Şimdi Ara

YENİ LENOVO Z 570 Bir Görün Derim (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
64.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: nomurro

Media marktta Lenovonun hangi modelleri indirimde acaba?

eskişehirde media markta lenovo g570 1199 tl indirimde
  • Ben almadım ama umarım güzeldir. Zaten i5 ve 2430 olması iyi. 999 a bu urunu bulamayız. zaten 4 Gb ram yeter simdilik ve bu fiyata. 500 de harddisk yeterli gibi gorunuyor. .
    istanbulda hala vardır bundan. cunku cok fazla kapmanya oldugundan artık millet almıyor. yeterki kadar doyan da var. Belki de daha düsmesini bekliyordurlar.
    999 a bunu bulamayız bence.
  • Arkadaşlar dün Vatan Bilgisayardan aldım 1.320 TL ' ye geldi wordcard' a 10 taksit yaptılar. İlk izlenimim gayet başarılı olduğu, henüz detaya inemedim.
  • 2011 sonunda vatandan 1328 10 taksıtle aldım z 570 ancak i5 işlemci 8 gb ram 750 gb harddisk gt540m ekran kartı var benımkı neden yuksek dıger z570lerden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzkk -- 7 Nisan 2012; 0:37:19 >
  • vatan brüt fiyatı ne kadar yüksek tutarsa indirimde o şekilde oluyor.mesela normalde 1700tl fiyatı var dolar arttı 1725 oldu bunun üzerinden yapar %25 indirimi buda sana rastlamış.
  • ben z570 aldım gayet memnunum. kasa çok güzel .. tuş takımı harikulade. tek sorunu seninde söylediğin gibi geç açılması :) o kadar da olsun... ben çok sevdim.
  • bende bu modelin 6 gb ram 2 gb ekran kartı var. Oyun açıldıktan bir süre sonra görüntü donuklaşıyor pc kendini kapatıyor. Bunun sebebi nedir bana yardımcı olabilecek var mı?
  • arkadaşlar şuan kampanya yapmış vatanbilgisayar

LENOVO Z570 CORE İ5 2450M-2.50GHZ-8GB DDR3-750GB-15.6"-DVDRW-2GB GT540M-CAM-BT-W7BAS

bu bilgisayarı sizce almalımıyım. fazla bir oyun merakım yoktur genelde programlarla işlerim oluyor müzik çizim ve bazı software arada tabiki oyun oynarım fm12 pes12 call of duty battlefield company of heroes

sizce bu bilgisayar işimi görürmü

birde bir arkadaş bir soru sormuş ama kimse cevap vermemiş

bu bilgisayarın ekran kartı geçişi için swicht varmış o beni biraz düşündürüyor. bu swichti her zaman açık bıraksak bir sorun olur mu?

şuanki fiyatı 1470tl sizce alınır mı acil cevap yazarsanız memnun olurum. şimdiden teşekkürler.
  • geçen gün i7 li versiyonunu 1700 liraya aldım şimdilik memnunum.Umarım bir sıkıntı çıkarmaz.

Merak ettiğim konu şu boot optimizer a girdiğimde yapıyor yapıyor yapıyor sonra bilgisayar uyku moduna giriyor gibi bir şey oluyor.güç düğmesi yanıp sönüyor sonra uykudan çıkarmak için bir tuşa bastığımda ekran gelmiyor.kalıyor öyle siyah.
  • Arkadaslar Ben bu Lenovo z570 modelinin i7 işlemcili olan modelini tavsiye ettiler ama tereddütlerim var oyunlarda nasıldır ben nfs run battelfile oyunları son özelliklerinde rahatça oynaya bilirmiyim ekran kartı gt540 bunu kaldira bilirmi tavsiye edermisiniz yada aynı markanın z580 oyunlar icin dahami yatkın bana bi bilgisayarlar icin net bi bilgi verirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberadem

Arkadaslar Ben bu Lenovo z570 modelinin i7 işlemcili olan modelini tavsiye ettiler ama tereddütlerim var oyunlarda nasıldır ben nfs run battelfile oyunları son özelliklerinde rahatça oynaya bilirmiyim ekran kartı gt540 bunu kaldira bilirmi tavsiye edermisiniz yada aynı markanın z580 oyunlar icin dahami yatkın bana bi bilgisayarlar icin net bi bilgi verirmisiniz

Takip
  • arkadaşlar benimkinin açılışı 1 dk sürüyor sizinki ne kadar sürede açılıyor 6gb ramli i7 z570 m var?
  • beyler kapak acılıp takılırken sag taraftatan takıntı yapıyor benzeri sorunu yaşayınınız varmı?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.