Şimdi Ara

Yeni kasa Passat mı ev mi ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
86
Cevap
0
Favori
2.738
Tıklama
Giriş
    2932 Mesaj
    Kredi cekecegim ama kararsızım şuan kirada oturuyorum Passat aşığıyım kafam karışık karar veremiyorum... Sizce kira ödemeye devammi yoksa Passat ı unutup evmi almalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Eylül 2019 da 108 bine araba aldım o zaman dolar 5,72 idi o zamanın dolar karşılığı 18,800 dolar idi
    Bugün satsam 200 e 1 hafta sürmez satılır kur da 6,85 ve 200 bin tl nin dolar karşılığı an itibariyle 29,197 dolar.Ne demek istediğimi anlatabilmişimdir umarım
    Dostum dedemin bir sözü vardı altından yel geçen tenekeye o paralar verilir mi derdi o tarz bir ikilemde bende kalmıştım sonradan aracı alıcam ee alirken kredi cekicem bunun amortismanı var birde sürekli sokakta sen ne kadar dikkat edersen et biri gelir vurur biri cizer ben tercihimi evden yana kullandım iyikide öyle yapmışim evin borcu bitti gittim araba aldım kafam rahat.
  • Yüzbaşı
    278 Mesaj
    Passat al. Vurmadan etmeden 2 sene kullan. Şu an paranın yetmediği evi passat sana satın alacaktır, passata olan aşkın iyice kabaracaktır.
    |
    |

Gigabyte Sumo Y 700W kasa // i5 9400F // Asus Prime H310m-k R2 // 8GB 2666Mhz DDR4 // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra 3D 500GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27 AMVA LED // Logitech K330 // Creative Sound Blaster Omni // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite //
    _______ Odtü Matematik-Çukurova BÖTE-Anadolu İktisat-Mersin Tıp _______ Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?
  • Yüzbaşı
    415 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    xyz321

Mantik ev der, duygular passat😍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just_justice -- 30 Haziran 2020; 17:0:16 >
  • Yarbay
    2932 Mesaj

Sıfır almayı düşünüyorum hocam en full modeli.

|
    |
    just_justice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ev almak çok daha mantıklı

|
    |
  • Er
    9 Mesaj
    Paran varsa ne araba al ne ev al altın veya döviz al TL batan bir gemi kaçmalısın hele hele kredi çekmek kadar aptalca birşey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HatAliVet -- 29 Haziran 2020; 15:17:56 >

Doviz daha nekadar yükselebilir hocam zaten zirveyi görmüş. aynı şekilde altinda. Yani altın yine uzun vadede yükselir ama beş on sene beklemek lazım.

|
    |
    HatAliVet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yaşın kaç? Genç yaşta parayı betona gömme

|
    |
  • Yarbay
    4754 Mesaj
    eskiler olsa bi tarafıyla gülerdi bu konuya
    |
    |

alıcağın evi peşin parayla alıcaksan al kredi olayına girme paranı dövize yatır 5 ay sonra bilemedin 1 sene sonra bankaların elindeki konut stoğundan alırsın güzel bir daire.
    |
    |
    ^7pMş^ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Döviz altın çok yükselmiyor olabilir ama TL asansör gibi düşüyor paranın değerini ancak altın döviz alarak koruyabilirsiniz öbür türlü ev araba alsanız bir kaç yıla fiyatı yükselmiş gibi görünsede enflasyon daha fazla yükseldiği için her türlü zararda oluyorsunuz hatta bu konuda borsa ve enflasyonun karşılaştırıldığı bir video vardı özgür demirtaşın videosuydu aynı şekilde ev fiyatlarıyla ilgili de videosu vardı tavsiye ederim
    |
    |
    ^7pMş^ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Passat asik olunacak bir arac degil. Vazgec bu sevdadan.

|
    |
    Klasik türk insanı kirada oturup sürünmeyi sevendir.
    |
    |

E dolara yatırdım diyelim hadi dolar beş TL ye geriledi nolacak ozaman oda riskli hacı arkadaş dogrj söylüyor iki ay biber 20 bin üstüne satar ev alırım.

|
    |
    HatAliVet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Passat Al.Eve para verilmez. Kiralar çok düşük bir ev kendini kira ile 25-30 yilda amorti ediyor artik kucuk bi parayi faize koy kiranin yarisini onla öde.
    |
    |
    |
    |

Bin türlü teseyyüb bulunur hanelerinde

Ziya Paşa
  • Yüzbaşı
    864 Mesaj
    Bu tercihi 90'larda araçtan yana kullananlar şimdi kafasını duvarlara vuruyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

CORSAIR OBSIDIAN 750D ASUS VX239H AH-IPS LED WD CAVIAR BLACK 1TB TAGAN 500W 80PLUS ASUS DRW-24B5ST CREATIVE SB X-FI TITANIUM

LOGITECH G510 GAMING KEYBOARD LOGITECH G402 HYPERION FURY LOGITECH G230 GAMING HEADSET LOGITECH Z623 2.1 THX

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
SEO
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.