Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1761. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17591760176117621763
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beklenen yağ geldi arkadaşlar 250 TL.. temmuz 2018 tarihli.. Nisan ayında bakıma şimdiden aldım araçta ligui moly var şu an oda iyi fakat motul değerler ve parası ortada daha iyii deneyinde gorucez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar araç 42.000 km de.

Üzerinde fabrika çıkışlı lastikler var.

Ortalama bir Lastiğin ömrü ne kadardır ? Ne zaman değiştirmem gerekir ?

Ve hangi lastiği almamı önerirsiniz?

Kışlık 4 adet kadtiğim mevcut , yazlık lastik önerisinde bulunursanız sevinirim.

• Mokotow kullanıcısına yanıt
    Fabrika cıkısı lastiklere iyi dayanmıssın michelin primacy 3 mü? ben 10bin olmadan değiştirdim. Goodyear asymetric 3 kullanıyorum memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi besiktasulan -- 13 Eylül 2018; 3:8:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hacivat116 H kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba benimde bakım zamanım geldi ligui moly ile motul arasında kararsızım hangsini tavsiye edersiniz? önceki bakımda gm yağ kullanıldı. gm ile ligui moly arasında ne gibi farklar var kullanıcı olarak izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • Opel sitesinde fiyatlar en boş paket 200 bin lira olmuş. Bu fiyatlara alan varmı ya da duyan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: besiktasulan

Fabrika cıkısı lastiklere iyi dayanmıssın michelin primacy 3 mü? ben 10bin olmadan değiştirdim. Goodyear asymetric 3 kullanıyorum memnunum.
    Goodyear Asymetric 3’ü arabayı ilk aldığım günden beridir kullanıyorum. 14.500 KM’de araç. Bir kez bile pişman etmedi beni lastikler hem ıslak hem kuru hemde virajlı yolda. Yere yapışıyor lastikler. Asymetric 3’le girdiğim viraja (keskin ) Primacy lastiklerle mümkün değil giremezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 13 Eylül 2018; 9:38:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hacivat116

beklenen yağ geldi arkadaşlar 250 TL.. temmuz 2018 tarihli.. Nisan ayında bakıma şimdiden aldım araçta ligui moly var şu an oda iyi fakat motul değerler ve parası ortada daha iyii deneyinde gorucez
    Nereden aldınız? Ben de aracımı bu ay bakıma götüreceğim. Bu yağı kullanmayı istiyorum.

• ggns G kullanıcısına yanıt
    Aracım yazılımlı 185 ps .. lıguı mıly dx 1 kesınlıkle bariz daha kalıteli daha ilk marşta anlaşılıyor. Motulü nisan ayındaki bakım için şimdiden aldım motul 240 kayanama lıguı 230 yazılımsızsa arac lıguı moly gayet yeterli

• Yasakpınar kullanıcısına yanıt
    Hıcam ankaradan aldım. Roket depo dıye yazın nete çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Hacivat116

Hıcam ankaradan aldım. Roket depo dıye yazın nete çıkıyor
    Teşekkürler. Sipariş ederim.

çok teşekkür ederim hocam. Daha önce kullanmış olduğunuz yağ bu muydu? LIQUI MOLY Special Tec DX1 SAE 5W-30
  • ggns G kullanıcısına yanıt
    Aynen mayıstan beri var gayet iyi yazılımlı aracimda gayet iyi stock araçta mis gibi sessiz olur

