Şimdi Ara

Yeni öğrenen bayan için i10 fiyat ve araç nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
2.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, İstanbul trafiğine çıkacak işe gidip gelecek yeni öğrenen bayan öğretmen için 2010 model style 1.1 otomatik lpgli 50,000 kmdeki i10 için 28000 liraya yarın araca baktırıp alınılması düşünülüyor yorumlarınızı alabilir miyim?

• Bir bayan icin alinabilecek en iyi araclardan bir tanesi. tam otomatik sanziman sorunsuzdur manevre kabiliyeti surus pozisyonu park kolayligi ortalama 7-8 litre yakmasi bir bayan araci icin aranan cogu ozelligi barindirir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır i10'da 15000 sifir faiz kredi imkani var.2010 modele 27000 verince insan 42000'e sıfır 1.2 motor otomatik mi almalı diye düşündürüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Sıfır i10'da 15000 sifir faiz kredi imkani var.2010 modele 27000 verince insan 42000'e sıfır 1.2 motor otomatik mi almalı diye düşündürüyor.

Uzun vadede sıfır mantıklı gibi görünüyor. Uzun sure kullanılacaksa sıfır daha iyi. 2. El aldığınız aracın mutlaka masrafı vardır veya yakında olacaktır.

Ama öğrenip satayim daha geniş bi araç alalım diyorsanız sıfır çok zarar yazar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten sıfırı pazarlıkla 36 gibi alınıyordu ama lpgli satılmıyor.

• Şu videodan sonra bendemi alsam acaba dedim bi süre

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Zaten sıfırı pazarlıkla 36 gibi alınıyordu ama lpgli satılmıyor.

Kardeşim bilip bilmeden konuşmayın. Fabrika çıkışlı lpg lisi var. Öyle Hondanın falan brc ye sonradan taktırdıkları gibide değil. Bildigin lpg li araba. Göstergeleri falan orjinal kadranda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendboxer -- 21 Nisan 2015; 8:35:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: legendboxer

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Zaten sıfırı pazarlıkla 36 gibi alınıyordu ama lpgli satılmıyor.

Kardeşim bilip bilmeden konuşmayın. Fabrika çıkışlı lpg lisi var. Öyle Hondanın falan brc ye sonradan taktırdıkları gibide değil. Bildigin lpg li araba. Göstergeleri falan orjinal kadranda.

Otomatikte lpgli yoktu yeni çıktıysa bilmiyorum.

• Pozisyonunuzu düşündüğümüzde isabetli bir tercih olur.
  • bence gayet uygun bir seçim. Orjinal LPG+Otomatik Vites+Küçük

tüm beklentileri karşılıyor gözüküyor
  • Bence daha 4 yıl garantisi devam eden 2014 model 34-35lere ikinci el alın.
    Sıfırdan tek farkı 5-10bindeki kmsi olur.
    Hem de geniş hacmiyle aile ihtiyçlarını da bir nebze karşılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 21 Nisan 2015; 9:47:56 >
  • Sifirda lpg sadece manuelde var.Otomatikte yok.

• orjinal lpg garanti açısından önemli. uzun vadede sıfır düşünülmeli
  • Ben eşime bu araçtan alıyordum az daha , sonra haksızlık etmeyeyim dedim , manuelde de ısrar edince , sıfır golf 1.2tsi comf. bakıyorum şu aralar , haziranda sipariş vereceğim.
    Benimde eşim öğretmen
  • İkinci eline aşırı bir ilgi var.
    İlanıma 3 günde 730 görüntüleme, 16 favori var, arayanlar da 34e bırakmamı rica ediyor.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-style-plus-otomatik-turkiyede-1-adet-209367761/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 21 Nisan 2015; 10:39:54 >
  • Neden yeni kasaya orjinal LPGli getirmezler ki? LPGye uyumlu mu acaba yeni kasanın motorları?
  • ecay kullanıcısına yanıt
    Yeni i10un orjinal LPGli motoru, piston soğutma jetleri, elmas kaplama subap ve çok sert dökme aluminyumdn oluşuyor.
    Bu durumun LPGsiz motorda da olup olmadığını araştırıyoruz şuan.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanoglanli

İkinci eline aşırı bir ilgi var.
    İlanıma 3 günde 730 görüntüleme, 16 favori var, arayanlar da 34e bırakmamı rica ediyor.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-style-plus-otomatik-turkiyede-1-adet-209367761/detay

Çok ilgi var yada başka bi sorun var. Link açılmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2010 modeller yani bir önceki kasa biraz çirkin.

Kia Picanto tavsiye ederim. Aynı araçtır esasen.

• Ben araba hakkında yorum yapayım, bence çok küçük bir araç, test sürüşü de yapmıştım, ben de bayanım ve ilk olarak küçük araç ile öğrendim ve geliştirdim ama i10 çok minik getz bile tercih ederdim, bende corsa vardı memnundum. tavsiye ederim.

Almaya kesin kararlıysanız caydırmış olmayayım sonuçta ben de yeni model hyundailerden alamadım o yüzden eski model corsa aldım ama i20 dizeli beğenmiştim hem az yakıyor hem genişlik açısından rahat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isilc -- 21 Nisan 2015; 20:10:39 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.