Şimdi Ara

===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <=== (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.177
Cevap
10
Favori
150.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw amma karısık ortalık ınıyo cıkıyo fıyat mavı olaydı eyıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mellkor

Gene bitti ya ben karar verene kadar. Bu kararsizlik beni bitirdi

Aynen hocam aynen o kararsızlık bende de var malesef berbat bi durum.......daha cihazımı sattım aylardır cihaz alamadım fakat sanırım kararımı
    verdim Android biraz sıktı daha doğrusu Android sıkmıyor da ben sıkıldım, eski göz ağrımız Nokia'yı yine deneyelim N9 alacağım kesin şu fiyatı
    ayarlayabilirsek kaçırdık şansları

• quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

Orijinalden alıntı: AKI

ben de tam 1 dk fark ile dün gece 1 de vatan bilgisayarin sitesinden satın aldım.
    Bu fırsat kaçmazdı. 1139 tl n9 için çooook iyi fiyat. Hatta 1300 tl bile iyi olabilir ama fazlası olmaz

Çok iyi fiyata almışsın hayırlı olsun. Mavi var mıydı?

sagolasın. Sadece siyah vardı. :) zaten kılıfları güzel. Bir kılıf ile renk değişir.
  • Arkadaşlar göremedim ben navigasyon hediyesi de var mı acaba kullanalar
    kullanım deneyimlerini +/- paylaşsın lütfen
  • şu an en ucuz vatanda gözüküyor oda yüzde 25 özel indrimle ancak stok yok

muhtemelen geldiğinde o fiyata olmayacak...diğer sitelerde 1350 ile 1600 arasında değişiyor...

bunlar kampanya stokları sanırım mesela vatandaki hemen tükendi hepsi burada da 25 ürünü 1399 dan sattı şimdi 1498 lira...

ilginç...
  • Takipteyim n79 kullanıcısıyım bende ama artık dokunmatiğe geçme zamanı geldi galiba,
    Nasıl N9 iyi bir cihaz mı ? Alınabilirlik durumu ne arkadaşlar ya da HTC Sensation XE almak mı daha doğru olur ?
    Telefonda fm transmitter var mı ve ücretiz navigasyon?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyaksx

Takipteyim n79 kullanıcısıyım bende ama artık dokunmatiğe geçme zamanı geldi galiba,
    Nasıl N9 iyi bir cihaz mı ? Alınabilirlik durumu ne arkadaşlar ya da HTC Sensation XE almak mı daha doğru olur ?
    Telefonda fm transmitter var mı ve ücretiz navigasyon?

Benim tercihim ya xe olur ya s2
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

quote:

Birkac yurt disi fiyati arastirdim

Nokia N9 16GB

Romanya
    994,68 TL

Portekiz
    1 093,22 TL

Bulgaristan
    1 113,98 TL

Macaristan
    1 049,37 TL

Bugunku kurdan yaklasik bu fiyata satiliyor. Bizde resmen vergi, gumruk vs... derken kaziklaniyoruz

Edit: Vatanda world 10 taksit 1440 tl

Evet acımasızca soyuluyoruz. Ne için? Nüfusun %5'ini oluşturan mutlu azınlığın köleleri olduğumuz için. Beğenilmeyen padişahlar bile bir kese altın hediye ederlermiş. Düşünün bir kese altın nereden bakarsanız bakın 200-300 gram eder. Bir de şimdiye bakın altın'ın gramı olmuş 100TL. Türkiye'de 2000-3000TL. aylığı olan kesim bile çok azdır ve baya kayda değer bir aylıktır. Yani bu kesim 50 gram altın bile kazanamaz. Pekiiii kölelik eskide mi kalmış? Haşa, asla, kat'a kölelik asıl şimdi taze çıkmış fırından bu hesaba göre bizler köle bile değiliz çünkü kölelik bile bir derecedir. Çoğumuz ayda 15 gram altına bile çalışamıyoruz. Bir de bu yoksulluk yetmezmiş gibi Türkiye'deki fiyatlara Dubai şeyhi muamelesi yapılıyor. Birileri bizle açıktan açığa dalga geçerek sömürüyor ve de ekliyor, bir halt da yapamazsınız diye.