• arkadaşlar

daha önce de konu açmıştım göstergelerden gelen trim sesleriyle alakalı aracı servise vermiştim sözde izolasyon yapmışlardı. 3 gün sürdü sesler aynen geri geldi. cumartesi günü tekrar randevum var tekrar götüreceğim aracı ancak umudum olmadığı için kafayı kırdım kendim yapacağım

internette çok güzel videolar buldum, trim sökme seti de aldım. cumartesi günü yine çözemezlerse kendim yapacağım ben de. belki işine yarayan olur diye linkleri koyuyorum

https://www.youtube.com/watch?v=9Zgp2X2dXNE&t=6s

https://www.youtube.com/watch?v=dT7Yolc7yE4&t=3s

https://www.youtube.com/watch?v=NCc61kB0Oh0&t=2s

https://www.youtube.com/watch?v=X6TDwbAu1Xc&t=4s

bu arada, aynı zamanda kapıların fitillerinden de acayip gıcırtı geliyor araç esnediği zaman ve bu gıcırtı silikon sprey sıktıktan sonra başladı. yani yoktu ses, ön takıma sıkmak için almıştım sonra parltıyor yumuşatıyor diye fitillere de güzelce sıktım bu sefer de gıcırtılar başladı. etkisini nasıl geçireceğim bilmiyorum.

foruma yazmayalı 2 sene olmuş bu yağı görünce dayanamadım :) arkadaşın söylediği yağı bende roket depo sitesinden alıp değiştirdim. Motul zaten geçen bakımdan sonrada koymuştum fakat o dexos 2 olandı. Tavsiye ederim pişman olmazsınız kullanırsanız.
  • Merhaba, Bugün aracıma sonunda Photon Led kısa farlar aldım. Yarın elime ulaşacak ve montajını yapacağım ama deneyimi olanların bir konuda yardımına ihtiyacım var. Ben Erzurum'da yaşıyorum. Önümüz kış ve çoğu zaman yoğun kar yağısı ve gidiş geliş güzergahımda fazla sis oluyor. Yer zaten daima beyaz... Bu ledleri taktığımda yoğun kar'da veya siste çok sorun yaşarmıyım sizce ? Sisleri de çift renk ile değiştirsem böyle durumlarda sarı sis kullansam vs önerileriniz neler olur

• Arkadaşlar bir ara yabancı bir internet site paylaşılmıştı, hangi aracın hangi modelinde neler değiştiği bulunuyordu, örneğin üretimi durdurulan renkler ve opsiyonlar gibi, dünden beri o siteyi arıyorum 1700 sayfanın yarısını turladım ama yok bulamadım. Kayıt olan arkadaşlar paylaşabilir misiniz?
    Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsA25

Merhaba, Bugün aracıma sonunda Photon Led kısa farlar aldım. Yarın elime ulaşacak ve montajını yapacağım ama deneyimi olanların bir konuda yardımına ihtiyacım var. Ben Erzurum'da yaşıyorum. Önümüz kış ve çoğu zaman yoğun kar yağısı ve gidiş geliş güzergahımda fazla sis oluyor. Yer zaten daima beyaz... Bu ledleri taktığımda yoğun kar'da veya siste çok sorun yaşarmıyım sizce ? Sisleri de çift renk ile değiştirsem böyle durumlarda sarı sis kullansam vs önerileriniz neler olur
    hocam nerden ve ne kadara aldınız acaba?

• AsA25 kullanıcısına yanıt
    Ayni modeli 6 aydir kullaniyorum.Simdiki aklim olsa arabayi bayiden cikarir cikarmaz hemen gider taktirirdim.Halojenle kiyaslanamaz bir goruse sahip olacaksiniz.Ben halojenle gezen astra sahipletine uzuluyorum farki bilseler dusunmeden taktirirlar. Tavsiyem uzunlara da led taktirmaniz.Ben kisalara photon uzunlara ise 100 kusur tlye inwels marka led aldim.Cok memnunum.

• Arıza lambası yakmıyor değilmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harbour -- 15 Eylül 2018; 19:6:12 >
  • hasan-07 H kullanıcısına yanıt
    Benimki halojen herhalde, kısalar açık mı değil mi belli değil. Sarı ışık veriyor.

Peki kısalara led taktırmak muayenede sıkıntı yapıyor mu? Ve servis dahil ücreti ne kadar olur acaba?

• 
Sayfa: önceki 17591760176117621763
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.