Şimdi Ara

Cam filmi tavsiyesi 1 numara mı yoksa 2 numara mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48
Cevap
0
Favori
109.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar beyaz renk aracıma cam filmi yaptırmayı düşünüyorum ilk kez yaptıracağım için kararsız kaldım. 2 numara çok koyu duruyor 1 numara ise tam istediğim gibi ama zamanla film rengi zaten açılıyor o yüzden 1 yaptırırsan pişman olursun diyen çok.
    İkisinin arası yok mu merak ediyorum ?
    Teşekkürler.

• Ben dün 1 numara 3m yaptırdım. 2 numara bana da koyu geliyor ve özellikle geceleri görüşü engelleyebilir bir miktar.
  • Önceki aracıma 2 numara çektirmistim sattım ve aldigim araçta 1 numara var. Acimasam sokup 2 numara taktiracagim. Bende kesinlikle 2 numara düşünün.
  • ışık geçirgenliği %20 olan en uygunu bence
  • mitto kullanıcısına yanıt
    Çok kararsız kaldım markadan markaya değişiyor sanırım. Amacım aracın içersinin kabak gibi gözükmemesi ve dışarıdan bakınca camların hafiften siyah durması.

Yorumunuz için teşekkürler bu arada.
  • endüstri_şef E kullanıcısına yanıt
    Kaç numara denk geliyor filmci tabiriyle ?
  • El Gato Negro kullanıcısına yanıt
    Resim çektiniz mi aracı filmli haliyle ?
  • Kapılar 1 numara bagaj camı 3 numara

Yıllardır vazgeçilmez secenegim
  • Ben 2 numara yaptırdım çok da memnunum. Görüşü zerre etkilemedi. Sanırım bunda çekilen filmin kalitesi ve işçiliğin de önemi büyük
  • Ön kapı camları 1,
    Arka kapı camları 2 numara en uygun bence.

Aracın ön camına film çektirmeyin ceza yersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

Ön kapı camları 1,
    Arka kapı camları 2 numara en uygun bence.

Aracın ön camına film çektirmeyin ceza yersiniz.

Aslında görüş için mantıklı olan o ama renk farkı oluyor göze pek güzel gelmiyor
  • caner4141 kullanıcısına yanıt
    Üstte bir resim vardı, şimdi göremedim, kaldırdılar sanırım, öyle anormal bir görüntü gözülmüyor. Ön kapılarda filmin koyu olması gece emniyet açısından sıkıntı olabilir diye 1 numara çektirmiştim. 3-4 yıldır sorun yaşamadım. Benim aracım siyah, siyah araçta öyle fark olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 17 Haziran 2017; 22:28:10 >
  • Önler 1 arkaları 2 yaptır
  • 1 de 2 de olur ikisini de kullandım. Bagaj tarafındaki cam açık renk olmalı, hele kararan ayna varsa.

Bulunduğunuz yer sıcaksa 2 numarayı tercih edin yoksa 1 numara da pişman etmez diye düşünüyorum.
  • 1no bana yetiyor diyorsan başkalarına bakma. UV koruması %99 olmasına dikkat et, o daha çok önemli.
  • Merhabalar hayırlı akşamlar, hocam 2 çok koyu kaçabilir. Biz hiçbir aracımıza yaptırmadık hepsinde vardı. Ancak 2 numaraydı hepsi gündüz güneşi yalıtır çok hoşunuza gider, gece aynaları görmekte zorlanabilirsiniz. Dikkatliyim diyorsanız 2 numara tercih edin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excellentwarrior -- 17 Haziran 2017; 22:47:4 >
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    İzmitte yaşıyorum sıcak sayılır
  • ***En ön cama kesinlikle yaptırma.***

Aslında en ideali hepsi 1 numara ama güneşten yeteri kadar korumaz.
    Hepsi 2 numara olsa çok şık olur ama ön sağ ve ön sol camların koyuluğu sebebiyle ceza yemenize sebep olabilir.

Ben 26 Ekim'de çıkan 26 Nisan'da yürürlüğe giren cam filmi şartlarına uygun olacak şekilde yaptırdım.

En ön cam yok.
    Ön sağ ve sol 1 numara (En açık ton)
    Arka sağ ve sol 2 numara (Orta ton &20 geçirgenlik)
    En arka 2 numara (Orta ton &20 geçirgenlik)
  • Benim arkalar 3 önler 2 gece sorun da yaşatmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsar7

***En ön cama kesinlikle yaptırma.***

Aslında en ideali hepsi 1 numara ama güneşten yeteri kadar korumaz.
    Hepsi 2 numara olsa çok şık olur ama ön sağ ve ön sol camların koyuluğu sebebiyle ceza yemenize sebep olabilir.

Ben 26 Ekim'de çıkan 26 Nisan'da yürürlüğe giren cam filmi şartlarına uygun olacak şekilde yaptırdım.

En ön cam yok.
    Ön sağ ve sol 1 numara (En açık ton)
    Arka sağ ve sol 2 numara (Orta ton &20 geçirgenlik)
    En arka 2 numara (Orta ton &20 geçirgenlik)
    En ön cama yaptırmayı düşünmüyorum zaten ama önler 1 arkalar 2 numara olunca sanki gözüme bir değişik geliyor. Örneğini görebilsem tamamen ya 1 ya da 2 yaptırmayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.