Şimdi Ara

...:::Yeni N-Gage Platformu:::... [ANA TOPİC] [N81 için oyun hazır]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
7.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğiniz gibi nokia ngageyi yenileme kararı aldı ve ngage artık tek bir oyun konsolunun adı deyil bir platform oluyo

Kimse bunla ilgili düzenli bir topic açmayınca ben açmaya karar verdim Dilerseniz Ngage ile ilgili bilgileri ve yenilikleri burda paylaşalım

N81 İçin N-GAGE Programı

Aşağıda vericeğim program sayesinde şu an için sadece N81/8GB liler Ngage oyunlarını satın alabilecek
    Daha sonra diyer telefonlarda bu uygulamadan yararlanıcak ama şimdilik sadece N81 de açıldı

Şimdilik Orjinal Linkleri veriyorum

N81 için Ngage Programı

http://www.n-gage.com/firstaccess/first_access_n-gage_v1.00_1262.zip

N81 için Ngage Programı+3 Deneme oyunu 58 MB

http://www.n-gage.com/firstaccess/firstaccess_v1.0.zip

Ngage yi destekliyen telefonlar

& işareti Her iki modelide desteklemektedir anlamındadır

N81&8GB

N95&8GB

N93&N93i

N82

N73

Şu an için sadece bu modeller ngage yi destekliycek ancak N73 N82 ve Düz N95 de Düz ekran oynuyabileceğiz
    Yani Portrait olarak ancak bu sorunu Rotate me ile halledebiliriz diye umuyorum

Oyunlar

Yeni Ngage platformuyla beraber Yeni oyunlarda geliyo bunların içinden öne çıkan Fifa 08 i sizlere biraz açıklıycam

Oyunlar arasında Fifa 08 in grafikleri daha iyi ve oynanabilirlik artmış Yabancı forumlardada okuduğuma göre en iyi grafikli ngage oyunu olucakmış işte oyundan görüntüler

Diğer yeni çıkıcak oyunlar

The Sims 2 Pets
    One
    Space İmpact Kappa Base
    Pro series Golf
    Brain Challange
    DogZ

İşte Asphalt 3 DEMO

Oyunu yüklemek için ilk olarak appqlaunch.sisx dosyasını yüklüyorsunuz daha sonra streetasphalt dosyasını yüklüyoruz ancak menüde asphalt ın simges olmuycaktır

kurduğumuz appqlaunch programını açıyoruz listeden asphalt 3 ü seçip oynuyoruz eğer listede oyunu göremesseniz seçeneklerden reflesht list yapın

Link

http://rapid share.com/files/82186631/Asphalt_3_vavuli.rar.html (boşlukları birleştirin]

Rar şifresi: vavuli

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Hooked On: Creatures of the Deep (sadece N81 için)

http://web-n81promo.nokia-asia.com/redemption.jsp

yukarıdaki adrese nokia n81 telefonunuzun imei nosu ile kayıt olun size
    1-aktivasyon kodu
    2-oyunu nasıl indireceğinize dair bilgileri içeren mail gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noir Désir -- 7 Şubat 2008; 19:23:55 >

• teşekkurler verdiğin bilgiler için ama ben n73 e n-gage oyunu yukleyemedim yardımcı olup birkaç oyun da koyarsan sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Immortal King

teşekkurler verdiğin bilgiler için ama ben n73 e n-gage oyunu yukleyemedim yardımcı olup birkaç oyun da koyarsan sevinirim

Daha sistem Yürürlüğe girmedi zaten eski tip ngage oyunlarınında çalışıp çalışmayacığı belli değil
  • Grafiklere bakacak olursak harika bir oluşum diyebiliriz
  • eski nesil n-gage oyunlarının yeni nesil n-gage cihazlar ile çalışmayacağı ağustos ayında açılanmıştı zaten. tersi de geçerli; yeni nesil n-gage oyunları eski nesil n-gage cihazlarında çalışmayacak:

http://www.n-gage.com/support/faq.html

quote:

Orjinalden alıntı: vavuli

quote:

Orjinalden alıntı: Immortal King

teşekkurler verdiğin bilgiler için ama ben n73 e n-gage oyunu yukleyemedim yardımcı olup birkaç oyun da koyarsan sevinirim

Daha sistem Yürürlüğe girmedi zaten eski tip ngage oyunlarınında çalışıp çalışmayacığı belli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikayhan -- 22 Kasım 2007; 16:56:57 >

• Bende Aralık ayında sistemin kullanıma acılacağını biliyorum. N95 8Gb de direk menuden yukliyim dedim ama ordada Aralık ayını bekleyin diyor. Aralık zaten geldi :)
  • bende söylemiştim resmi sitede Aralığı bekleyin yazıyo bana kalırsa N73 N95 bide N93i N93 için yeni bir versiyon çıkabilir bu sebebten
  • N95 te çalışmayacak mı yani?
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkutamca

N95 te çalışmayacak mı yani?

