Şimdi Ara

Yeni Mercedes E Class serisi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
4.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım noktasında mercedes bitmiş, tıkanmış..Olmamış...
  • Tasarımı hayal kırıklığı. Sonunda 2.1 litrelik motordan vazgeçtiler.
  • Valla bence 5 serisi a6 daha albenili

• Dış tasarımı hic begenmedim iç tasarımın aksine . Mercedese yakışmadı CEOsu derhal istifa etmelidir kesin torpille CEO olmuştur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun c serisi oldu,içi müthiş bir gelişme yaşadı ama dışı kaybetti farkını bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dışını hiç beğenmedim bir w124 değil

• 2 litre 195 hp dizel ile fena yardırır e serisi artık. Tr deki dezavantajını ortadan kaldırdı artık

• 2 yıl geliştirme demişler e class için tasarım için ne yapmış bu adamlar c serisi büyütüp önümüze koymuşlar.İlk iç mekan paylaştıkları için heycanlanmıştım dışı güzel görünecek diye ama dışını gördükten sonra içininde pek bi albenisi kalmadı bence. Ailemizde w210 e200 vardı 2016 e kasa almaya niyetlenip onu sattık aylardır bu arabayı bekliyorduk ama malesef hüsran oldu. bmw gibi diesel motora c200d demeler tüm gündüz farlarını nerdeyse aynı yapmak içeriye bi tane tablet ekran koymak vs.
  • tam olması gerektiği gibi c ve s arasında bir yerde ama bence bu kadar benzerlik biraz fazla, muhtemelen eleştiri alacaktır...
  • Iyi mi olmus kotu mu olmus bilemem de , sonucta o bir E serisi ve her zaman basarili oldu.

• E180 gelmiyor mu yani
  • Bunu alicagima 3-5 daha verir S alirim.

V8 de cabasi.

Vali gibi gezerim

• Benim için tam bir hayal kırıklığı oldu:

Kendi aracımda(C218) ve W212 lerde en çok sevdiğim tasarım detaylarından biri olan ve classic mercedeslere gönderme yapan PONTON arka çamurluğu zaten w212 facelift ile kaldırmışlardı. Şimdi arka çamurluk komple sıradan bir kore arabası çamurluğuna benzemiş... Aracın yan ve arka profilden hiç bir ağırlığı kalmamış...

Yeni Mercedes E Class serisi

Arka çamurluk detayına bakarmısınız...

Stoplara kadar uzanan bir çamurluk çizgisi...

Birde şuna bakın w205 C serisinden hiçbir farkı ve özelliği olmayan bir yan ve arka dizayn...(hyundai, kia vs gibi hiç bir orjinalliği olmayan)

Kalitesine teknolojisine diyecek lafım yok neticede Mercedes ama dizayn olarak benim için sınıfta kaldı...

• Çok komik ya :) Mercedes Benz, fanatizmim bitecek heralde yavaş yavaş.
  • Bi de iyi yanından bakın S serisine ulaşmak isteyen E alabilir onu da alamayan C alabilir. Bence çok güzel hemen full dolu bi C alıp arkasına S350s (sondaki s short anlamında) yazdırıp keyifle biniyorum.
  • Gümüş renk AMG paketi çok beğendim.

Tasarıma gelirsek maalesef özgünlük yok. Önceden E kasa özgün olurdu şimdi ise C, E ve S sadece boyutta farklı hale geldi. Onun dışında aynı oldu maalesef.

Ama hala Audi'lerin benzerliği ile kıyaslanamaz. Audi bırakın modellerin birbirine benzemesini, eski ile yenisi arasında bile fark kolay belli olmuyor.

Dün yeni A4 gördüm geç farkettim yeni kasa olduğunu. Hele profilden görünümde değişim yok denecek kadar az.

Birde artık AMG ya da M Sport paket hariç standart paket çok sıradan ve sade durmaya başladı BMW ve Mercedes'te. Adamlar resmen AMG ya da M Sport almaya zorluyorlar insanları.

Her şeye rağmen W212 faciasından sonra E Class geri döndü diyebiliriz. W212 E Class tarihine yakışmayacak bir modeldi bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McLaren64 -- 5 Ocak 2016; 1:21:06 >
  • digital gostergeler guzel durmus. ama dis gorunus olarak cls serisi gibi ihtisamli durmuyor.
  • AutoTestPilot kullanıcısına yanıt
    Mercedesin en iyi tasarımlarında Bruno Sacco'nun imzası vardır,bugün ki sağlamlık imajını da o tasarımlara borçlu.En zirvesi de bana göre w216'idi,Malesef o tasarımlardan hoşlanan güruhun giderek azalmasıyla ve sözde yaşlı imajından dolayı tasarım dili olarak radikal değişikliklere gidildi.Çoğu kişi de bilmez Ponton ayrıntısını,hatta o kısmı çirkin bulanlar dahi var.

• beğenemedim .

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.