Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1760. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.262
Cevap
307
Favori
2.349.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17581759176017611762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

7 Ağustos 2018:: 159,150
    17 Ağustos 2018:: 173,150
    3 Eylül 2018:: 203,150

27 Günde 44.000 TL ZAM
    1 Ay bile değil 27 gün..

Sosyal Medyanın gündeminde bizden çok şu konuşuluyor..

Clio Joy 1.2 75hp:: 98.000 TL
    Joy yazdım evet yanlış değil..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykutoz

fiyat listesi güncellenmiş.. herkese huni şart artık
    Bizim arabaları vitrine koymak lazım artık. Yenisini almayı aklımdan bile geçiremiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pike Fighter kullanıcısına yanıt
    Bursa Neskar 1032tl, benzinlilerin bakımları 1000tl ye daha yakın rakamlar benzer fiyatlar ödüyoruz yetkili servislere
  • vestham V kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim araçlar direk enjeksiyon bu sebeple lpg önermem bence böyle devam et hem uyumlu olan lpg (sıvı sistem) aşırı pahalı satıp dizel almak daha mantıklı
  • arkadaşlar cdti motorda ilk çalıştırmada ve çalıştırdıktan sonra 1-2 dk boyunca "gar gar gar gar" gürültülü bir ses geliyor bazen ön taraftan.

geçen servisteyken söyledim, yağlama yapıyor çok önemli değil eğer artarak devam ederse gelin dediler, ne alakaysa.

var mı böyle bir şeyle karşılaşan daha önce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falterubbix -- 5 Eylül 2018; 12:6:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepak_kumar

Bursa Neskar 1032tl, benzinlilerin bakımları 1000tl ye daha yakın rakamlar benzer fiyatlar ödüyoruz yetkili servislere
    Gm d1g2 yağları varmış. Biz kendi yağımızı götürsek mesela motul marka. Kabul ederler mi?

• elimde bir takım philips ultinon led h7 mevcut, bunu h1'e çevirebilirmiyiz h1 bilezik ve soket değişimi konusunda yardım istiyorum. veya dileyen olursa 4-5 ay kullandım temiz satabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pike Fighter

Gm d1g2 yağları varmış. Biz kendi yağımızı götürsek mesela motul marka. Kabul ederler mi?

Alıntıları Göster
    Her servis kabul etmiyor arayıp sormanız gerekir.
  • Arkadaşlar araç bakımı için motul Eco litte dexos1 gen 2 5-30 yağ aldım 250 TL GM yağ filtresi 94 TL bosh polen filtresi 84 TL .. haberiniz olsun beklerseniz nisan gibi yağ 450 TL filtreler 300 TL olur... Zam çok fena gelecek

• Dizel otomatik istanbul civarı 30 bin bakımı için yakın zamanda fiyat alan oldumu?

• besiktasulan B kullanıcısına yanıt
    Ankara Reis, 1470 gibi bir rakam ödedim geçen ay
  • Cumartesi günü itibariyle araç piston kırması sebebiyle servise bırakıldı ve işlemin 10-15 gün süreceği söylendi ancak opel ikame araç vermemek konusunda ısrardı daha doğrusu 10 iş günü geçince vereceklermiş. diyorum ki bu araç benden kaynaklanan hata ile bu duruma gelmedi sizin üretiminizdeki hata nedeniyle oldu siz beni nasıl mağdur edersiniz şim var gücüm var hala somut atılan bir adım yok bu konuda tecrübesi olan ve izlenecek yol için tavsiyeleri olan var mı aranızda
  • cronaa C kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun izmir ve bursada 900 civarı. Cışmuş bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sambos

Cumartesi günü itibariyle araç piston kırması sebebiyle servise bırakıldı ve işlemin 10-15 gün süreceği söylendi ancak opel ikame araç vermemek konusunda ısrardı daha doğrusu 10 iş günü geçince vereceklermiş. diyorum ki bu araç benden kaynaklanan hata ile bu duruma gelmedi sizin üretiminizdeki hata nedeniyle oldu siz beni nasıl mağdur edersiniz şim var gücüm var hala somut atılan bir adım yok bu konuda tecrübesi olan ve izlenecek yol için tavsiyeleri olan var mı aranızda
    Aracınız kaç km'de hocam ve motor güncellemesi yapıldı mı?D1 g2 yağ koyuldu mu?

Eğer bunlardan sonra hala sorun varsa opel bu işi bıraksın.Diken üstünde biniyoruz arabaya
  • Güncelleme yapılıp yağ değişimi yapılan bir araç daha piston kırmıştı paylaşım yapıldı burda...

• Arkadaşlar selam. kitapcıkta acc (adaptif cruise control) opsiyonu olduğundan bahsediyor. Önde opel ambleminin arkasında radardan bahsediyor. Acaba geri görüş kamerası gibi araçlarımıza bu opsiyonu taktıramaz mıyız. Bence kameradan daha verimli bir özellik.
    https://www.ototeknikveri.com/haber/9094/opel-astra-icin-adaptif-hiz-sabitleyicinin-kapsamini-genisletiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknokolik35 -- 11 Eylül 2018; 15:53:56 >
  •  Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

2018 lerin motorlarinda herangi bir degisiklik yok zanirim. 5 yil garanti verdigine gore yazilim guncelleme ve yag ile motoruna guveniyor gibi . Yoksa benmi iyi niyetliyim.

• 2008 model olup piston kıran varmıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_29_

2018 lerin motorlarinda herangi bir degisiklik yok zanirim. 5 yil garanti verdigine gore yazilim guncelleme ve yag ile motoruna guveniyor gibi . Yoksa benmi iyi niyetliyim.
    malum biraz sıkıntı var insanların parasal durumlarında, kimse artık kolay kolay yetkili servise gitmez, servisler en çok periyodik bakımdan para kazanıyor, 5 yıl garanti var diye mecburen servise gitmek zorundasın, 1650 tl lerden bahsediliyor serviste, dışarıda belki 600 tl ye halledersin.

kısacası piston konusu değil, yeni araba alanlar servise gelsin gelirler düşmesin.

• cronaa C kullanıcısına yanıt
    Ağustosta gerçek'te 1300tl
  • 
Sayfa: önceki 17581759176017611762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.