Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yeni Need for Speed Çalışmaları Başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
21
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Yeni Need for Speed Çalışmaları Başladı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    24917 Mesaj

Need for Speed serisi her sene çıkan bir seri haline gelmesiyle, satışlar konusunda Electronic Arts'ı, kalite konusunda da oyuncuları mutlu edemeyen bir marka oldu. Sadece birkaç hafta önce çıkan Need for Speed: Rivals'in sonrasında bu konuda çok fazla şey değişmeyecek gibi görünüyor.

Gelen haberlere göre Need for Speed serisinin yeni yapımcısı Ghost Games, daha Need for Speed: Rivals çıkmadan yeni Need for Speed oyunu için çalışmalara başlamış. 29 Ekim tarihli bir iş ilanında Ghost Games, pazarlama yöneticisi arıyor. İş ilanında şu cümlelere yer verilmiş, "Ghost Games şu dönemde Need for Speed: Rivals üzerinde çalışsa da, Need for Speed markasının sonraki oyunları için çalışmalar da şimdiden başladı."

|
    |

• Yüzbaşı
    309 Mesaj
    Kendileri yapıp kendileri oynasın korsancılar bayram etsin.
    |
    |
    Kaynak:Life and Letters of Charles Darwin (Charles Darwin'in Hayatı ve Mektupları)
  • Çavuş
    56 Mesaj
    Modifiyeli olmayacaksa yapmasınlar
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    yaw artık yeni bir need for speed underground 3 cıkarın lan sacma sapan oyunlar yapıp piyasaya sürüyorlar her sene aynı terane al yeni cıkmıs arabayı modelle koy oyuna iki tane elektro şok koy turbo yap al sana need for speed rivals modifiye yi özledik arkadas koskocaman dünyasında kesfedilmeyi bekleyen yarısları özledik peguout 206 alıp süper bir yarıs arabasına cevirmeyi özledik süspansiyon koyup arabanın önünü arkasını zıplatmayı özledik cokmu şey istiyoruz anlamıyorumki her sene her sene sacma sapan iki tane güzel yeni model arac koy al sana nfs frosbite 3 motoruna lafım yok bu oyun motoruyla nfs undergorund 3 gelsin satıs patlaması yapar ama nerde bu adamlar bu kadar cok seri üretime gectiklerine göre bu oyunları satılıyor ozaman kardeşim yoksa bu adamlar bu kadar cok sık bu kadar sabıt kalmıs oyunu piyasaya sürmez biraz ea nın oyuncuları dinlemesi lazım 100 kişiden % 99 u undergorund 3 ister tartısmasız ama gene sacma sapan rivals gibi bi oyun gelir
    |
    |

• Yarbay
    2771 Mesaj
    nfs oyunlarını orjinal alan kaldı mı çok merak ediyorum cidden
    |
    |
    |
    |
    12659 Mesaj
    Tamam 5 senede bir oyun çıkmasını kimse istemez de niye bu kadar hızlılar anlamadım. Senede 2 oyun çıktığını bile gördük.
    |
    |
    Underground, Carbon ve Most Wanted ile NFS senaryosu daşlar yerine oturmuşdu ,Yarış tutkunu genç peşinde onu yakalamak için çabalayan takıntılı polis memuru , bizde kaçmak için ülke ülke gezen artist , her bölgede sözü geçen havalı kişiler güzel kızlar, hem polis hem diğer kişiler ile boğuşan biz..

Underground ile Most wanted harmala ortaya çıkan potre bu, her sene bu consepti değiştir yeni araçlar, yarış modları ,yeni modifiye parçaları, Undergrond ile Fast and Furious ilham kaynağı olmuş NFS son geldiği nokta korkunç...

Bizde nostalji yapıp EA'ya Undergroundlı get low çekelim
    |
    |
    PC: CPU: i5-3570k & Cooler: Zalman CNPS10xOptima / Anakart: Gigabyte Z77x-UD3H / GPU: Palit RTX 2060 GamingPRO / Ram: Corsair Vengeance 16gbDDR3_2133 / SSD: Corsair GT 120gb / mSATA: Kingston SSDNow 60gb /HDD: 2x WD 1tb ezex / PSU: AeroCool Strike X 800wat-%80silver / Kasa: Zalman Z11 plus / Monitör: AsusVX239H / Fan kontrolcüleri: AeroCool F6XT & X-Vision / Direksiyon: Saitek R660gt & Gamepad: x360 wireless / Klavye: Logitech g510 Gaming / Mouse: Logitech g300 gaming / Kulaklık: Tt eSPORTS Cronos //PSN: Man1aC00L
    Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim...Bitmedim teke tek hep indirdim...

• Er
    2 Mesaj
    MODİFİYE İSTERİZ İSTERİZDE İSTERİZ :D şaka bi yana harbi modifiye olmayacaksa çıkarmasınlar
    |
    |
    Bu need for speed underground yapımcısını bulun ea geri yolayın ya anca seri eski günlerine öle döner :D BlackBeasT o atın video gördüm eski günlere gitim artık oyunlarda tam o tadı alamıyoruz işte yinede bi umut her yıl bekliyoruz :D
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    995 Mesaj
    Piyasada adam gibi multi-platform yarış oyunu yok ki.Forza desen xbox gt desen ps bu adamların oyununun satmaması için hiç bir sebep yok bence.
    |
    |
    |
    |
    Ben NFS Porsche gibi bir oyun bekliyorum ama nerdeee.
    |
    |

- SALFORD CITY FC -
    Efsanevi FM18 Kariyeri

5 Şampiyonlar Ligi, 6 Premier Lig, 4 Dünya Kulüpler Kupası, 2 Avrupa Ligi, 6 Süper Kupa, 3 FA Cup, 4 Carabao Cup, 5 Community Shield, 1 Sky Bet Lig One, 1 Sky Bet Lig Two, 1 Vanarama National Lig, 1 Vanarama National North Ligi
  • Misafir Üyelik
    153983 Mesaj
    Bunlar sınava çalışan çocuklar gibi son günü beklerler sonra abuk subuk bişeyler çıkar ortaya sonra aman derler seneye geçeriz :D
    |
    |
    5510 Mesaj
    Şaşırmadık.
    |
    |

Kural Disi Konu Destroyer
    I am not a robot. That wasn't flesh maybe. It's 3:36

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
son dakika
Masal
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.