Sakin biraz

Durum bu herhes istedigi anda alamiyor bu aletleri malesef. Bizde beklemediyiz fiyat arastiiryorum bolca burda da paylasmaya calisiyorum. 64 gelsin fiyatlari asagi cekecekler istemeselerde. Piysada bu telefonun pek gideri yok. Millet bilmeden sirf nokia diye cop gozuyle bakiyorlar bu cihaza

edit: Aslinda nokia Turkiyenin de bu konuda sucu yok degil. Istese cihazi bayilere verdigi fiyat 1270tl iken(belki dahada asagida) 1350ye nokia shoplarda satabilirde ama ac gozluluk yapip asil bu cihazi bekleyen 1000lerce sadik musterisine 1550den satarak cok buyuk kazik atti. Neden bu fiyati secti acikca belli ne e7 satabilirdi nede n8. Hesaba katmadigi bir konu vardi o da diger rakip marka telefonlari simdi malesef satislari azaldi alan aldi mantigiyla ekonomik olarak milleti etkilemeye calisiyor ben inaniyorum ki 6ay icinde bu cihazi kesinlikle 1200-1300tl arasinda gorucez. Tabi lumia geliyor o satsin bu satmasin diye bu telin fiyatini sisirip onu daha ucuza satmaya kalkmazsa

İyi de arkadaşım ben Nokia çöplük falan demedim. Elin Almanı bunu 400x2,37=948TL.'ye alırken, bizim 1400-1500TL. vermemiz akla ziyan bir durum değil mi, haksızlık değil de ne peki? Beklemek de boşuna çünkü N8 bile hala 1000TL.'den satılıyor o nedenle hiç inecek diye beklenmesin boşuna olur.

http://www.hepsiburada.com/Liste/nokia-n9/productDetails.aspx?productId=telcepnokn900&categoryId=371946&SKU=TELCEPNOKN900-S

http://www.hoh.de/Nokia-N9-16GB-black-B-Ware_detail_467031.html

http://www.hoh.de/Nokia-N8-00-Hot-Pink-B-Ware_detail_458751.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 14 Ocak 2012; 13:05:07 >

• vatan dan aldıgım n9 gelince, Lumia 800 ve galaxy s2 ile karşılaştırmalı inceleme yapacağım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Nokia N9 16GB

Romanya
    994,68 TL

Portekiz
    1 093,22 TL

Bulgaristan
    1 113,98 TL

Macaristan
    1 049,37 TL

Bugunku kurdan yaklasik bu fiyata satiliyor. Bizde resmen vergi, gumruk vs... derken kaziklaniyoruz

Evet acımasızca soyuluyoruz. Ne için? Nüfusun %5'ini oluşturan mutlu azınlığın köleleri olduğumuz için. Beğenilmeyen padişahlar bile bir kese altın hediye ederlermiş. Düşünün bir kese altın nereden bakarsanız bakın 200-300 gram eder. Bir de şimdiye bakın altın'ın gramı olmuş 100TL. Türkiye'de 2000-3000TL. aylığı olan kesim bile çok azdır ve baya kayda değer bir aylıktır. Yani bu kesim 50 gram altın bile kazanamaz. Pekiiii kölelik eskide mi kalmış? Haşa, asla, kat'a kölelik asıl şimdi taze çıkmış fırından bu hesaba göre bizler köle bile değiliz çünkü kölelik bile bir derecedir. Çoğumuz ayda 15 gram altına bile çalışamıyoruz. Bir de bu yoksulluk yetmezmiş gibi Türkiye'deki fiyatlara Dubai şeyhi muamelesi yapılıyor. Birileri bizle açıktan açığa dalga geçerek sömürüyor ve de ekliyor, bir halt da yapamazsınız diye.

