Şimdi Ara

===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <=== (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.177
Cevap
10
Favori
150.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sharpie

cihazınızın dahili hafızaya yazma hızı kaç mb/sn içine dosya resim vb atarak ölçebilirmisiniz.

Yaklaşık olarak 15.6 ve 17 mb arası...
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderbolt

quote:

cihazınızın dahili hafızaya yazma hızı kaç mb/sn içine dosya resim vb atarak ölçebilirmisiniz.

yazma hızı bu kadar hızlıysa okuma hızı kaçtır kimbilir.gerçi yukarda arkadaş 26-28mb/sn civarı demiş.class 10 lardan hızlı desene.
    n8 lerde bu yazma hızı 5-6 mb/sn gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 16 Ocak 2012; 18:19:08 >
  • quote:

quote:

quote:

yazma hızı bu kadar hızlıysa okuma hızı kaçtır kimbilir.gerçi yukarda arkadaş 26-28mb/sn civarı demiş.class 10 lardan hızlı desene.

ben telefondan bilgisayara bşey aktarmadım. fakat bilgisayardan telefona müzik aktarırıken gördüğüm şey bu belki bilgisayarın hardisk rpm hızı ile alakalı olabilirde

• bu arada kafama takıla bişey var. rehberimde seceneklerde birleştir var tıkladım. facebooktaki büyün kişilier rehbere aldı.(mail adreslerini, cep numaralarını kaydetti tabi face varsa) vakat bennde rehberdeki kişinin ismi farklı face farklı yani bu durumdan dolayı rehberimde örnek misali ahmet-avea var hemde ahmet demirhan var. bu durumu nasıl geri alabiliriz???
  • hmm biri test etmiş.gerçekten bayaa hızlı.yalnız n9 16gb ile 64gb modellerin arasında hız farkı var diyor.yada benmi yanlış anlıyorum.
    buyrun

http://shootspeak.com/2011/10/09/nokia-n9-performance-test-roundup/

===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <===

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 16 Ocak 2012; 18:37:06 >

• quote:

quote:

quote:

Sharpie ben 2 tane video klip atıp denedim.İkisi toplam 300mb yapıyordu..Yani ortalama 20mb civarı windows 7 64 bitli bilgisayar da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sharpie ben 2 tane video klip atıp denedim.İkisi toplam 300mb yapıyordu..Yani ortalama 20mb civarı windows 7 64 bitli bilgisayar da.

zaten incelemedede aynen o hız çıkmışki çok çok iyi bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

zaten incelemedede aynen o hız çıkmışki çok çok iyi bence.

Evet hız konusunda herhangi bir sıkıntı da yaşamadım çok iyi

• almaya alıcazda her gecen gun yenı alma nedenlerı duymakta güzel hanı
  • Mesajları veya gelen arama kaydındaki kişileri tek tek silebiliyor musunuz arkadaşlar ? Yoksa toplu halde mi silme seçeneği çıkıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vires

Mesajları veya gelen arama kaydındaki kişileri tek tek silebiliyor musunuz arkadaşlar ? Yoksa toplu halde mi silme seçeneği çıkıyor ?

mesajlar sohbet sayfası gibi geliyor. mesaja dokunup beklediğinizde menü çıkıyor sil de var tümünü sil de. sil derseniz seçtiğiniz mesaj siliniyor sadece.

Arama kaydında da tek tek silebiliyorsunuz.

Bir kolaylıkta ben ekleyeyim. Mesaj yazarken önceki kelimelere gitmekte zorlanıyordum. Meğer imlece dokunup beklediğinizde büyüteç beliriyor ve sürüklediğinizde yeri kolayca değiştirilebiliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 16 Ocak 2012; 20:19:30 >
  • N9'un sinemaskop bir görüntüsü var sanki video izlemek için yapılmış gibi.
  • tartışmasız nokianın bu zamana kadarki en iyi telefonu bence...
  • N9 da Flash yok deniyor fakat bildiğim kadarıyla Meego'da Flash vardı, Html 5 var ve html 5 sayesinde Videolar sorunsuz oynatılıyor denmiş
    birkaç yerde Html 5 Özellikli Web tarayıcı nedir arkadaşlar Html5 in özelliği nedir ?? farkı nedir ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: @FUVV

tartışmasız nokianın bu zamana kadarki en iyi telefonu bence...

Bence 6600'idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: PulpFictioN

quote:

Orijinalden alıntı: @FUVV

tartışmasız nokianın bu zamana kadarki en iyi telefonu bence...

Bence 6600'idi

onlar efsane onlara lafım yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volvo_x

N9 da Flash yok deniyor fakat bildiğim kadarıyla Meego'da Flash vardı, Html 5 var ve html 5 sayesinde Videolar sorunsuz oynatılıyor denmiş
    birkaç yerde Html 5 Özellikli Web tarayıcı nedir arkadaşlar Html5 in özelliği nedir ?? farkı nedir ??

n9 da an itibariyle flash yok evet. Html 5, flash ın gelecekteki varisi denebilir kısaca. Genel olarak html 5 e bir yönelim söz konusu çeşitli nedenlerle. Ancak bu süreç yavaş işliyor. O yüzden flash ın eksikliğini bir süre çekebilirsiniz. Flash destekli tarayıcılar ya da farklı yollardan flash desteği kazandırılabilir tabi n9 a o ayrı.
  • pc oyunu Quake 3, n9 a port edilmiş ve kurulum dosyaları sunulmuş.
    Google a başvurunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: AKI

pc oyunu Quake 3, n9 a port edilmiş ve kurulum dosyaları sunulmuş.
    Google a başvurunuz.

n900 a vardı da n9 u göremedim pm atabilir misiniz bana acaba?
  • Ben N82'de oynamıştım bir ara. Ama çok da rahat olduğu söylenemez. :) YouTube'da videosu var mı?

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.