Şimdi Ara

<<<< YENİ KIA CEED >>>> (273. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.415
Cevap
64
Favori
549.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Killer Loop

Selam Arkadaşlar,
    Şimdi geçmiş konulara bakmaya üşendim. Bir arkadaşım bluetooth ile igili yaşadığı sorunu kartal tek-kar da giderdiklerini söylemişti.
    Hani şu bazılarında olan karşı tarafın duymama sorunu..
    c.tesi tek-kar a gittim öyle bir güncelleme yok dediler
    bu güncelleme ile düzelten arkadaşım bana yardımcı olabilir mi? Tek-kar da kim kendisine yardımcı oldu ne yaptılar ne ettiler?

Tembellik etmeyeydin eyiydi :)
    Olay şu. Sesli komutta IVR database hatası var ya. 1.1'den 1.4'e güncellemişlerdi teybin yazılımını. Ses sorununu da çözdüğünü söylediler ama belki de hiç değişmedi, karşı taraf yine zor duyuyordu sesimi..

• Sag taraftan gelen ses icin araci bugun servise goturdum... Sonuc ses mes yok... Test surusu yaptik , arabadan cit cikmiyor kafayi yedim... Sicak soguk farkedermi acaba.. Neyse sesi duydugunuz anda videoya cekin dediler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayduz

quote:

Selam Arkadaşlar,
    Şimdi geçmiş konulara bakmaya üşendim. Bir arkadaşım bluetooth ile igili yaşadığı sorunu kartal tek-kar da giderdiklerini söylemişti.
    bu güncelleme ile düzelten arkadaşım bana yardımcı olabilir mi? Tek-kar da kim kendisine yardımcı oldu ne yaptılar ne ettiler?

Olay şu. Sesli komutta IVR database hatası var ya. 1.1'den 1.4'e güncellemişlerdi teybin yazılımını. Ses sorununu da çözdüğünü söylediler ama belki de hiç değişmedi, karşı taraf yine zor duyuyordu sesimi..

dostum o kadar çok şeyle uraşıyor ki insan arada tembellik etmeyide istiyor valla

çok saol bilgi için.. ama ses iletişimi değişmediyse güncelleme yapmaya gerek yok demektir?
    yada bu güncellenin hiç faydasını ve eskisine nazaran teyipte bir değişilik hissetin mi?

• quote:

quote:

quote:

Selam Arkadaşlar,

dostum o kadar çok şeyle uraşıyor ki insan arada tembellik etmeyide istiyor valla

çok saol bilgi için.. ama ses iletişimi değişmediyse güncelleme yapmaya gerek yok demektir?
    yada bu güncellenin hiç faydasını ve eskisine nazaran teyipte bir değişilik hissetin mi?

Yazılım yapıldıktan sonra telefon görüşmesini sıfır bir araç ve kendi aracimla test ettim ses aynıydı.başka herhangi bir fark görmedim. Eğer sorun yoksa uğraşmaya gerek yok.

• sorun var.. ama herkes de değil.. belli kişi yada telefon modellerinde.. çok rahatsız etmiyor.. ama düzelme varsa düzeltmek isterim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killer Loop -- 15 Ocak 2014; 19:28:07 >
  • Arkadaşlar merhaba, 2014 model Kia arçlarının fiyatları yayınlanmış sitede.

2013 Concept otomatik 64.700 lira
    2014 Concept otomatik 68.700 lira

Yalnız, donanımlar araısına "Comfort" diye bir donanım daha girmiş. Siteye baktım ancak donanım listesinde, bu donanımla ilgili bir bilgi yok. 2013 model araçların fiyat listesinde yer almıyor, fiyatına bakılırsa concept'in altında bir etikete sahip. Bu araçta donanım olarak neler kesildi acaba?

