Şimdi Ara

Yeni mesajlar i7 7700 İŞLEMCİYE HANGİ ANAKART SİZCE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Intel Core i7 7700 Soket 1151 3.6GHz 8MB Önbellek 14nm İşlemci,ALDIM ve buna uygun hangı anakartı almalıyım. tavsıyelerınız beklıyorum...

• musalp M kullanıcısına yanıt
    Bütçeniz ne kadar?
    Hangi ekran kartı kullanacaksınız?
    Ne kadar ram takacaksınız?
    Kaç adet sata gerekli? (Ssd, hdd, dvdrw..vs)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dancerboy14 kullanıcısına yanıt
    hocam 1050Tİ EKRAN KARTI ALDIM
    16 GB RAM
    250 SSD MEVCUT VE 1 TANEDE HDD TAKMAYI DUSUNUYORUM AMA ANAKARTA BIR TURLU KARAR VEREMEDIM. ALDIGIM İŞLEMCININ OVERCLOK ÖZELLIGI YOKMUŞ BIR KERE ALMIŞ BULUNDUM.ANA KARTIM OC OZELLIKLI OLSUN MU OLMASIN MI ARADA KALDIM SONRA ISLENCIYI DEGISTIRIIM MI KI DIOM OC OZELLIKLI MI ALSAM DIOM BILEMEDIM NE ÖNERIRSINIZ.BÜTÇEDE 500-700 LIRAYA KADAR CIKABILIRIM.TESEKURLER
  • İşlemcinizi iade edip

İ7 8700K ve z370 al geç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    hocam suan iade edemem daha ilerdekı dusuncem o bana bu işlemcıye uygun bır anakart lazım
  • Iade edip i5 8400+ uygun bir z370 (sli plus olabilir) alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musalp M kullanıcısına yanıt
    Sistemin güzelmiş.. OC özellikli bir anakart almana gerek yok, 7700 işlemcin var zaten. onun daha üstü 7700k.. ee 7700 varken de 7700k'ya geçmek çok yersiz.. daha sonra mevcutta ne varsa o platforma geçersin.. OC falan hiç gerek yok kardeşim, kullanmayacağın özelliklerede fazladan para verme.. senin için şu anakart oldukça iyi olacaktır. Hem üzerindeki portlar hem de arkadaki portlar uzun süre seni mutlu eder. dvi, hdmi ve dp görüntü çıkışları var eğer lazım olursa. usb 3.1 var, type-c bile var. güncellemesi de ç.ok güzel bu anakartın. fiyatı da iyi.. bence senin sisteme de çok yakışır.. haa beyaz sevmedim dersen o başka.. o zaman 2. bir seçenek de ekleyeyim sanam..

MSI B250M Mortar

Asus B250G

• Bütçen ne kadardır bilmiyorum ama işlemcin oldukça iyi , benim önerim hiç öyle overclock v.s. gibi güç aşırtma işlerine kafa yormaman. Eğer bütçen uygunsa aşağıda önerdiğim seçeneği bir düşün derim. Senin işlemcin ve sistemin için oldukça mantıklı bir seçim olur , ileride de ram ekran kartı gibi upgrade yapılacak donanımlarda çok iyi sonuçlar alırsın

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-strix-b250f-gaming-intel-b250-soket1151-ddr4-2400mhz-usb3-1-m-2-rgb-anakart.html

• elimde Gigabyte Aorus Z270X-Gaming 7 Anakart var ilgilenen arkadaşlar varsa pm den ulaşabilir.
    konu ile ilgili ilanım:
    https://forum.donanimhaber.com/indirim-satilik-sifir-gigabyte-aorus-z270x-gaming-7-anakart--128770765
  • Elindeki işlemci K serisi olmadığı için anakarta fazla yatırım yapmana hiç gerek yok. Sistemin için B250M Pro VD yeterli olur:

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-b250m-pro-vd-intel-b250-soket-1151-ddr4-2400mhz-vga-dvi-hdmi-anakart.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.