Şimdi Ara

YENİ MONDEO 1.6 TDCİ TİTANİUM 2015 İNCELEME VE MONDEO SEVERLER KULUBÜ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.932
Cevap
34
Favori
177.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vetenes

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

hayırlı olsun. Biz mustafa beyden aldınız aracı galiba :) bende tokattayım merkeze gelince görüşelim passat ile karşılaştıralım

passat yeni passatsa uygun bir zaman ayarlayında bende samsundan geleyim :)

Abi yeni passat tdi dsg comfortline muhtesem üçlü sen ne zaman gelmek istersen ben o zamana ayarlarım

herkes işinde gücünde hocam çok zor denk gelmemiz ama yazın samsun çevre illerini tek tek gezmek gibi bir planım var sizin görüşlerinizi alırım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun. Biz mustafa beyden aldınız aracı galiba :) bende tokattayım merkeze gelince görüşelim passat ile karşılaştıralım

Abi yeni passat tdi dsg comfortline muhtesem üçlü sen ne zaman gelmek istersen ben o zamana ayarlarım

herkes işinde gücünde hocam çok zor denk gelmemiz ama yazın samsun çevre illerini tek tek gezmek gibi bir planım var sizin görüşlerinizi alırım.

Alıntıları Göster
    Birde şu bir gerçekki passat verilen paraya göre düşünürsek çok sıradan bir araba imajı veriyor.Resimlerdeki kadar bile heyacan vermiyor.Passatın benim en beğendiğim kasası önceki değil ondan bir önceki kasasıdır kişisel görüşüm tabi.Ama motoru değiştirdiler o ayrı 120 ps yaptılar mondeo 115 de kaldı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen bende okul dolayisi ile şehir dışındayım ancak yazık mutlaka beklerim :) hem misafirim olun hemde güzel bir test yapalım

• araba süper ama benim kafama şu jantları yakışmadı nebilim 19 jant takılsa herhalde o camurluklar anca dolar biraz jant da sıkıntı gibi duruyor
  • Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. Dr plaka yi tercih etme nedeniniz nedir, ben ona takıldım
  • hayırlı olsun hocam ne demişler alırsın ford olursun lord:D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Doktor1987

Evet Mustafa beyden alınan araç,tanışmayı çok isterim çiçek petrol karşısında oturuyorum ve sulusaray da görev yapıyorum çay içmeye beklerim,sizde Passatınızı güzel günlerde kullanın gerçekten çok güzel bir araç passat

Bende çok memnun oldum. Bende veteriner hekim olacağım inşallah üniversite öğrencisiyim :) şimdi Elazığ'dayım ancak kısa zamanda tokata geleceğim bende yeni devlet hastanesinin yanında Oturuyorum. Inşallah gelince görüşürüz :)

Bu arada mustafa bey iyidir ancak pazarlık payı en düşük bayilerden biridir otokoc. Vaktinde bende ford c max aldım ancak samsun otokoçtan

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun Kazasız belasız kullanın İnşallah...

Bu kadar kapsamlı inceleme için de ayrıca teşekkürler,emeğinize sağlık...

Araç harbiden Fena duruyor...Tekerine tas değmesin....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 27 Mart 2015; 0:12:58 >

• quote:

quote:

Evet Mustafa beyden alınan araç,tanışmayı çok isterim çiçek petrol karşısında oturuyorum ve sulusaray da görev yapıyorum çay içmeye beklerim,sizde Passatınızı güzel günlerde kullanın gerçekten çok güzel bir araç passat

Bende çok memnun oldum. Bende veteriner hekim olacağım inşallah üniversite öğrencisiyim :) şimdi Elazığ'dayım ancak kısa zamanda tokata geleceğim bende yeni devlet hastanesinin yanında Oturuyorum. Inşallah gelince görüşürüz :)

Bu arada mustafa bey iyidir ancak pazarlık payı en düşük bayilerden biridir otokoc. Vaktinde bende ford c max aldım ancak samsun otokoçtan

Alıntıları Göster
    Bugün yolda 1 tane beyazından gördüm.Çok yakışıklı araba.

• quote:

Orijinalden alıntı: bloodletting.

Bugün yolda 1 tane beyazından gördüm.Çok yakışıklı araba.

