Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1763. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17611762176317641765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yani belki markayi savunur gibi düşünen olabilir inanki dediğin sartlarda trim sesi yok arabada. kokpit bölümünü elimden geldiği kadar temiz ve tozsuz tutmaya çalışıyorum.

ama tarif ettiğiniz türü yollarda arabanin sert karakterinden kaynaklı hissettiriyor. 225 taban 45 yanak lastik bu duruma katki yapıyor. böyle yakışıklı arabaya da konfor odaklı leylek gibi etli kalın lastik komik dururdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Çok kurcalama aracı. Geri alırım senden.

Ben de büyük araca alışamadım astra’dan sonra. 472 cm araba mı olur? Park etmek bile sıkıntı.

Yalnız bahsettiğin sesleri ben duymuyordum. Zaten konuşmuştuk hatırlarsan, takılınca insan sürekli dinliyor. Bence biraz fazla taktın sese o yüzden en ufak bir tıkırtı rahatsız ediyor.

Bir de 110 değil 107.5
    hoşgeldin kardeşim

senden aldığımda yoktu bunlar. birçoğu trabzonda arabanın anası ağlayınca başladı. sadece göstergeden gelen vardı çok hafif senden alınca onu da takmıyordum.

107,5 + 2000 tl kasko sigorta depoyu da fulle tam 110.000

• falterubbix kullanıcısına yanıt
    Maalesef araç tamamen asfalt aracı. Adamlar bizim karadenizin köy yollarına göre düşünmediği için oralarda sorun yaşıyoruz. Bozuk yollar, dimdik rampalar. Bunların hangisi var ki Almanya’da?

Takma kafana düzelir ama yazılım işini iyi araştır. Uzun vadede başını ağrıtabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Maalesef araç tamamen asfalt aracı. Adamlar bizim karadenizin köy yollarına göre düşünmediği için oralarda sorun yaşıyoruz. Bozuk yollar, dimdik rampalar. Bunların hangisi var ki Almanya’da?

Takma kafana düzelir ama yazılım işini iyi araştır. Uzun vadede başını ağrıtabilir.
    ne olursa olsun bizim fiestayı daha beter yollarda kullandık araçta tık yokç bildiğin trend paket boş fiesta yav. ona göre işçilik koyacaksın arabaya biraz.

yazılımı sadece düşünüyorum şu an yaptırmam zaten. ilk hedefim sadece güzel bi bodykit, çok yakışıyor araca cidden.

bir şekilde düzelecek zaten. servis çözemezse yine kendim halledicem kimse insanın kendisi gibi özenmiyor aracına. zaten çok gelir böyle şeyler elimden başım ağrımasın diye önce servise gidiyorum. araba tamamen şans işi. aynı model araç birinin kabusu olurken diğerinin güzel rüyası olabiliyor uzun yıllar.

işin kötü yanı işe gittiğim yol bozuk. full kaldırım taşı parke yol girintili çıkıntılı lanet bir şey. alternatifim de yok. piyasadaki tüm c sınıfı araçları önüme koysalar premiumlar hariç, yine astra seçerim ama çok naz çekiyorum şu an hakkaten.

• iOS 12 çıktı, Yükledim. Fakat CarPlay’e girdiğinde Yandex yada Google Maps’i göremiyorum. Yine kandırdı bizi Apple. Bunları ABV diyorum. Nalet g.rsin şu Haritalar uygulamasına bizi mahkum etti.
    iOS 12 ile birlikte gelen yenilikler arasında 3. Parti yazılımlarıda kullanacaktık hani, aşağıda Apple’ın açıklaması var..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykutoz

yazilanlara bakınca benim araba fena ballı galiba. ilk zaman göstergeden gelen ses kayboldu şimdi ne kapida nede başka yerden ses gelmiyor.
    Benim araçtada tık yok, arnavut kaldırımı dahil hiç bir yolda.

• quote:

Orijinalden alıntı: guida

iOS 12 çıktı, Yükledim. Fakat CarPlay’e girdiğinde Yandex yada Google Maps’i göremiyorum. Yine kandırdı bizi Apple. Bunları ABV diyorum. Nalet g.rsin şu Haritalar uygulamasına bizi mahkum etti.
    iOS 12 ile birlikte gelen yenilikler arasında 3. Parti yazılımlarıda kullanacaktık hani, aşağıda Apple’ın açıklaması var..

aracın yazılımına da güncelleme gerekiyor olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: falterubbix

aracın yazılımına da güncelleme gerekiyor olabilir mi?

Alıntıları Göster
    Güncellemeye gerek yok. Hadi var diyelim, en son güncel versiyonu kullanıyorum. iPhone SE ve iPhone 8 Plus kullanıyorum. İkisinide gittim taktım araca görmedi CarPlay ne Google Haritaları, nede Yandex’i. Bu Apple mühendisleri bizle eğleniyor resmen. Alsınlar ....... iOS 12’yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 17 Eylül 2018; 22:59:22 >
  • arkadaşlar, araç 1 yaşını doldurdu. ilk bakımına girecek. dizel bakımı yaklaşık kaç tl tutuyor acaba? bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayafu

arkadaşlar, araç 1 yaşını doldurdu. ilk bakımına girecek. dizel bakımı yaklaşık kaç tl tutuyor acaba? bilginiz var mı?
    temmmuz ayında 15.000 bakıma istanbul opel gerçek otoda 1283 tl verdim.
  • guida kullanıcısına yanıt
    zaten feedbackler doğrultusunda 10 günü geçmez 12.0.1 gelir hocam merak etmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: falterubbix

zaten feedbackler doğrultusunda 10 günü geçmez 12.0.1 gelir hocam merak etmeyin
    Apple ile CarPlay’de Haritalar dışında kullanacağımız Navigasyon yazılımları ile ilgili görüştüm. ( Yandex yada Google Maps için ) konuşma ayrıntısı ;

Google Maps ve Yandex Navi, Uygulamalarını güncellerlerse, sorunsuz bir şekilde çalışacaklardır. Bizim onların uygulamasını uygun hale getirme şansımız yok. Biz kapıyı açtık artık onlar için, onlar da adım atacaklar içeri doğru..

