Şimdi Ara

===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <=== (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.176
Cevap
10
Favori
150.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Stratejilerinin ne olduğu ortada. Beklenecek pek bir yan göremiyorum. Ayrıca iPhone tarzı bir ürün beklediğim kanısına nereden vardınız anlayamadım. Tam tersine iphone-ios sisteminden hoşlanmam keza Windows Phone da çok farklı olmayacak. Samsung un özenti olduğu doğru ama en azından donanım koymasını biliyor cihazlarına.

@Volvo-x

Genel kabul görmüş yasalara aykırı bu dediğiniz Talep olmazsa fiyat düşer. Firma olarak zaten satılan bir şeyin fiyatını kırar mısınız? En güncel örneği, balon fiyatıyla satılmaya çalışılan HTC Evo 3D. Bir anda 700TL küsür fiyat düşüşü yaşadı.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al PaC

@redpover

Stratejilerinin ne olduğu ortada. Beklenecek pek bir yan göremiyorum. Ayrıca iPhone tarzı bir ürün beklediğim kanısına nereden vardınız anlayamadım. Tam tersine iphone-ios sisteminden hoşlanmam keza Windows Phone da çok farklı olmayacak. Samsung un özenti olduğu doğru ama en azından donanım koymasını biliyor cihazlarına.

@Volvo-x

Genel kabul görmüş yasalara aykırı bu dediğiniz Talep olmazsa fiyat düşer. Firma olarak zaten satılan bir şeyin fiyatını kırar mısınız? En güncel örneği, balon fiyatıyla satılmaya çalışılan HTC Evo 3D. Bir anda 700TL küsür fiyat düşüşü yaşadı.

@Alpac

iphone tarzı için sadece seni kastetmedm bize gelen müşterilerinin yarısından çoğu bu kanıda.stratejiye bişe diyemeyiz ne zaman ne olacağı belli olmaz.bize de kısıtlı bilgi weriliyor yada bazı sorularımız cevapsz kalıyo :)

• Malzeme kalitesine söylenecek laf yok.Bence piyasanın en iyisi ama ekranı diğer rakiplerinin çok altında bir kalite de ve kötü.
  • Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Biraz önce Antalya 5M Migros TİM'deydim, N9'u inceledim. Ellerinde stok vardı. Fiyatı 1600'den 1300TL'ye düştü, Nokia öyle karar aldı dedi. iPhone 4'ten Wifi Hotspot ile internet paylaşımı yaptım ve tarayıcı performanslarını karşılaştırdım. Sayfaları N9 daha geç açıyor. Menülerde herhangi bir kasma olmadı. Ayarlardan çıkarken biraz zorlandım, sola ittiriyorum bir türlü menüye dönmüyor en son iyice bastırdım ekrana o şekilde geçti. Kapasitif ekran değil mi bu bastırmayla ne alakası var anlamadım. Arka kısım bir zamanlar N95 8Gb'ın arka tarafında kullanılan kauçuk malzemeye benziyor, kolay çizilir ve zamanla soyulma yapabilir. Genel olarak güzel bir cihaz ama türünün ilk örneği olan işletim sistemiyle heyecan aramak isteyenler için üretilmiş, cebini düşünenler için akıl kârı değil.

Performans olarak düşük bir model ama kasası özel olarak fiber malzeme ve malzeme katılan boya ile üretildiği nokia tarafından videoları ile açıklanmıştı.Sadece kasasına ve tasarımına söylenecek laf yok ama gerisi hayal kırıklığı.N9un çözünürlüğüne sahip neo ile karşılaştırdığında çözünürlük aynı olmasına karşın n9un ekranı son derece kalitesiz ve rakiplerinden geride malesef.Bende hayal kırıklığı yaşattı.

• Incelediğin N9'un ekran ışığı kısık olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranı pırıl pırıl ve çok kaliteli,ışığı kısılmış bir N9 ekranına bakmışsın,ayrıca rehberde parmak sürükleyerek çıkan harflerle isim bulmanın bu kadar kolay olduğu başka telefon yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atlantis. -- 15 Ocak 2012; 11:49:04 >
  • Herhangi bir güncelleme ile 1080p video çekim kalitesine ulaşacak mı N9? Yoksa bu kadar bekleyip bir "amiral gemisi" çıkaracak olan Nokia yine rakiplerinin gerisinde bir modeli yeni piyasaya çıkararak şanını sürdürmeye mi niyetli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_333

Herhangi bir güncelleme ile 1080p video çekim kalitesine ulaşacak mı N9? Yoksa bu kadar bekleyip bir "amiral gemisi" çıkaracak olan Nokia yine rakiplerinin gerisinde bir modeli yeni piyasaya çıkararak şanını sürdürmeye mi niyetli?

