Şimdi Ara

YENİ LENOVO Z 570 Bir Görün Derim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
64.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aranıza yeni katıldım bu cihazı bende aldım
    acaba windows 7 pro 64 bit yükleyen var mıdır?Çünkü bazı sitelerde bu konuyla ilgili sorunlar yaşamış.
  • sıkıntı olacağını sanmıyorum o rastlantı oluyor.hep olacak diye bişey yok.yüklenebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: shaman344

arkadaşlar aranıza yeni katıldım bu cihazı bende aldım
    acaba windows 7 pro 64 bit yükleyen var mıdır?Çünkü bazı sitelerde bu konuyla ilgili sorunlar yaşamış.

Hayirli olsun 6gb ram 2gb ekran kartli modeliyse oyun oynamayin denedinmi ilk goruslerini yazarmisin
  • Bu laptopda touchpad çift dokunmatik mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oxxo

quote:

Hayirli olsun 6gb ram 2gb ekran kartli modeliyse oyun oynamayin denedinmi ilk goruslerini yazarmisin

teşekkür ederim
    bugün oyun yükleyip deneme fırsatım olucak.Sonuçları sizinle paylaşıcam..
  • http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/lenovo-59-310386-z570-core-i5-2410m-2.30ghz-6gb-ddr3-750gb-15.6-dvdrw-2gb-gt540m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=56738

alan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? nasıl memnun musunuz ? ona göre sipariş vereceğim..hazır indirimdeyken
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentNight78

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/lenovo-59-310386-z570-core-i5-2410m-2.30ghz-6gb-ddr3-750gb-15.6-dvdrw-2gb-gt540m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=56738

alan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? nasıl memnun musunuz ? ona göre sipariş vereceğim..hazır indirimdeyken

10 numara makina hiç düşünmeden al

• quote:

quote:

Ben denedim. Lord of the rings online en kalabalık kasabada (dün denediğim saatte kasabada 100 ün üzerinde oyuncu vardı) , ultra high modda hiç sorun çıkartmadı. (LOTRO'da grafik modları, very low, low, medium, high, very high, ultra high şeklinde gider.)

Bir de 1080p + DTS 6.1 15GB'lık bir filmi açıp HDMI ile tv'ye bağlayarak test ettim. Gerçekten harika.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zafer KURTULUŞ

quote:

quote:

Ben denedim. Lord of the rings online en kalabalık kasabada (dün denediğim saatte kasabada 100 ün üzerinde oyuncu vardı) , ultra high modda hiç sorun çıkartmadı. (LOTRO'da grafik modları, very low, low, medium, high, very high, ultra high şeklinde gider.)

Bir de 1080p + DTS 6.1 15GB'lık bir filmi açıp HDMI ile tv'ye bağlayarak test ettim. Gerçekten harika.

ben de dün aldım ve kullanıyorum gerçekten çok güzel

• quote:

quote:

quote:

Tesekkurler elmadag subesine gelmisse bende alicam bugun

• bugun tekrar baktım fiyati 1467 olmuş 100lira civarında zam gelmiş, kötü oldu
  • aynen :S 1-2 gün sonra sipariş veririm biraz daha bakınayım demiştim ki bugün bi baktım indirim bitmiş :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: araknafobia

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/lenovo-59-310386-z570-core-i5-2410m-2.30ghz-6gb-ddr3-750gb-15.6-dvdrw-2gb-gt540m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=56738 çok ucuz alsam mı?

ram mhz hızı ve harddisk rpm hızı bilnmiyor...ama 540m 2 gb ona şaştım....

bir kaç gün bekle dövizden dolayı fiyatı yükselmiştir büyük ithimal yada bu önümüzdeki hafta sonu tekrar fiyatı 100lira kadar düşebilir dövize bağlı olarak

• Bu makineyi almayı planlıyorum.
  • quote:

quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/lenovo-59-310386-z570-core-i5-2410m-2.30ghz-6gb-ddr3-750gb-15.6-dvdrw-2gb-gt540m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=56738 çok ucuz alsam mı?

bir kaç gün bekle dövizden dolayı fiyatı yükselmiştir büyük ithimal yada bu önümüzdeki hafta sonu tekrar fiyatı 100lira kadar düşebilir dövize bağlı olarak

Döviz yükseldiğinde 10 lira fark ediyor.100 lira fark etmesinin nedeni,indirimin %25'den %20 ye dusmesidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

quote:

quote:

Döviz yükseldiğinde 10 lira fark ediyor.100 lira fark etmesinin nedeni,indirimin %25'den %20 ye dusmesidir.

Benim demek istedigim dolar bi anda yukselirse diye kendilerini guvenceye almis olabilicekleri idi bugun sordum oyle degilmis

• quote:

bugun tekrar baktım fiyati 1467 olmuş 100lira civarında zam gelmiş, kötü oldu

Şu an Vatan fiyatı 1.687 TL gözüküyor, ben mi yanlış bakıyorum acaba? Cuma günü mesai saatinin bitişinde almıştık bunu, o zaman fiyatı 1400 küsür TL idi.

Hatta Asus K53SV-SX144D ile arada kalmıştık, Asus almak için gitmiştik. Asus 4 gb + ilave 4gb Ram ile 1700 TL idi. Asus 360 GB HD, 1 GB GT540M, Lenovo 750 GB HD, 2 GB GT540M olmasına rağmen Asus'tan 300 TL ucuzdu. Kıllandık, acaba bir abukluk mu var diye. Tek farkları Asus'ta Home Pre., Lenovo'da Home Basic vardı. Ama aradaki farkı kapatmaya yetmez diye düşündük. Gözümüzü karartıp aldık açıkçası. İyi yakalamışız kampanyayı demek ki. Ertesi güne bıraksak baya bir zarara girecekmişiz.

• quote:

quote:

bugun tekrar baktım fiyati 1467 olmuş 100lira civarında zam gelmiş, kötü oldu

Şu an Vatan fiyatı 1.687 TL gözüküyor, ben mi yanlış bakıyorum acaba? Cuma günü mesai saatinin bitişinde almıştık bunu, o zaman fiyatı 1400 küsür TL idi.

Hatta Asus K53SV-SX144D ile arada kalmıştık, Asus almak için gitmiştik. Asus 4 gb + ilave 4gb Ram ile 1700 TL idi. Asus 360 GB HD, 1 GB GT540M, Lenovo 750 GB HD, 2 GB GT540M olmasına rağmen Asus'tan 300 TL ucuzdu. Kıllandık, acaba bir abukluk mu var diye. Tek farkları Asus'ta Home Pre., Lenovo'da Home Basic vardı. Ama aradaki farkı kapatmaya yetmez diye düşündük. Gözümüzü karartıp aldık açıkçası. İyi yakalamışız kampanyayı demek ki. Ertesi güne bıraksak baya bir zarara girecekmişiz.

Indirim %8'e düştüğü için fiyat yüksek görünüyor.Bence biraz bekle %25 indirim olduğu zaman 1380 civarına alırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar mesajım burda bulunsun cihazı alıcak arkadaşlara bir tavsiye niteliğinde
    windows 7 professional yada üst sürümlerini kurmak istediğinizde cihaz wireless driver ı görmüyor ve hala çözüm bulunmadı aklınızda olsun

http://forums.lenovo.com/t5/IdeaPad-Y-U-B-V-and-Z-series/many-Z570-problems/td-p/481043/page/16
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.