Comfort manuel 61.400 lira,
    Comfort otomaitk 65.100 lira ve bu aracın da benzinlisi yok, sadece dizel var.
  • 80.000 diyor Premium'a. Bu fiyata bu aracı alan çıkar mı bilmiyorum.
  • Sıfır araç almak isteyene, istemediğim bir durumla karşılaşırım korkusuyla mecburen 2. elden uzak durup sıfır alacak olana Allah kolaylık versin. Verilecek karar kolay değil, hani kredi de olsa, peşin de olsa çok büyük rakamlar.

Ben aracı aldığımda aracın liste fiyatı 58.100 liraydı. Aradan 4.5 ay geçti ve aracın fiyatı (2013 modeli baz almıyorum) 68.700 lira olmuş. Hayretle izliyorum piyasayı.

Bunun yanında, belki bu yıl nisbeten düşük fiyatlı araçların yılı olabilir. Kia'nınComfort donanımının gelmesi de sanki fiyat konusunda müşteri ikna etmek niyetiyle gelmiş gibi geliyor bana.
  • daha öncede yazmıştım bu fiyat politikası ile maalesef cee'd lerimizin sonu venga ve cerato gibi olacak ithalatı duracak. Bu fiyatla araç satmak imkansız hiç bir araçla fiyat karşılaştırmaya gerek yok Türkiye' de fabrikası olan servis ve bayi ağı kia 'nın iki katı olan kardeş hyundai'nin elite otamatik versiyonu ile bizim cp at aynı fiyat akıl dışı bir fiyat politikası bu açıkça ben satmıyorum gidin başka marka alın demek.
  • Arkadaşlar manuel araçlarınızda hill holder nasıl çalışıyor? Ben araç değiştirdim, gaza dokunduğum an devreden çıkıyor ve geri kayıyor. Cee'dlerde durum nedir?
  • quote:

80.000 diyor Premium'a. Bu fiyata bu aracı alan çıkar mı bilmiyorum.

amaç zaten alınmaması..
  • quote:

Arkadaşlar manuel araçlarınızda hill holder nasıl çalışıyor? Ben araç değiştirdim, gaza dokunduğum an devreden çıkıyor ve geri kayıyor. Cee'dlerde durum nedir?

hayırlı olsun ne aldın?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar manuel araçlarınızda hill holder nasıl çalışıyor? Ben araç değiştirdim, gaza dokunduğum an devreden çıkıyor ve geri kayıyor. Cee'dlerde durum nedir?

hayırlı olsun ne aldın?

Leon 1.2 TSI Style
  • quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun ne aldın?

Leon 1.2 TSI Style

güzel seçim. vergi indirimi ve düşük yakıt..
    yeni kasa mı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun ne aldın?

Leon 1.2 TSI Style

güzel seçim. vergi indirimi ve düşük yakıt..
    yeni kasa mı?

Evet yeni kasa. Yakıt bizim dizel otomatiklerle aynı şu an TL olarak, litre olarak daha düşük.

• Servise xenon olayini sordum... Artik takmiyoruz dediler.. Problem oluyormus sanirim.. Varmi taktirip sikinti yasayan aranizda..

• hayırlı olsun.
    performans nasıl 128crdi ye göre.
    bir de yüksek hızlı otoyol kullanımında dizele göre yakıtı nasıl denediniz mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carsoul

hayırlı olsun.
    performans nasıl 128crdi ye göre.
    bir de yüksek hızlı otoyol kullanımında dizele göre yakıtı nasıl denediniz mi?

Hızlanma daha iyi ama yüksek hızı denemedim.. 75 km ort. hızla 5.2 lt yaktı.
  • Hayırlı olsun hacı. Manuel değil mi araç?
  • hayırlı olsun.. yeni kasası çok güzel bence.
    seninkinide içinde kırmızı ışıklar varmı reklamındaki gibi?
    muhtemelen düşüktür.. ama dizel değil işte.. bende dizel takıntısı var.. valizler bagaja doldumu yokuşlarda düz yolda tıkanmamalı aracım.. varsın biraz çok yaksın..

• 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.