Apple’ın, kendisine ait olmayan bir yazılım için kullanılabilir demesi beklendik bir durum değil. Kastettiğim şey şu, sonuç olarak bu uygulamalar bu zamana kadar CarPlay üzerinde çalışmıyordu, haliyle de şu noktada üçüncü partilere açılsa da bu özellik; uygulamalara müdahale edemediğimiz için, uygulamayı bize uygun hale getiremeyiz kastettiğim.

SONUÇ BU... Google Maps ve Yandex Navi iOS 12’ye uyumlu hale gelince kullanabilecekmişiz. Güncelleme bekleyeceğiz bu iki firmadan anlaşılan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guida -- 18 Eylül 2018; 10:52:26 >

• guida kullanıcısına yanıt
    güzel görüşme hocam.

yandex her türlü bu güncellemeyi yapar zaten de google maps ne yapar bilemiyorum neticede android uygulaması.
    ama şu var, kullanıcı sayısı artacaksa, hala kullananlar mutlu mesut devam edecekse ki öyle olacak, gelir ios 12 güncelleme ve car play desteği bu hafta içerisinde uygulamaya.

güzel haber sevindim.

trim seslerini çözdüğüm zaman güzel şeyler olacak
  • Merhaba arkadaşlar. aracın alarmı ile ilgili bir şey soracağım. geçen otoparktayken baktım bir alarm sesi geliyor ama aracın lambaları yanıp sönmüyor. sonra alarmı iptal ettim camı açıp bırakıp içeriğe elimi soktum lambalarla beraber alarm çaldı. 2 kez bu durumla karşılaştım. böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik35

Merhaba arkadaşlar. aracın alarmı ile ilgili bir şey soracağım. geçen otoparktayken baktım bir alarm sesi geliyor ama aracın lambaları yanıp sönmüyor. sonra alarmı iptal ettim camı açıp bırakıp içeriğe elimi soktum lambalarla beraber alarm çaldı. 2 kez bu durumla karşılaştım. böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba
    Ohooo o ne ki.

Florya karakolunun tam karşısındayım. Benim aracın da aynen sizinki gibi alarm çaldı. Gittim yanına susturamadım. Kilitle-aç tekrar kilitle-aç düzelmedi. Aracın içine girdim motoru çalıştırdım susmadı. Milletin ortasında tam bir rezillik. Bari boş bir yere gideyim dedim, bastım gaza gittim ancak bu sürede dahi çalmaya devam ediyordu. Bir ara polisler acaba şüphelenir mi diye de düşünsem de durmadım.

Neyse bir kaç arka sokağa geldikten sonra kendi kendine sustu ve düzeldi. Tek düzelmeyen şey, vites kolunun altındaki ışıkların sönük kalmasıydı. Servise söyledim, sözde yazılım güncellemesi yaptılar. Işıklar geri geldi ve o zamandan beridir de lüzumsuz alarm çalmadı. Bazen aracımı yıkarken basınçlı suyu tuttuğumda çalabiliyor. O da normal.

• Google maps icin car play guncellemesi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: guida

Apple ile CarPlay’de Haritalar dışında kullanacağımız Navigasyon yazılımları ile ilgili görüştüm. ( Yandex yada Google Maps için ) konuşma ayrıntısı ;

Google Maps ve Yandex Navi, Uygulamalarını güncellerlerse, sorunsuz bir şekilde çalışacaklardır. Bizim onların uygulamasını uygun hale getirme şansımız yok. Biz kapıyı açtık artık onlar için, onlar da adım atacaklar içeri doğru..

Apple’ın, kendisine ait olmayan bir yazılım için kullanılabilir demesi beklendik bir durum değil. Kastettiğim şey şu, sonuç olarak bu uygulamalar bu zamana kadar CarPlay üzerinde çalışmıyordu, haliyle de şu noktada üçüncü partilere açılsa da bu özellik; uygulamalara müdahale edemediğimiz için, uygulamayı bize uygun hale getiremeyiz kastettiğim.

SONUÇ BU... Google Maps ve Yandex Navi iOS 12’ye uyumlu hale gelince kullanabilecekmişiz. Güncelleme bekleyeceğiz bu iki firmadan anlaşılan..

Alıntıları Göster
    google mapse güncelleme geldi hocam, ve yazmışlar apple car play desteği geldi diye. hayırlı olsun

• Yasakpınar kullanıcısına yanıt
    Peki alarm çaldığında dörtlülerde yanıyormuydu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen arkadaşlar. İlk hamle Google Maps’ten geldi. Sıra Yandex’te. Yandex çok daha iyi Türkiye yollarında, trafik verileri konusunda. Yandex’e bugün aynı maili 90 kez atmışım. CarPlay’e gelin artık diye. Umarım en yakın zamanda gelir. An itibariyle Google Maps, Apple’nin Haritalarında iyidir. Yandex hepsinden beş gömlek daha üstündür.

• Yasakpınar kullanıcısına yanıt
    Sağ taraf B sütunu mu

• 
Sayfa: önceki 17611762176317641765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.