Alıntıları Göster
    O kadar araştırmama rağmen "style" donanımın canlı görüntüsünü de kendisini de göremedim. Titanium çok iyi görünüyor. Canlı da gördüm, test de ettim, ancak "style" yok piyasada. Fotoğrafı falan olan varsa paylaşabilir mi?

Bu arada güle güle kullanın.
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun. Allah kaza bele vermeden keyifle kullanmayı nasip etsin.

• Hayırlı olsun.Aracın dış tasarımı ne kadar iyiyse içi o kadar rezalet.Kalite hissi yok.Konsolu,koltukları,direksiyonu daha farklı beklerdim.Volkswagen iç tasarım işini daha iyi yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

Hayırlı olsun.Aracın dış tasarımı ne kadar iyiyse içi o kadar rezalet.Kalite hissi yok.Konsolu,koltukları,direksiyonu daha farklı beklerdim.Volkswagen iç tasarım işini daha iyi yapıyor.
    Apocalypto33 görünüm olarak İç tasarım olayına katılıyorum passat daha güzel,ama iç mekan malzeme kalitesi passattan çok az farkla iyi diyebilirim ama tamamen siyah malzeme kullanılması algıyı değiştiriyor
  • quote:

Apocalypto33 görünüm olarak İç tasarım olayına katılıyorum passat daha güzel,ama iç mekan malzeme kalitesi passattan çok az farkla iyi diyebilirim ama tamamen siyah malzeme kullanılması algıyı değiştiriyor
    İyi dilekler için teşekkür ederim,tasarım konusunda çok abartmak istemiyorum ama bulunduğum ilde belkide ilk alan olduğum içindir,çok fazla ilgi ve merak var biraz şaşırıyorum ama şunu da ekleyeyim 2.5 yaşında kızım var o bile benim arabam çok güzel diyor

Baz donanımla alakalı yurt dışı kaynaklardan fotoğotaf buldum fakat insanları yanıltmak istemiyorum donanım farklılıklarından ötürü,canlı olarak bende style görmedim.

Jant konusunda çok haklısınız 19'' jantlar araca çok şey katardı(görüntü olarak),forda bu konuda eleştirilerimi ilettim,eleştiri sayısı arttıkça tüm firmalar kendilerine çeki düzen verecektir

• quote:

İyi dilekler için teşekkür ederim,tasarım konusunda çok abartmak istemiyorum ama bulunduğum ilde belkide ilk alan olduğum içindir,çok fazla ilgi ve merak var biraz şaşırıyorum ama şunu da ekleyeyim 2.5 yaşında kızım var o bile benim arabam çok güzel diyor

Baz donanımla alakalı yurt dışı kaynaklardan fotoğotaf buldum fakat insanları yanıltmak istemiyorum donanım farklılıklarından ötürü,canlı olarak bende style görmedim.

Jant konusunda çok haklısınız 19'' jantlar araca çok şey katardı(görüntü olarak),forda bu konuda eleştirilerimi ilettim,eleştiri sayısı arttıkça tüm firmalar kendilerine çeki düzen verecektir
    o motor ile 19 jant çekişte sıkıntı yaratır. 2.0 dizel ile güzel ikili olur 19-20 jantlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TSuNaMi_ -- 27 Mart 2015; 10:55:07 >

• quote:

hocam öncelikle aranbanız hayırlı uğurlu olsun...güle güle kazasız belasız kullanın inşallah...öğrenmek istediğim ufak bir ayrıntı var...titanyum donanımda farlar xenon mu yoksa halojen mi....ayrıca full led ekletilirse ne kadar fiyat farkı yaratıyor....saygılar...
  • kırmızı renk çok güzelmiş
  • TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    Haklısınız,fakat 2.0 malum ÖTV
  • doktor42 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim,farlar xenon değil
     YENİ MONDEO 1.6 TDCİ TİTANİUM 2015 İNCELEME VE MONDEO SEVERLER KULUBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doktor1987 -- 27 Mart 2015; 12:05:26 >
  • Metalik bir renkle daha saldirgan bir gorunuse kavusacagini dusunuyorum, tank gibi arac gule gule kullanin hocam.
  • Şu arabanın panjurları çok güzel.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.