Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1777. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17751776177717781779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aliof

arkadaşlar 1 hafta kadar önce sıfır km astra k satın aldım aracımın sağ ve sol arka stop lambalarının yuvalarında kıvrımlı yerlerinde üretim hatası olduğunu düşündüğüm göçük farkettim, sizce bunlar normalmi gerçekten aracımda üretim hatası mı var?
    tabii ki de normal değil hocam.

sonradan olma ihtimali olabilir mi? resmen hatalı üretim bir de sıfır aldım diyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: falterubbix

tabii ki de normal değil hocam.

sonradan olma ihtimali olabilir mi? resmen hatalı üretim bir de sıfır aldım diyorsunuz.

Alıntıları Göster
    daha 1 hafta olmadı aracımı alalı, ama daha yeni farkettim, bariz bir şekilde gözüme çarpıyor sizce ne yapmam gerekiyor, bayideki diğer araçlara baktım hiç böyle bişey görmedim sizlerin aracında da varmı buna benzer durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliof

daha 1 hafta olmadı aracımı alalı, ama daha yeni farkettim, bariz bir şekilde gözüme çarpıyor sizce ne yapmam gerekiyor, bayideki diğer araçlara baktım hiç böyle bişey görmedim sizlerin aracında da varmı buna benzer durum

Alıntıları Göster
    yok hocam resmen üretim hatası bu kabul edilebilir bir şey de değil açıkçası, resmen belli oluyor. düzeltelim falan derlerse kabul etmeyin bence yeni araç alın tekrar, şimdi sigorta kasko bilmem ne hepsi de yenilenecek şasiden ötürü

• Arkadaşlar,
    Ötv indiriminden sonra dizel excellence otomatik için bayilerden fiyat alan pazarlık yapan oldu mu hiç?
    SOn fiyat alan olduysa paylaşabilir mi acaba.
    Teşekkürler
  • Arkadaşlar bir sorum olucak içinizde daha önce hiç sirocco dsg 160 tsı kullanan var mı şu anki aracım olan astra k 1.4 manuelle çok buyuk fark varmıdır temiz bulursam alıp stabge 1 ıle 200 ps yapıpı binesim var siz olsanız ne yapardınız saygıdeğer fikirlerinizin hepsi önemli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar

Dün Akşam Farkettim Start Stop çalışmıyor ne yapmam lazım ? bilen varmı
  • Servise geldim, rolantideki titreme yüzünden. O sıra yedek parça departmanına Shark Anten taktırayım dedim. Orginal olmayan anten getirdiler. 120 TL + İşçilik + Neptün Blue rengine boyama ücreti vs. 300 TL dediler. Dedim kalsın. Parayı fazla bulmamın ötesinde tavandaki anteni sökmek için aracın iç tarafından döşemeyi sökmek lazım deyince, vazgeçtim. Tavanı niye yerinden oynatayım anten için. Mevcut anteni sökeceklermiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Sercio

Merhaba Arkadaşlar

Dün Akşam Farkettim Start Stop çalışmıyor ne yapmam lazım ? bilen varmı
    Akü 'den olabilir daha önceki aracımda akünün gücü düştüğü için yani gerekli amper 'i sağlayamadığı için çalışmıyordu aracın kitapçığında da bilgi vardı, Benim astra 'da start stop yok ama kitapçığı kontrol edin isterseniz.
  • Servis hiç bir şey yapmadı. Salak salak 5 saat bekledim bir de orda. Bağardım çıktım servisten. Titreme yokmuş.

Neyse Pedal seti sordum, “abi çok pahalı hem elimizde yok Almanya’dan istetmemiz lazım” ... Sürekli yokuş. Lan oğlum pahalıysa sana pahalı. Varmı yokmu. Bu kadar. Bana hikaye anlatıyor.

Neyse gittim aldım K. Çekmeceden. Yaz google’a git al. Ne uğraşacağım servisle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 12 Kasım 2018; 15:55:53 >

• guida kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ayak dayama paspas altimi kalacak yoksa hali paslasla mi kullanacaksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guida

Servise geldim, rolantideki titreme yüzünden. O sıra yedek parça departmanına Shark Anten taktırayım dedim. Orginal olmayan anten getirdiler. 120 TL + İşçilik + Neptün Blue rengine boyama ücreti vs. 300 TL dediler. Dedim kalsın. Parayı fazla bulmamın ötesinde tavandaki anteni sökmek için aracın iç tarafından döşemeyi sökmek lazım deyince, vazgeçtim. Tavanı niye yerinden oynatayım anten için. Mevcut anteni sökeceklermiş.
    Hocam merhabalar, titreme için bir sonuca ulaşabildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykutoz

Hayırlı olsun ayak dayama paspas altimi kalacak yoksa hali paslasla mi kullanacaksin
    Aykut paspaslar Orginal GM. Ayağını koyduğun yere uzanmıyor lastik paspaslar. Minik akıllı vidalarla pedala vidalıyoruz. Aşağıda resim koydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 13 Kasım 2018; 13:16:20 >

• Merhaba arkadaşlar, kış lastik tavsiyeniz var mı ? ve kaç numaralı olması lazım

Teşekkürler
    oraya vida atmak bana kalp krizi geçirtir

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykutoz

oraya vida atmak bana kalp krizi geçirtir
    Niye dedin öyle, oraya diyerek nereyi işaret ettin Aykut. .
    Söyle söyle nasıl oldu. Beğenmediysen söyle kesinlikle alınmam. Fren’e vida atarken 5 tane akıllı vida ziyan ettim. Fren pedalı kalın demir. ( Pedalda takılı lastiği çıkartıp monte edin) Ama taktıklarımı çıkartıp atsam eskiye dönsem vida delikleri ufak olduğu için gözükmüyor bile. En kolay gaz pedalı incecik demir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 13 Kasım 2018; 20:49:23 >
    pis huyum var arabaya sonradan eklenti hele trime vida vs çok uzak şeyler bana ondan dedim hocam

• Arkadaşlar bu flexcare garanti uzatmada fiyat servisten servise farkediyormu yada pazarlık oluyormu yoksa tek fiyatmı. Birde taksitte yapmıyorlar karta. Tek çekim oluyor diyorlar

• batu_han2010 B kullanıcısına yanıt
    ben aracı 0 alırken baya pazarlık yapmıştım, 500 Lira düşmüşlerdi. Hatta kendileri demişti araç fiyatında birşey yapamıyoruz garanti uzatmadan düşelim mi diye?
  • Sıfır araç alırken bir şekilde aracı satmak için yapabilirler. Sonradan alanlarda varmı pazarlık durumu

• Shark anten taktırayım dedim nefret getirdi millet bana. Nereye gitsem Shark anten var, eyvallah sorun yok. Neptün Mavi benim araç. Bu rengi bulamıyorum. Herkesin ağzında boyarız abi. Tamam boyayalım o zaman. Eee fiyat 350-400. Adammı S(evi)yonuz. Bu ne oğlum. 5 kuruşluk mala 400 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 16 Kasım 2018; 20:4:16 >
  • 
Sayfa: önceki 17751776177717781779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.