kaldığı için upluyorum

bu şekilde sorun yaşayan oluyor mu?

farları taktırdım 40 tl de para verdim zaten gidip söktürüp geri göndermek iade almak falan zulüm. kullanıyorum hiçbir sorun da yok, sadece ilk çalıştırmada uyarı veriyor o kadar arıza ışığı yanmıyor.

olması gereken bu mudur yoksa uyarı da mı vermemesi gerekli?

Alıntıları Göster
    Daha önce resimlerini attığım ledler (kısa far) şu ana kadar hiç bir şekilde arıza uyarısı vermedi bende.

• arkadaşlar 1 hafta kadar önce sıfır km astra k satın aldım aracımın sağ ve sol arka stop lambalarının yuvalarında kıvrımlı yerlerinde  Yeni Opel Astra K (ANA KONU)üretim hatası olduğunu düşündüğüm göçük farkettim, sizce bunlar normalmi gerçekten aracımda üretim hatası mı var?
  • 
Sayfa: önceki 17741775177617771778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.