Şimdi Ara

Yeni Lb oynayanın elinde super bir silah !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sezon 4 den beri Lb oynuyorum. Bu seferki degisiklik hic hosuma gitmemisti. Ta ki kafamı biraz daha verip anlamaya calısana kadar. Lane asaması herzamanki gibi super. Farm olayı cok iyi. Ve surekli hasarın yanı sıra E ile bugun adc teklemem ayrı bir mest etti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alışana kadar çok zor sanki ya aldım da geçen eskisinden kat be kat zor olmuş baya baya o pasifi calculate etmen lazım girerken
  • Biraz daha hasar sonrası yani devamında gelecek hasar için iyi yer tutmaya ve kontrollü oynamaya yönelik olmuş. Eskisi gibi Q-R-W ile tekleme falan kalmadı artık

• Zincirleri takip köpek gibi gezdirmek istiyorum tankları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EtrafLapiska

Biraz daha hasar sonrası yani devamında gelecek hasar için iyi yer tutmaya ve kontrollü oynamaya yönelik olmuş. Eskisi gibi Q-R-W ile tekleme falan kalmadı artık

tekleme devam ediyor. onden bir pasif icin w , devaminda q r q tek.
  • Şuan katarina ile en güçlü mid laner.
  • hiç lb oynamam zorluğu ne durumda bilmiyorum ama cidden bu değişiklikten sonra eskisinden çok daha fazla kafa bulandırıyo ve hala rahatça tekliyo, biraz elo yükseldikçe instaban zaten :/
  • yeni lb güçlü fakat counterplay şansı var,eskisi gibi 0.1 saniyede q-w atıp teklemiyor belli bir kombo çekmen belli bir süre beklemen gerekiyor.ayrıca etkisini early-midgamede gösteriyor latede baya bi düşüyor
  • Çöp yasuo alın

• early de iyi ama oyun uzarsa yürüyen totem görevi üstleniyor eskisine tepki veremiyorduk bunu dodgelama şansımız var bari.

• TF ile yeni LB'nin üstesinden gelemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEYLER :(

TF ile yeni LB'nin üstesinden gelemiyorum.

İgnite girip oyna

• Oyunun başında hele de ortasında çok iyi domine ediyor ama sonunda pek bişey yapamıyor bence.

• Lb ye karşı nasıl oynanacağını öğrenirseniz sıkıntı yok

• Turnuvada karşımıza aldılar adam aşırı öne geçmedi başlarda ama inanılmaz bir hasar çıkarttı kaybetmemize neden oldu maçı

• quote:

Orijinalden alıntı: BEYLER :(

TF ile yeni LB'nin üstesinden gelemiyorum.

tf yi maffeder şuanki lb eskiside ediyordu , lb nin karşısına sydra çek izi. TR sezon 6 lb 11. siydim şuanki hali daha op bence tabi kolunu kullananlara.

• Klona yemlenmediğiniz sürece LB nin diğer suikastçılara karşı geride olduğunu düşünüyorum. Pasif çalışana kadar diğer suikastçılar daha hızlı burst ü var.

Yinede %70 lanede daha üstün ancak tfde öncekinden kat kat etkisiz.

• Diğer suikastçiler tek atarken beceri kullan da, 2 saniye pasifi bekle de, sonra bir daha beceri kullan tabi bunları yaparken ölmemeye çalış. Koridor kaybetmezsin kesinlikle ama eski lb>yeni lb. Zaten riot da eğer leblanc a rework getirmeseydik diğer suikastçilerden kat kat üstün olurdu diyerek bunu kabul etmiştir.

• 9 levelde 10 level rammusa W su açıkken 970 vurdu hayvan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.