Sakin biraz

Durum bu herhes istedigi anda alamiyor bu aletleri malesef. Bizde beklemediyiz fiyat arastiiryorum bolca burda da paylasmaya calisiyorum. 64 gelsin fiyatlari asagi cekecekler istemeselerde. Piysada bu telefonun pek gideri yok. Millet bilmeden sirf nokia diye cop gozuyle bakiyorlar bu cihaza

edit: Aslinda nokia Turkiyenin de bu konuda sucu yok degil. Istese cihazi bayilere verdigi fiyat 1270tl iken(belki dahada asagida) 1350ye nokia shoplarda satabilirde ama ac gozluluk yapip asil bu cihazi bekleyen 1000lerce sadik musterisine 1550den satarak cok buyuk kazik atti. Neden bu fiyati secti acikca belli ne e7 satabilirdi nede n8. Hesaba katmadigi bir konu vardi o da diger rakip marka telefonlari simdi malesef satislari azaldi alan aldi mantigiyla ekonomik olarak milleti etkilemeye calisiyor ben inaniyorum ki 6ay icinde bu cihazi kesinlikle 1200-1300tl arasinda gorucez. Tabi lumia geliyor o satsin bu satmasin diye bu telin fiyatini sisirip onu daha ucuza satmaya kalkmazsa

İyi de arkadaşım ben Nokia çöplük falan demedim. Elin Almanı bunu 400x2,37=948TL.'ye alırken, bizim 1400-1500TL. vermemiz akla ziyan bir durum değil mi, haksızlık değil de ne peki? Beklemek de boşuna çünkü N8 bile hala 1000TL.'den satılıyor o nedenle hiç inecek diye beklenmesin boşuna olur.

http://www.hepsiburada.com/Liste/nokia-n9/productDetails.aspx?productId=telcepnokn900&categoryId=371946&SKU=TELCEPNOKN900-S

Yok bende copluk dediniz diye birsey soylemedim yanlis anlasilma olmus. Bu telefona insanlar gereksiz gozuyle bakiyor bilmeden incelemeden arastirmadan sadece nokia diye ben onu soylemek istedim

Diger konularda hem fikiriz oldukca fazlaya satiliyor bu cihaz. Merak etmeyin dusucek 1000tl olmaz belki ama dusucek ben buna inaniyorum. Ozellikle lumia gelince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mellkor -- 14 Ocak 2012; 13:19:37 >

• güzelmiş
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Nokia N9 16GB

Romanya
    994,68 TL

Portekiz
    1 093,22 TL

Bulgaristan
    1 113,98 TL

Macaristan
    1 049,37 TL

Sakin biraz

Yok bende copluk dediniz diye birsey soylemedim yanlis anlasilma olmus. Bu telefona insanlar gereksiz gozuyle bakiyor bilmeden incelemeden arastirmadan sadece nokia diye ben onu soylemek istedim

Diger konularda hem fikiriz oldukca fazlaya satiliyor bu cihaz. Merak etmeyin dusucek 1000tl olmaz belki ama dusucek ben buna inaniyorum. Ozellikle lumia gelince

Hoh.de den koyduğunuz fiyat kullanılmış ürün galiba orda uyarı var altta . Normal fiyatı bu çünkü

Normail fiyatı : Gerçi yinede almanya çok ucuz .
    http://www.hoh.de/mobilfunk/handys-nach-hersteller/nokia/20471/nokia-n9-16gb-black

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BorgaXxX -- 14 Ocak 2012; 17:39:24 >

