Şimdi Ara

<<<< YENİ KIA CEED >>>> (571. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.416
Cevap
64
Favori
549.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sinilker

peki benzinli ünite icin fikriniz var mi? tsi 1.2 110 hp var bende. araç bastım mi hissettiriyor gidiyor. gerçi swift 1.2 94 hp de kullandım onda da sıkıntı yaşamadım. ceed tasarım cok hosuma gidiyor ama 1.4 benzinli ünite konusunda endişelerim var. bir de arka süspansiyon yeni ceed lerde de bağımsız mi ?

Alıntıları Göster
    Evet süspansiyonlar bağımsız, bu soruyu facedeki gruba sorun derim. Epey bir Kullanıcı var yardımcı olurlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Kia CEED 1.4L 100 PS Manuel--Benzin--Cool Tekno model hakkında ne düşünüyorsunuz kronik sorun vs varmıdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ukilavuz kullanıcısına yanıt
    merhaba 2015 model seat leon 1.2 tsi 110 hp satıp bunu aldım. araçtan ne beklediginize bağlı. araç için şunu belirtmeliyim. malzemeler kaliteli, giderken trim sesi gelmiyor, arkada oturanlar virajlardan bağımsız suspansiyonlar sayesinde etkilenmiyor. aracın motoru için düz yollar şehir içi kullanım için ideal şehirler arası dagli eğimli yollardan giderseniz çekiş konusunda ilk etapta sorun çektim ama sonrasında aracın istediği devir araliklarinda kullanirsaniz çok da sorun olmuyor. ama 1.2 tsi 110 hp nin verdiği tepkileri veremiyor. aracın herşeyi 10 numara bir tek motor şimdilik soru işareti kullanım dinamiklerini ogrendikce sanırım alisacagim. dediğim gibi motor şehir içi ve düz yollar için sikintisiz. aracın görünümü çok güzel bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: ukilavuz

Arkadaşlar merhaba,
    Kia CEED 1.4L 100 PS Manuel--Benzin--Cool Tekno model hakkında ne düşünüyorsunuz kronik sorun vs varmıdır
    bu arada facebook gruplarına bakarsanız çok daha hızlı yanıt alabilirsiniz.

• ukilavuz kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Ben aynı motorlu aracın cool paketine sahibim. Araç motoru zaten turbosuz ve LPG ye uyumlu olduğu için kronik bir sorunu olan bir motor değil.

Malzeme kalitesi ve işçilik olarak fiyat seviyesinde böyle bir araca henüz denk gelmedim. Stonicten daha geniş ve kaliteli. Tekno pakette benim pakete ek olarak dokunmatik ekran ve led gündüz farı gibi donanımlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinilker

bu arada facebook gruplarına bakarsanız çok daha hızlı yanıt alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Maalesef sosyal medya kullanmıyorum o yüzden çok bilgi sahibi olamadım YouTube da bile inceleme yok şaşırdım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Maalesef sosyal medya kullanmıyorum o yüzden çok bilgi sahibi olamadım YouTube da bile inceleme yok şaşırdım

Alıntıları Göster

Yeni motor gelmiş. Bir litreyüz beygir. Sanırım turbolu motordur. Fiyatı da 1.4 ile benzer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bob Kelso -- 16 Ekim 2020; 8:58:34 >
  • quote:

Arkadaşlar merhaba,

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aalpan -- 23 Ekim 2020; 21:35:11 >
  • Kia XCeed hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar. 2020 model peugeot 2008'den geçmeyi düşünüyorum. Hiçbir yorum bulamadım o yüzden affınıza sığınarak ceed forumuna yazmak zorunda kaldım. Sanki ikinci elde çok zarar ettirecek gibi ne dersiniz. Ama test sürüşü yaptım net olarak peugeot'den iyi bir araç tek sorun yalıtımı gerçekten kötü geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Space-Dye Vest -- 21 Ekim 2020; 20:9:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Space-Dye Vest

Kia XCeed hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar. 2020 model peugeot 2008'den geçmeyi düşünüyorum. Hiçbir yorum bulamadım o yüzden affınıza sığınarak ceed forumuna yazmak zorunda kaldım. Sanki ikinci elde çok zarar ettirecek gibi ne dersiniz. Ama test sürüşü yaptım net olarak peugeot'den iyi bir araç tek sorun yalıtımı gerçekten kötü geldi.

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aalpan -- 23 Ekim 2020; 21:35:36 >
  • aalpan A kullanıcısına yanıt

Yorumunuz için teşekkürlerimi sunuyorum.

Araçla test sürüşü yapma fırsatı buldu. İlginç bir şekilde sürüş çok fazla vw gibi olduğunu hissetim.Malzeme kalitesi ve süspansiyon konforu da harika zaten arkada bağımsız süspanisyon kullanlımış. Ayrıca sanki iç tarafında da birebir golf 7'yi kopyalamışlar gibi ama bu hoşuma da gitti açıkçası çünkü yeni araçlarda klima açmak kapamak bile bir dert start stop'u kapatmak için menülerde dolaşmanız lazım Xceed'de oldukça pratik geldi. 395k olan en üst donanım aracı 365k civarına bırakıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Space-Dye Vest

Yorumunuz için teşekkürlerimi sunuyorum.

Araçla test sürüşü yapma fırsatı buldu. İlginç bir şekilde sürüş çok fazla vw gibi olduğunu hissetim.Malzeme kalitesi ve süspansiyon konforu da harika zaten arkada bağımsız süspanisyon kullanlımış. Ayrıca sanki iç tarafında da birebir golf 7'yi kopyalamışlar gibi ama bu hoşuma da gitti açıkçası çünkü yeni araçlarda klima açmak kapamak bile bir dert start stop'u kapatmak için menülerde dolaşmanız lazım Xceed'de oldukça pratik geldi. 395k olan en üst donanım aracı 365k civarına bırakıyorlar.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aalpan -- 23 Ekim 2020; 21:35:59 >
  • aalpan A kullanıcısına yanıt

Tekrar teşekkür ediyorum. Hepimiz için hayırlısı olsun umarım.

• Merhaba,

2020 Ceed 1.0 kullanan var mı arkadaşlar?

Tüketim, performans, yokuşlarda vs. deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

• 2013 Kia Ceed aracımı ev almak için sattım. Şu anda 1.4 otomatik corsa kullanmak zorundayım. Ceed sahibi arkadaşlar araçlarına iyi baksın, hangi arabaya binerseniz binin Ceed'in rahatlık ve performansını arıyorsunuz. 5-6 saatlik yol yaptığınızda Ceed'deki konfor ve kullanımı zevkli hale getiren ufak detayların aslında ne kadar gerekli olduklarını fark ediyorsunuz. Keşke Kia Türkiye 2013 - 2015 arası getirdiği Ceed donanımlarını kırpmasaydı ve güncel düşük motorlu, donanımsız Ceed'leri satmasaydı. Yoksa elimdeki aracı satıp sıfır Ceed almak isterdim.

• 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.