Hayır N95 Yeni Ngage platforumunu destekliyo
  • şuanda destekleyecek olan cihazlar

n95-n95 8gb- n81 8gb- n81- n73- n82

bu cihazlar şuanda N-gage platformunun desteklendiği cihazlar. N95 8gb n81/gb versiyonlarında n-gage menüsü yüklü olarak gelecek. diğer cihazlarda ise daha sonrada nokia bu programı yayınlayacak ve yüklenecek. Muhtemelen aralık ayı içerisinde.

Bu aralık içerisinde bir kaç yeni oyun daha tanıtılacak. Online oyun ayağı daha gelişmiş olacak bu platformun. Şuanda geliştirilen "Project White Rock" adlı online bir oyun var. Çifte platformda oynanıyor bu oyun. Hem bilgisayarınızdan oynuyorsunuz hemde cep telefonunuzdan giriyorsunuz.

Bu oyundan henüz grafik yok. Şuanda askere gidiyorum gitmeseydim, n81 türkiye lansmanına davetliydim. Şansızlık işte. Ama askerden geldikten sonra istanbula geçeceğim ve N-gage konusunda daha hızlı çalışmaya başlayacağım :)
  • quote:

quote:

Destekliyor destekliyor :)

irfun4ever
    n-gageturkiye.com kurucu ve yöneticisi :)

Hatta n95 n95 8gb ve n93 en gelişmiş n-gage cihazları. Bunların çalıştırıpta diğerlerinin çalıştıramayacağı oyunlar bile olacak. Bu cihazlarda 3d hızlandırıcı var diğerleirnde yok. Mesela System Rush Evolutionun demosunu nokia sitesinde var bulun n73 e yükleyin çalışmaz ama n95 de çalışıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: IRFUN4EVER

quote:

quote:

Destekliyor destekliyor :)

irfun4ever
    n-gageturkiye.com kurucu ve yöneticisi :)

Hatta n95 n95 8gb ve n93 en gelişmiş n-gage cihazları. Bunların çalıştırıpta diğerlerinin çalıştıramayacağı oyunlar bile olacak. Bu cihazlarda 3d hızlandırıcı var diğerleirnde yok. Mesela System Rush Evolutionun demosunu nokia sitesinde var bulun n73 e yükleyin çalışmaz ama n95 de çalışıyor.

N73 ün oyun desteği daha kısıtlı olucak yani inşallah şu fifa 08 i de çalıştırır ama zannetmiyorum

Fifa07 deki oyun grafikleri N73 de harikaydı Fifa08 dekini düşüneiyorum bile

• Bu N81 le N95 8GB de bi program var sanırım yeni demoları filan bulunduruyo onu bi şekilde N73 e yüklememiz mümkünmü
  • quote:

Bu N81 le N95 8GB de bi program var sanırım yeni demoları filan bulunduruyo onu bi şekilde N73 e yüklememiz mümkünmü

yakinda N-gage programı cıkar. Ayrıca o oyunları oynamak mümkün olabilir. Yakında demo olduklarından nete düşerler. Zaten oyunlar çekiliyor kodu satın alınıp aktif ediliyor. Ayrıca gecen sene söylenmişti, oyun sahibi bir cep telefonu diger n-gage uyumlu telefona oyunun demosunu gönderebiliyor. O da beğenirse satın alıyor filan.
  • Bu arada bu SYSTEM RUSH EVOLUTiON un demosu

http://rapid share.com/files/71540151/Systemrushevoluti._by_yunus.sis.html

Başka bi siteden buldum

N73 de biraz kötü çalıştı yavaş üstelik sesler cızırtılı
  • quote:

Bu arada bu SYSTEM RUSH EVOLUTiON un demosu

http://rapid share.com/files/71540151/Systemrushevoluti._by_yunus.sis.html

Başka bi siteden buldum

N73 de biraz kötü çalıştı yavaş üstelik sesler cızırtılı

ben onu n73 de denemiştim sürekli oyuna başlarken çıkıyordu oyunda, 1-2 fps oynatiyordu, çooook yavaştı.
  • N81 güzel telefon desteklemesi çok daha iyi
  • Güzel konu olmuş

------------------------------------------------------------------------------

N99 Buçukda da çalıştıracak mı?

Ben bu Nokiayı şu anda giyiyorum ondan merak ettim. Yazın Arabistandan getirtmiştim.(gerçekten)

Biraz da gülelim.

• eheheheeh

bende bekliyorum foto tam açılsın diye :D vay be çakma nokia terlik
  • Keşke Nokia en başta n-gage'i bir cihaz olarak değilde platform olarak çıkarsaydı.Çünkü böylece daha fazla kişiye daha az zamanda ulaşılırdı.Şimdi bunun kaymağını yiyor olurdu.Ama zararın neresinden dönülse kardır.
    Doğru yolunu bozmaz inşallah.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.