Şimdi Ara

...:::Yeni N-Gage Platformu:::... [ANA TOPİC] [N81 için oyun hazır] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
7.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar S.a bende Bİ N-GAGE almak istiyorum..hatta alıcamm hayrılısı ile... Bu N-GAGE lerde versiyon olayı varya ! Kopya oyun oynamak için VERSİYON kaç olsun...HANGİ VERSİYONU tavsiye edersinizi arkadaşlar...cevaplarınızı bekliyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yiğido34

Arkadaşlar S.a bende Bİ N-GAGE almak istiyorum..hatta alıcamm hayrılısı ile... Bu N-GAGE lerde versiyon olayı varya ! Kopya oyun oynamak için VERSİYON kaç olsun...HANGİ VERSİYONU tavsiye edersinizi arkadaşlar...cevaplarınızı bekliyorum...

Arkadaşım burası Yeni ngage platforumu topici senin sorduğun eski ngagelerle ilgili onu gidip kendi topicine sorsan iyi edersin
  • Elinde demosu da olsa bu oyunların linki olan var mı? Eğer varsa ekleyebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler...
    Not: Coming soon yazdığını biliyorum. Fakat demosu bende yüklü gibi yorumlar görünce sorayım dedim. Ve ilk sayfadaki linkleride gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SeRDeNGeÇTi_ -- 15 Aralık 2007; 17:35:45 >
  • helal n73, destekleme listesine kontenjandan son giren telefon sanırım :)

Tomb Raider legends, Fifa 2007, Asphalt 2 3d, Snake 3d, C2doom ve morphun oyunlarının tamamıyla zaten 3d oyun keyfini şu an bile bir derece yaşıyoruz. LAment island, Atlantis gibi iyiden iyiye pc oyununu aratmayacak 50-60 mblık oyunlar da piyasada mevcut.

Game boy emülatörü idare eder şekilde, Genesis emülatörüyse neredeyse kusursuz çalışıyor. Yani Seganın ve Nintendonun uçsuz bucaksız oyun repertuarı da telefonlarda.

Ngage platformu artık olayı bir derece ileri taşıyacak. Problem ise, N81 ve N93 dışında rahatça oyun oynatacak tuş dağılımına sahip model olmaması bu sayılanlar içnide.

N73te Mortal Kombat Ultimate oynayanlar demek istediğimi daha iyi anlayacaklar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Indie -- 16 Aralık 2007; 12:27:21 >
  • ngage için nokia hata yaptı bazı konularda, şimdi diğer telefonlardan pay çıkarıp dengelemeye çalışıyor.
    bi kere o telefon çıktığı zaman ekranı en azından 65000 renk ve 240-320 piksel olsaydı herşey daha farklı olabilirdi. şimdi ise donanım olarak geri kaldı. ben de kullandım, severek kullandım.

daha sonrasında ilk ngage e ayıp olamsın diye adam gibi bi cihaz çıkarmadı, donanımı tatminkar.
    ki hiç bir cep telefonu ngage gibi rahat oyun oynatmaz tuşlarıyla...
    konuş, sms yaz, internete gir, dosya deposu olarak kullan, müzik dinle, kişiselleştir, program kurup faydalan.
    hiç bi oyun konsolu da ngage gibi işlevsel değil malesef bu konuda...

seni hep iyi hatırlayacam ngage:)
  • bu arada yeni ngage oyunların içinde sanal bebek gibi bi oyun var sanırım kendi sanal hayvanımızı oluşturabilecekmişiz
  • arkadaşlar şu N95 8gb le N81 de kendiliğinden gelen ngage programını buldunuzmu ben hala bulamadım
  • ne zaman başlıyacak bu oyunların dağıtımı yaw başlasın artık yeni oyunları görelim nasılmış aaaa
  • Link ana sayfaya alındı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noir Désir -- 8 Ocak 2008; 13:48:40 >
  • Arkadaşlar @mafyabobası

bu verdiğim asphalt 3 oyununu yüklerken sertifika kısıtlanıyor hatası almış bende böyle bir şey olmadı kurarken böyle bir hata ile karşılaşan varmı
  • Evet ben de Sertifika Kısıtlanıyor hatası alıyorum hem normal hali ile hem de signed edip denememe rağmen Sertifika Kısıtlama hatası veriyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gokhan43

Evet ben de Sertifika Kısıtlanıyor hatası alıyorum hem normal hali ile hem de signed edip denememe rağmen Sertifika Kısıtlama hatası veriyor

ok bidaha yüklüyüp deniycem
  • sanırım buldum

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu yazıyıyı N73 ana topicindeki Network KİLLER arkadaşıma ait

18. Update sonrası veya program kurarken sertifika hatası alıyorum. Bu sertifika da neyin nesi? Bu hataları nasıl aşacağım?