• O siteden ben koymadim linkleri haberim yok. Benim msjima cevap yazdiginiz icin soyluyorum sanirim diger arkadasa itafen yazdiniz
  • Almanya ile bağlantısı olanlar için iyi fiyat (508 Avro yaklaşık 1.220TL.) Türkiye'de bu fiyata 16GB'liği bile bulamazsınız ki 32GB kartların 180-220TL. arası fiyata satıldığı ortamda zaten telefonun bellek (64GB) değeri 360TL.'den az değil o nedenle fiyatı makul. BorgaXxX verdiğim bağlantıda kullanılmış ürün olabilir aşağıda belirttiğim bağlantıdaki nedir bilmiyorum ama senin de dediğin gibi TR'ye göre baya uygun.

http://www.hoh.de/mobilfunk/handys-nach-hersteller/nokia/388381/nokia-n9-64gb-black
  • Biraz önce Antalya 5M Migros TİM'deydim, N9'u inceledim. Ellerinde stok vardı. Fiyatı 1600'den 1300TL'ye düştü, Nokia öyle karar aldı dedi. iPhone 4'ten Wifi Hotspot ile internet paylaşımı yaptım ve tarayıcı performanslarını karşılaştırdım. Sayfaları N9 daha geç açıyor. Menülerde herhangi bir kasma olmadı. Ayarlardan çıkarken biraz zorlandım, sola ittiriyorum bir türlü menüye dönmüyor en son iyice bastırdım ekrana o şekilde geçti. Kapasitif ekran değil mi bu bastırmayla ne alakası var anlamadım. Arka kısım bir zamanlar N95 8Gb'ın arka tarafında kullanılan kauçuk malzemeye benziyor, kolay çizilir ve zamanla soyulma yapabilir. Genel olarak güzel bir cihaz ama türünün ilk örneği olan işletim sistemiyle heyecan aramak isteyenler için üretilmiş, cebini düşünenler için akıl kârı değil.
  • Sanirim ilk 64gb satislari basladi yakinda hem nokia shoplarda hemde diger magzalarda gorucez
    Simdiden almak isteyen varsa garantili ama ben guvenemedim o da ayri. Bu konuda bilgi sahibi olan varsa ve paylasirsa sevinirim

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/nokia-n9-64-gb-cep-telefonu-51115248

edit: fiyati 1500tl BAŞARI-GENPA-TELPA-KVK

Yeni linkler fiyat 1340 Genpa,KVK,Netcell
    http://www.kapiteslim.com/urun/nokia-n9-fiyati.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mellkor -- 15 Ocak 2012; 15:25:13 >

• Nokia için indirim yapmak kaçınılmaz ne kadar iyi donanım yaparsa yapsın dönemin ilgi odağı olan işletim dizgesi Android karşısında günden, güne kan kaybedeceği aşikar N9 ve Lumia son çırpınışları gibi geliyor bana. İlerisi için ya Windows ile anlaşacak yada kafasına sıkacak. Çünkü Android'in arkasında Google ve akıllı telefon pazarının ağaları (Samsung, HTC, SE, LG vs.,vs...) var. En iyi, en işlevsel yazılımı da üretse alt yapı ve destek olmadıktan sonra hiç bir anlamı yok. N9'un İngiltere satışları pazarın binde 17'si bu rakam bile Nokia'dan hızla kaçışın kanıtı. Tüketici sistem temelinde gelecek görmediğinden Android'e yöneliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Biraz önce Antalya 5M Migros TİM'deydim, N9'u inceledim. Ellerinde stok vardı. Fiyatı 1600'den 1300TL'ye düştü, Nokia öyle karar aldı dedi. iPhone 4'ten Wifi Hotspot ile internet paylaşımı yaptım ve tarayıcı performanslarını karşılaştırdım. Sayfaları N9 daha geç açıyor. Menülerde herhangi bir kasma olmadı. Ayarlardan çıkarken biraz zorlandım, sola ittiriyorum bir türlü menüye dönmüyor en son iyice bastırdım ekrana o şekilde geçti. Kapasitif ekran değil mi bu bastırmayla ne alakası var anlamadım. Arka kısım bir zamanlar N95 8Gb'ın arka tarafında kullanılan kauçuk malzemeye benziyor, kolay çizilir ve zamanla soyulma yapabilir. Genel olarak güzel bir cihaz ama türünün ilk örneği olan işletim sistemiyle heyecan aramak isteyenler için üretilmiş, cebini düşünenler için akıl kârı değil.

