Şimdi Ara

Yeni Nesil Qd-Oled Monitörler (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: milyarderdahi , milyarderdahi Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.325
Cevap
49
Favori
37.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
72. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PG32UCDM'yi monitor arm a takan var mı aramızda? montaj yeri farklık gibi gelmişti ilk monitörü kurarken de arm'a geçesim var, masada çok önde kalıyor monitor ve monitor altı kullanışsız oluyor ayak yapısından dolayı.

• arkadaslar, bu monitor pc'nin display port'una mi yoksa hdmi bolumune mi baglanmali ? hangisi daha mantikli ? farki var mi bilemiyorum.

https://tr.msi.com/Monitor/MEG-342C-QD-OLED/Specification

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt

Display port hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özgür Karagöz Ö kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederim hocam 👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • enja kullanıcısına yanıt

Bende Asus TUF 3080Ti ve Assus PG32UCDM var. Sorunsuz oynuyorum her oyunu. RDR2 max ayarlar, DLSS Quality ile 80-100 fps arası veriyor. He diyorsan ki 240Hz niye alıyoruz o zaman, tavsiyem 5XXX serisini beklemen yönünde olur. 5070 bile 4080'den iyi olacak.

• justcontrol kullanıcısına yanıt

Kartın gücünde problem yok Vram yetersiz geliyor. Sorun pinti nvidianin 16 gb vram koyması. Bazı oyunlarda bütün vrami kullanıyordu bu kart.

• Msi mpg321urx 32 inch 4k qd Oled monitör kullanıyorum.32 inch qd Oled kullanan arkadaşlar izleme mesafelerini yazabilirler mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • CaptainSuites kullanıcısına yanıt
    Asus pg32ucdm kullaniyorum izleme mesafem 1 metre ile 1.20 arasi değişiyor. 1 in altina dusmuyorum

• ziyaberkay kullanıcısına yanıt
    Stepgamer Amiral Rs7 RGB Ledli Profesyonel Oyuncu Masası
    https://www.hepsiburada.com/stepgamer-amiral-rs7-rgb-ledli-profesyonel-oyuncu-masasi-p-HBCV00003ATR5C?ftid=7bovadabycpsil2x&magaza=stepgamer&url_src=ios-product-detail
    Bu masadan almıştım masanın eni 67 cm uzunluğu ise 138 cm koltuğu biraz arkaya iktirsem de mesafe yakın gelebiliyor masayı yan kullanıp mesafeyi 120 cm civarına çıkarabilirim.Nasıl bir tavsiye verebilirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainSuites -- 6 Nisan 2024; 15:42:23 >

• CaptainSuites kullanıcısına yanıt
    Oncelikle hazir masalarin hic biri olmuyor. Ben cok arastirdim. Misal veriyorum derinligi 1 yada 1.20 olan hazir masa asla yok. Sebebini bilmiyorum. Millet miyop olacak haberleri yok. Sanki herkes 24 inc monitore bakiyor. Neyse konuya donecek olursak dediginiz gibi masayi dik kullanabilirsiniz eger rahatsiz etmiyorsa. Yada benim gibi kendi masanizi kendiniz yapicaksiniz

Ergoflex NB G45 Amortisörlü 22"-40" Vesa 2-12 kg Profosyonel Monitör Standı
    https://www.hepsiburada.com/ergoflex-nb-g45-amortisrl-22-40-vesa-2-12-kg-profosyonel-monitr-standi-p-HBCV000026X0NW?ftid=br6vx44pkxjzeu4k&magaza=Bizbiz-e&url_src=ios-product-detail
    Şöyle bir Stand var monitör 30cm ekstra masanın dışında kullanabiliyormuş faydası olur mu bilemedim yada dediğiniz gibi masayı dikine kullanmayı deneyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainSuites -- 6 Nisan 2024; 15:58:42 >

• Hocam benim setup şu şekilde. O kadar para vermenize gerek yok. Ben masayı 4 ay önce 900 liraya hallettirmiştim. 2 boy profil demir alıyorsunuz birde ölçünüze göre mdf. Ben ömürlük olsun diye mdf almıştım ama sunta da alabilirsin daha uygun olur.

Z.Berkay Ozdemiryoutube
    #oled #4k #qdoled #oled #4k #qdoled #hifi #asus #pg32ucdm #klipsch #thenines
    https://www.youtube.com/watch?v=whOQD3UR4-o

Bu da çok uzakmış hocam ya  

• donda kullanıcısına yanıt

Yok değil :D kameradan dolayı geniş açıya alınca uzattı baya. Benim masanın derinliği 100cm, genişliği 150. Çok çok memnunum. Hatta film dizi vs izlerken bi tık geri gidiyorum mesafeyi 130-150 arası yapıyorum çok tatlı oluyor. Oyun oynarken mesafem minimum 100. Benim sizlere önerim ne duvar aparatı alıp duvarı perişan etmeniz, nede masa aparatlarına o kadar para vermeniz. Ben şu masayı 900 liraya hallettim ya ve canavar gibi masa yani iki kişi taşıyoruz tek kişi ağır oluyor :D Hani üstüne çık tepin o derece masa.

Tercih sizin tabi ki. 900 e halletiremezseniz bile max 2 bin liraya hallettirirsiniz tanıdık olmasa dahi.

• Sevgili arkadaşlar, parlak ekran nasıl ? Hiç denememedim bu monitördeki en büyük soru işaretlerimden biri glossy olması. Henüz gelmedi ama çok rahatsız eder mi acaba. Mat ekranda dahi gündüz öğleden önce pc kullanamadığım odam var yine kullanamam hoş ama diğer zamanlarda rahatsız eder mi siyah karartma perde mi alayım bilemedim bir türlü.

Güzel olmasına güzel ama uğraşcak vakit yok :( zaten işe yarayacak masalar bile 5k üstü durumda

• ScriptKidie kullanıcısına yanıt

Hocam ben gayet memnunum hiç bir problem yaşamıyorum ama monıtorum duvara bakıyor güzel konumlandırdım. Pencereye bakarsa belki problem yaşarsınız.

• ScriptKidie kullanıcısına yanıt

Vallahi çok uzun yıllardır imac kullanıcısı olarak, parlak kaplama oyuncu monitörü bekliyordum ben inanılmaz memenunum tabi yansıma gerçeği diye birşey var karanlık yerde kullancaksanız bu bir sorun değil elbette

Pencereye bakmıyor ama yanında kocaman bir pencere var :) Oraya da karartma siyah perde düşünüyorum. Hatay'dayım ev güney doğu cephe. Öğleden önce neo g8 bile zar zor gösteriyor.

• donda kullanıcısına yanıt

Karanlık yer akşam oluyor hocam haliyle, gün içinde oda aydınlık oluyor hoş, pcde geçirdiğimiz zamanların iş güç sebebiyle genelde akşam oluyor.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.