Sertifika Nedir?

Symbian yazılımlarının, mobil cihazlara kurulumuna izin veren dosya parçacıklarıdır. Burada belirli IMEI numarası ya da numaraları veya tarih aralığı kısıtlaması yapılabilir. Belirli yazılımlar yardımıyla kurulacak programın yapısına dahil edilirler. Bazı programlar bu şekilde sınırlı bir süre için imzalanabiliyor. Mesela 6 ay ya da 1 yıllığına. Bizim gibi kullanıcıların yaptığı imzalama işlemi 6 aylık oluyor. (symbiansigned'dan yapılanlar) ACS (Authenticated Content Signing) Publishers olarak bilinen şahıslar sınırsız süre ve sınırsız IMEI numarası için imzalama yapabiliyorlar. İmzasız yazılımlar kesinlikle cihazlara kurulamıyor.

"Sertifika henüz geçerli değil, süresi dolmuş ya da telefon ayarlarınız yanlış!" hatasınının çözümü:

Yeni imzalanmış bir program için imzalamayı yapan kişinin saati 14:00 olsun. Siz dosyayı saat farkından dolayı 13:30'da indirirseniz telefona kuramaz ve bu hatayı alırsınız. Bunun için beklemeniz lazım. Telefonunuzun tarih ve saatini doğru olarak ayarlayınız. Ayrıca "Uygulama Yöneticisi"nden "Ayarlar" altında "Yazılım Yükleme -> Tümü -> Çevrim İçi Sertifika Kontrolü'nü kapalı yapıp ilgili programı kurmayı tekrar deneyin.

"Sertifika tarafından engelleniyor!" hatasınının çözümü:

Çözümü yoktur. Programı imzalayanlar sizin IMEI numaranız için kuruluma izin vermemektedir.

"Süresi geçmiş sertifika!" hatasınının çözümü:

Yukarıda bahsettiğim tarih aralığı kısıtlaması nedeniyle bu hatayı alabilirsiniz. Programı kurmak için telefonun tarihini geri almanız gerekmektedir. Fakat bu tarihin ne olduğu tamamen programı imzalayan kişiye bağlı. Deneyerek bulmak zorundasınız. Bulduğunuz tarihi bir yere not etmeniz faydalı olacaktır. Bir daha aynı programı kurmak isterseniz o tarihi kullanacaksınız. Programın kurulumu bitince tarihi eski haline alabilirsiniz. Özellikle "BABI"nin eski temalarında bu sorun var. Telefonun tarihini 2006 olarak ayarlayıp temaları kurabilir ardından tekrar tarihi eski haline alabilirsiniz.

----------------------------------------------------------------------------

yani sizin sorunun sanırsam çözümü yok ancak neden imei numaranızın kuruluma izin vermediği anlayamadım

• Sanırım olmayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhan43 -- 10 Ocak 2008; 20:19:28 >
  • arkadaşlar sorunun çözümü yokmuş

yanlız şöyle bir dosya daha buldum şunu signed edip deneyin belki bul çalışır

http://rapidshare.com/files/72935939/Asphalt3Street_Unsign_By_Ferhattunch.rar.html
  • Yalnız o linkteki de büyük ihtimal Demo ki bu oyunun FULL Sürümü Nokia tarafından veya Gameloft tarafından yayınlanmadı diye biliyorum ama ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gokhan43

Yalnız o linkteki de büyük ihtimal Demo ki bu oyunun FULL Sürümü Nokia tarafından veya Gameloft tarafından yayınlanmadı diye biliyorum ama ??

evet demo ama full den fazla farkını görmedim zaten sizede bu yüzden hata veriyo olabilir

çünkü Network bana

''Çözümü bildiğim kadarıyla yok. kısıtlı kullanıcı için deneme sürümleri böyle oluyor mesela''

dedi hatırlattığın iyi oldu yanına demo diye geçiyim
  • Eee demoysa ki demo; zaten bizim telefonlarda kendinden yüklü geliyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.