Eğer bu doğruysa, ağustos ayında bir mesaj atmıştım... Fakat o an ki düşüncem cihazın ekim başında çıkacak olması varsayımı içindi.

quote:

Orijinalden alıntı: Al PaC

Ben Nokia nın yerinde olsam bu cihazı SE Arc ın karşısına konumlandırırdım. 1299TL gibi bir fiyat çok daha iyi olurdu.

Cihaz, aralık sonu ocak başı gibi çıkıp yaygınlaşmaya başladığı için şu an vatan ın indirimle sattığı fiyat aralığı(1100-1150) daha mantıklı bence.

• quote:

quote:

Biraz önce Antalya 5M Migros TİM'deydim, N9'u inceledim. Ellerinde stok vardı. Fiyatı 1600'den 1300TL'ye düştü, Nokia öyle karar aldı dedi. iPhone 4'ten Wifi Hotspot ile internet paylaşımı yaptım ve tarayıcı performanslarını karşılaştırdım. Sayfaları N9 daha geç açıyor. Menülerde herhangi bir kasma olmadı. Ayarlardan çıkarken biraz zorlandım, sola ittiriyorum bir türlü menüye dönmüyor en son iyice bastırdım ekrana o şekilde geçti. Kapasitif ekran değil mi bu bastırmayla ne alakası var anlamadım. Arka kısım bir zamanlar N95 8Gb'ın arka tarafında kullanılan kauçuk malzemeye benziyor, kolay çizilir ve zamanla soyulma yapabilir. Genel olarak güzel bir cihaz ama türünün ilk örneği olan işletim sistemiyle heyecan aramak isteyenler için üretilmiş, cebini düşünenler için akıl kârı değil.

Eğer bu doğruysa, ağustos ayında bir mesaj atmıştım... Fakat o an ki düşüncem cihazın ekim başında çıkacak olması varsayımı içindi.

quote:

Ben Nokia nın yerinde olsam bu cihazı SE Arc ın karşısına konumlandırırdım. 1299TL gibi bir fiyat çok daha iyi olurdu.

Cihaz, aralık sonu ocak başı gibi çıkıp yaygınlaşmaya başladığı için şu an vatan ın indirimle sattığı fiyat aralığı(1100-1150) daha mantıklı bence.

maxy ekranı iyice bastırıp attırmanla alakası yok tam köşesinden tutmadığın sürece menüye dönmen imkansız.bunda kullanılan polikarbon kasa da başka cihazda kullanılmadı diyebilirim.n95 gibi soyulmalara yol açmaz yani...ayrıca tim de size ne kadar bilgi verirler bilemiyorum siz en iyisi bir nokia shop a ugrayın yoksa cihaz hakkındaki görüşleriniz değişecektir.ne alaka derseniz timler iphone üzerinden güzeel bir prim kazanırken nokia dan kazanmıyor şu anda bilmem anlatabildim mi

Al pac
    bende nokia nın yerinde olsam neler yapmazdım ama az bekleyin belli ki farklı stratejileri war.iphone gibi telefon üretmesini beklemeyn nokia özenti değildir samsung gibi :)

Vatan computer de de bir ton ayarlarını yapmıyorlar.normal sim kartınızı micro ya çeviriyorlar mı o bile tartışılır.

Böyle bir cihazı kendi evinden almak en mantıklısı ;)

• quote:

5800 zamanından kalan basmatik olayı ruhumuza işlemiş sanırım alışırız heralde Basmatikten sonra bunlar ferrari gibi gelecek birçoğumuza
    Bide arkadaşlar fazla talep olursa fiyat düşer belki biraz ha ne dersiniz olabilir mi böyle birşey !

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.