Şimdi Ara

===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <=== (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.177
Cevap
10
Favori
150.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Nokia'nın bir türlü öldüremediği bence en iyi Nokia telefon. Z3C yanında 2. telefon olarak kullanıyorum.

Bu arada Nokia ( MS ) bütün desteğini kestiği, şahdamarlarını jiletlediği halde N9 yaşamaya devam ediyor.
    Geliştirmek bir yana bitirmek uğruna var olan uygulamaların desteğini kestiler yine bitmedi.

Şuan da Whatsupp, Twitter ( Twitfix yama ile ), Instago ( Instagram ), Youtube, Skype ( görüntülü görüşme yok ), Fm radio, Opera browser, ön kamera, e-book reader, pdf reader, Bumblr ( Tumblr ), Dropian ( Dropbox ), Box, Kmplayer, Nelisquare ( Foursquare ), hava durumu, harita uygulamaları vs. vs. hala 3. şahış geliştirmesi olarak çalışıyor.

Özellikle Whatsupp çakma Whatsapp gibi gelebilir ama ben şuan Z3C'de bulunan orijinalinden daha çok seviyorum.

N9 hala yaşıyor.

En sonunda şebekesini de kapatırlarsa yine 64 gb media sunucu gibi kullanılabilir.

Nokia ( Ms ) kendi etti kendi buldu. Şu telefon hala bu sene bile sıfır olarak Hepsiburada'da 600 liraya satıldı. Alan adamlar desteği geçtim öldürülmeye çalışılan bir telefon aldı ama Nokia ( Ms ) prestij olarak kaybetti de kaybetti.

40 yıl telefonsuz kalırım da garantisi bitmeyen telefonun desteğini kesen Ms telefon almam. Lumia diye millete kakalıyor ama yarın canı sıkılsa desteği kesse şaşırmam, kimse de bir şey diyemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gcb1903 -- 20 Kasım 2015; 17:02:10 >
  • gcb1903 kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum söylediklerine harfiyen katılıyorum.Şuan hala N9 kullanıyorum ve çok memnunum cihazdan.N9 dan sonra Nokia 2016 da umarım güzel bir model çıkarır yoksa Jolla alacağım.
  • Nu.D.38 kullanıcısına yanıt
    Ms ile en ufak alakası olan telefon alınmaz. Adamlarda ciddiyet, marka prestiji yok. Hobi olarak telefonculuk yapıyorlar. Son gerçek Nokia n9. Eğer tekrar Nokia bir şeyler yapacaksa Ms ile birlikteliği olmamalı. Güzelim markayı bitirdiler. Ki hala bitiremediler de işte bütün bağlantılarını kestiler.
  • Hâlâ N9 alınabilir bir telefon mıdır arkadaşlar? Sırf MeeGo'ya olan merakımdan alıp kullanmak istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Eğer bu telefonu kullanmasını bilen biri varsa etrafınızda kullanabilirsiniz. Öteki türlü sıkıntı olur. Ben geçende harita yüklemek istedim ama nokia hesabıma bile giremedim. Sıkıntı çıktığında yardımcı olacak biri varsa alın yoksa (bence) almayın. Ben şu an kullanmıyorum yedekte duruyor.
  • whatsup_1.3.1_armel.debhttp://app.box.com/s/45kmdgwfb5gaaiakpu31jkr5cpmoa41y

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. 2. Telefon olarak Nokia n9 almayı düşünüyorum fakat aklımda bazı soru işaretleri var. Anladığım kadarıyla bu telefonda değişik bir işletim sistemi var. WhatsApp yükleniyormu.? Uygulamaları indirebileceğim market tarzı bir uygulama varmı... Telefonu alırsam pişman olurmuyum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoxFun

quote:

Orijinalden alıntı: Nu.D.38

Aynen dostum söylediklerine harfiyen katılıyorum.Şuan hala N9 kullanıyorum ve çok memnunum cihazdan.N9 dan sonra Nokia 2016 da umarım güzel bir model çıkarır yoksa Jolla alacağım.

Maalesef Android ile dönecek. CEO'su riski göze alamayacaklarını söyledi. Yeni Nokia markalı telefonların İFA veya Slush etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Sözünü ettiğin etkinlikler ne zaman?

• İnşallah donanımı kısmadan güçlü bir cihaz yapar.

• Geliştirici modunu aktif etmenin bir yolu yok mu?
    Nokia hesabıma giremiyorum. Haritaları ve e-posta uygulamasını çalıştırmak mümkün değil mi?

• tasarıma bakıyorum harika işletim sistemi çok stabil çalışıyor Camera desen çok başarılı adamlar 6 yıl önce 2.5 D ekran paneli ile çıkarmışlar cihazı bugün bu işletim sistemi nasıl kullanılmaz sahip çıkılmaz anlamıyorum sadece donanımı güncelle sür piyasaya Apple halt etmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FM Radio N9 (RDS) 1.5.0http://app.box.com/s/j4zyk6hf0w5ocp3n1c3ygr662qand4xb

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • N9 a android kurup deneyen oldumu aranizda acaba? youtube da anlatimlari mevcut.tasarim olarak cok begendigim bir telefon. Android kurabilirsem 2.tel olarak edinebilirim :)

benim garip 5800 desteklese boyle seyleri hala kullaniyor olurdum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 20 Haziran 2016; 14:04:24 >
  • https://kyraexport.sahibinden.com/cep-telefonu-modeller-nokia-n9?sorting=storeShowcase&userId=5360426

burası güvenilir mi sizce,koleksiyonuma bu işletim sizteminide katmak istiyorum.
  • Format attıktan sonra haritalara ulaşamadığınızı fark etmişsinizdir. Kabaca bir çözümü şudur: Ajandayı kullanarak konum için belirleme yapmak için ilgili yere bastığınızda haritalara ulaşacaksınız. Bu haritalar güncel değil ve arayüz gelişmiş değil ancak yine de çok zorlamadıkça size yeterince yardımcı olabilir.

Sevgiyle kalın
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.