Şimdi Ara

Yeni nesil (Hayalet) Göstergeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
40.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her firma hayalet demez, anlaşılabilir olması için öyle yazdım tabi ki. Artık otomobillere inanılmaz grafikli göstergeler konuluyor.

Visteon firması otomotiv endüstrisi için teknoloji üreten bir firma. Kimi kullanıcı Analog göstergeden hoşlanırken kimisi dijital sever. Bu göstergeler ise aşırı gerçekçi görünümü ile her ikisini de barındırıyor diyebiliriz.

• Hayalet gösterge candir. Görüntüyü seç, rengi seç. Ülkemizde maalesef çoğu zaman ekstra olarak veriliyor.
    Not: Devir göstergesini analog seven adamın 2000 devirde vites yükseltmesi dramdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neilblack -- 1 Eylül 2016; 16:07:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında çok da oyuncaklı olmayacak bence, sürücünün dikkatinin dağıtmaması lazım. Yeni nesilde var mı bilmiyorum, birden çok gösterge tipi oluyor mu? Yani hem analog oluyor hem dijital

Hayalet göstergenin bir nevi temellerini bu atmıştı, gözünü sevdiğim

• O analog göstergelerin arkadan önde çıkışları aşırı güzel olmuş. Kesinlikle on numara bir çalışma. Ama, bunların koyulacağı araçlar ülkemize gelir mi; gelse bile bu opsiyona tek başına bi 50.000 koymazlar mı; düşünüyorum şu anda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

Hayalet gösterge candir. Görüntüyü seç, rengi seç. Ülkemizde maalesef çoğu zaman ekstra olarak veriliyor.
    Not: Devir göstergesini analog seven adamın 2000 devirde vites yükseltmesi dramdir.

videoda dahi, aynı ekrana istediğin temayı uygulayabilirsin. İster yandan çarklı, ister modern dijital. benim çok hoşuma gitti.

bu iş biraz daha gelişse internetten tema indirip uygularız
  • quote:

Orijinalden alıntı: varol42

O analog göstergelerin arkadan önde çıkışları aşırı güzel olmuş. Kesinlikle on numara bir çalışma. Ama, bunların koyulacağı araçlar ülkemize gelir mi; gelse bile bu opsiyona tek başına bi 50.000 koymazlar mı; düşünüyorum şu anda...

görüntüde bi derinlik var, yandan bakınca bile gerçekçi görünüm veriyor. Ülkemize gelen araçlarda ekranı çıplak vermezler, tekno paket adı altında 30.000 tl den aşağı olmaz sanıyorum.
  • Şöyle bir arayüze sahip otomobille gezmek nasip olur inşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mr.big kullanıcısına yanıt
    V40ta da öyle, sade yada janjanli üç ayrı seçenek var. Tabi videodaki kadar gelişmiş bir ekran değil.

•  Yeni nesil (Hayalet) Göstergeler

Böyle olacaksa güzel

Bahsettiğim olay da o zaten. Bende arkadan gelmediğini biliyorum 3 voyutlu görüntü ile şahane yapmışlar. Aynı olaydan bahsediyoruz işte, opsiyon diye kakalayacaklar millete 30.000-40.000 lira ücretlerle.
  • Insignia aracımın "hayalet göstergesinden" memnunum, analoglarda da yeni A4 ünki bence çok güzel, karakter seçimleri üst sınıf sportif Audi lere gönderme yapar gibi..
  • Teknoloji gelişiyor daha kimbilir ne zamazingolar çıkacak.
  • Apaçi kasa civic göstergeside gayet iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuda ben gelenekciyim. Kadran analog olsun. Kadranın ortasında veya altında dijitsş gösterge olanilir. Orta ekranda güzel olsun. Birde idrive tarzı kontrol oldumu tamam

• quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Aslında çok da oyuncaklı olmayacak bence, sürücünün dikkatinin dağıtmaması lazım. Yeni nesilde var mı bilmiyorum, birden çok gösterge tipi oluyor mu? Yani hem analog oluyor hem dijital

Ağlattın.

• Ben hayalet gösterge olayını beğeniyorum, fakat analog yapıya kanım daha çok ısınıyor. Elbette multimedya ve navigasyon daha kolay görüp, yöneteceğin yer olması büyük kolaylık...

Fakat analog yapı bence arabayla daha samimi bağ kurmanıza yarıyor, araçlar eskiye nazaran tamamen dijital ve otomatik oyuncaklar haline dönüşüyor.

Eskiye dair bir şeyler olması sempatik oluyor...
  • mercedesin ortadaki dijital hız göstergesi, 2011 yılında çıkan android wigdetlerini hatırlatıyor inanılmaz demode
  • fransızlar yakında koyar bunlar araçlarına.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Aslında çok da oyuncaklı olmayacak bence, sürücünün dikkatinin dağıtmaması lazım. Yeni nesilde var mı bilmiyorum, birden çok gösterge tipi oluyor mu? Yani hem analog oluyor hem dijital

Hey gözünü sevdiğimin tiposu, o göstergede en önemli ışık, yeşil ve kırmızıya dönen ekonomi-power ışıklarıydı

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.