N9'da kullanılan OMAP3630 malesef 1080p videoları işleme ve oynatma desteği sunmuyor. Daha doğrusu donanımı bunun için yetersiz.
  • arkadaşlar bi sitede n9 daki müziklerin paylaşılamadığını duydum bence yalan ama yine de içimde kalmasın diye sorayım dedim
  • vatan bilgisayar satıştan kaldırmış.
    Uzun süre stoga girmez gibi
  • Bende simdi Darty de inceledim. Basta o kadar karisik geldiki. Alismisiz tabi orta tusa basarak home ye donmeye ekrani cok parlak ve canliydi. Ayrica kamerasi gayet guzel. Androidden sonra alismasi zaman alacak gibi. Son olarak malzeme kalitesi çok iyiydi. Sağlamlık hissi veriyor. Fiyati 1399 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atom Heart Mother -- 15 Ocak 2012; 19:14:38 >
  • Bugün sonunda marmara forumdaki nokia shopta deneyebildim. 3-4 tane teşhir ürünü koymuşlardı. kullanımı çok güzeldi sade bir telefon. geliştiriciler destek verirlerse ve uygulama konusunda sıkıntı çekmezse fiyatı düştüğünde desire'ı değiştirebilirim. bence bu telefonun değeri 1.000TLdir. kodlamayı falan pek bilmiyorum bir incelemede telefonda kodlama sayfası falan olduğu yazıyordu sanırım yada o tür birşey. bunlarla uğraşmak zor mudur ?
  • quote:

...balon fiyatıyla satılmaya çalışılan HTC Evo 3D. Bir anda 700TL küsür fiyat düşüşü yaşadı...

aynen. ve hala alınacak bir cihaz da değil. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

...balon fiyatıyla satılmaya çalışılan HTC Evo 3D. Bir anda 700TL küsür fiyat düşüşü yaşadı...

aynen. ve hala alınacak bir cihaz da değil. :)

Neden? EVO 3D nin nesi kötü bilmek istiyorum? Savunma amaçlı söylemiyorum, tasarımından dolayı bana itici geliyor zaten
  • ben henüz 3D devrinin son kullanıcıya eriştiği zamanlarda olduğumuza inanmıyorum. hani bi standart oluşur, büyük bi çoğunluk (tüm platformlar için) 3D kullanmaya başlar anlarım.

onun dışında kişisel olarak 3D'den nefret ediyorum zaten. :) gözüm bozuluyor anasını satıyım. gözlüksüz bile daha iyi. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 15 Ocak 2012; 19:59:16 >
  • arkadaşlar ben de dün bu saatlarde vatanda cihazı güzel bi fiyata almış bulunmaktayım. en kısa zamanda kaliteli fotolarını cekip ve kamera foto kalitesiyle küçük bi inceleme yapıp koyucam

bu arada hattım avea bi türlü wap ve mms ayarlarını yapamadım müşteri hizmetlerinle 1 saat görüştüm onlarda yapamadılar. yapan varsa yardımcı olabilirler mii
  • quote:

Orijinalden alıntı: flexii_87

arkadaşlar ben de dün bu saatlarde vatanda cihazı güzel bi fiyata almış bulunmaktayım. en kısa zamanda kaliteli fotolarını cekip ve kamera foto kalitesiyle küçük bi inceleme yapıp koyucam

bu arada hattım avea bi türlü wap ve mms ayarlarını yapamadım müşteri hizmetlerinle 1 saat görüştüm onlarda yapamadılar. yapan varsa yardımcı olabilirler mii

şu sayfada yazanları bi deneyebilirsin
    www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=staticwapsetting&pagemenu=ilave.telefonayarlari

• hocam burda N9 yok nasıl olcak??
  • N9 kullananlar markete bakabilirler mi acaba soracağım uygulamalar var mı?

Nimbuzz, X-plore (ya da bu tarz dosya yöneticisi), Opera, Shazam(şarkı tanıma), Handy Blacklist, Handy Clock, Foreca Weather(hava durumu), Nokia Energy Profile.

Navigasyon uygulaması olarak da Garmin ve NDrive.

Oyun olarak Need For Speed Hot Pursuit.

Bu uygulamalar ve oyunlar N9 için mevcut mu?

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.