Şimdi Ara

Yeni Opel Astra GSe, 225 beygirlik hibrit sistemiyle tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni Opel Astra GSe, 225 beygirlik hibrit sistemiyle tanıtıldı

Çok değil bir hafta önce Opel'in 'GSe' rozetini PHEV (şarj edilebilir hibrit) ve %100 elektrikli güç aktarma sistemine sahip sportif otomobillerinde kullanmak üzere geri getireceğini öğrenmiştik. Bu kapsamda karşımıza çıkan ilk model 2023 Opel Astra GSe oldu.

Opel'in GSe takısı artık "Grand Sport electric" ifadesinin kısaltması olarak kullanılıyor. Yeni Opel Astra GSe de elektrik desteğini şarj edilebilir hibrit sistemden alıyor. Söz konusu sistem 1.6 litre benzinli motor, bir elektrik motoru, 12,4 kWsa batarya paketi ve gücü ön tekerleklere aktaran 8 ileri otomatik şanzımandan meydana geliyor.

Ayrıca Bkz.Volvo, dünyanın ilk araç içi radar sistemini tanıttı: Nefes alışınızı dahi algılayacak

Yeni Opel Astra GSe, yukarıda saydığımız kombinasyondan toplamda 165 kW (225 hp) güç ve 360 Nm tork alıyor. Sürpriz olmayan bir biçimde bu değerler Astra'nın kuzeni Peugeot 308'dekiyle ile aynı.

Astra GSe, standart modelle karşılaştırıldığında yere 10 mm daha yakın. Ön ve arka akslardaki amortisörler de daha sportif bir sürüş için elden geçirilmiş. Bunun dışında direksiyon sisteminin de tepkisi iyileştirilmiş ve 18 inçlik çift renkli yeni tasarım jantlar kullanılmış. Jantların tasarımı Manta GSe'dekilerle oldukça benzer.

Söz konusu model hatchback ve station wagon gövde tipinde satışa sunulacak. Tasarım olarak standart Astra ile GSe versiyonu arasında tamponlar dışında pek bir fark yok. Bunun dışında GSe yazıları ve Alcantara kaplı spor koltuklar da farklar arasında gösterilebilir. Ön koltukların yine AGR sertifikalı olduğunu da belirtelim.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Türkiye fiyatı ne olur analizciler bir el atın

• Aha iste gercek Astra o.Bize getirdikleride findik motorlu 1.2 130 hp bos paket

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opel oldu Fransiz arabasi, ben acayip sogudum opelden.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • LooF kullanıcısına yanıt

tr ye getirtmezler.

bu arada bayide hem 308 hem de astrayı inceledim. nasıl golf, leondan daha kaliteliyse aynı şekilde 308, astradan daha kaliteli. astranın iç mekan malzeme kalitesi çok kötü. astraya verceğiniz paranın üstüne biraz daha koyup 308 almanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 28 Eylül 2022; 12:43:49 >
  • Sportiflikten uzak, cesur hatlardan uzak, etkileyici egzozu dahi olmayan GSE mi olur? Baya kötü olmuş. Mümkünse PSA hot-hatch işine girmesin.

• astrayı daha geçen gün tırın üstünde giderken gördüm her renkten vardı. mükemmel bir araba.

• eskiden astra gsi sonra opc vardı. resimlerini gördüğümüzde bile büyülenirdik. onlar nereee bunlar nere. eskiden olsa bunu donanım paketi diye satardılar.

• Öncelikle ucuz hissi veren bası Hyundai modellerini andırıyor, Çinli markaların elektrikli araçları yaygınlaştığında astra'nın ne kadar az sattığına dair haberleri dört gözle bekliyorum. rekabet olmadımı gıdım gıdım yada dıdısının dıdısı işler yapılıyor. adına da yeni model lansmanı diyorlar.

• Opel eskiden mükemmeldi zaten o sorunsuz fistik gibi turbo harcayan piston kıran 1.4ler, aşınan krom parçalar, kendi kendine düşen yolcu aynaları… daha yeni mi soğuyabildin opelden

• Yeni trend 225hp

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İşte 915.000 tl'ye satılması gereken versiyon bu

şu anda satılan 1.2 130'luk gs en fazla ederi 815.000 tl

• haberelectro kullanıcısına yanıt

• Aracı tanıtacak başka renk bulamamışlar

• Yeni Opel Astra GSe, 225 beygirlik hibrit sistemiyle tanıtıldı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.