Şimdi Ara

YENİ KASA OPEL ASTRA SEDAN PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
49
Favori
394.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zebb

Ama bayide taktırınca baya giydiriyorlar fazladan

Ozamn risk alıp dısarıda taktırın, ben size olacagı söyledim gerisi herkesin tercihine kalmış :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende geçen hafta antalya antoto dan 1.6 115hp edition modeli aldım

biçok yerden fiyat teklifi aldım ankaradaki bayiler mtv bile ödemiyor konyadaki bayi lpg taktırmıyor hemde ilgi alaka sıfır malesef..
    antalya antotoda mtv ödendi kışlık paspas park sensörü ve arka camlara film hediye olarak yapıldı
    landirenzo marka lpg 45lt simit tankı
    54000 + 2800 lpg ile aracımı aldım

1haftalık kullanımda 450km yol 8.1lt yakıt tüketimi görülüyor (klima sürekli açık olmasına rağmen)
    antalya konya arası yokuşlarda hiç yorulmadan rahatlıkla geldim yol tutuşuna diyecek bişey yok zaten

benim sormak istediğim özelliklerde ısıtmalı yan aynalar diyor ama ısıtmayı nerden açıyoruz onu bulamadım henüz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akhenton -- 17 Ağustos 2016; 17:25:12 >
  • akhenton kullanıcısına yanıt
    57 bine bağladınız yani
    Allah kaza bela vermesin tekerine taş değmesin inşallah bende son aylarımı sayıyorum almak için
    Hocam edi Plus manuel vites 56 son dedi LPG fiyatı sormadım dışarıda yaptırıcam diye ama öyle ciddi pazarlık yapmadım öyle laf olsun diye pazarlık ettim
    Zaman'ı gelince bastırıcam😃😃😃
    En zevkli sıkıntılar başlamış hocam özelliklerini öğrenme 😃😃valla acayip Can'ım çekti 😎Astra
    Yakıt tüketimini fena değilmiş maşallah

• akhenton kullanıcısına yanıt
    Hayrlı olsun hocam

Arka cam rezistans tuşuna bastgnzda otomatk ayna ısıtmalarla acılır

• amin cümleye kaza bela vermesin

farklı illerden farklı bayilerden teklif alın mutlaka ben öyle yaptım
    birini arayıp şu bayi bukadar fiyat veriyo sizde niye böyle diye diye fiyat kırdım :)

park sensörü hediye isteyin mutlaka çünkü arka taraf yüksek olduğu için park etmek sorun olabiliyor gerçekten

cevap için teşekkürler yasin90

bir de yan aynalar katlanır değil dimi?
    kitapçıkta ayna yön tuşu ortadayken aşağıya basılı tutunca katlanır diyor ama olmadı

bu arada benim plus almama sebebim bi cantla sis farına 1500tl vermektense çocuğuma bebe oto koltuğu alırım düşüncesiydi
    tabiki aliminyum cantlar plastik kapaktan çok daha güzel ama benim tercihim bu yöndeydi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akhenton -- 18 Ağustos 2016; 8:58:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akhenton

amin cümleye kaza bela vermesin

farklı illerden farklı bayilerden teklif alın mutlaka ben öyle yaptım
    birini arayıp şu bayi bukadar fiyat veriyo sizde niye böyle diye diye fiyat kırdım :)

park sensörü hediye isteyin mutlaka çünkü arka taraf yüksek olduğu için park etmek sorun olabiliyor gerçekten

cevap için teşekkürler yasin90

bir de yan aynalar katlanır değil dimi?
    kitapçıkta ayna yön tuşu ortadayken aşağıya basılı tutunca katlanır diyor ama olmadı

bu arada benim plus almama sebebim bi cantla sis farına 1500tl vermektense çocuğuma bebe oto koltuğu alırım düşüncesiydi
    tabiki aliminyum cantlar plastik kapaktan çok daha güzel ama benim tercihim bu yöndeydi :)

katlanır yan ayna astra sedanlarda yok bildiğim kadarıyla hiçbir donanımda. benim sport donanım bende yok...

• Sadece cosmolarda var katlanır ayna

• Bizde sedan Edition modeli var. Multimedya sistemi taktırmistik geri park kamerası vardı fakat park sensörü yoktu. Aliexpress'te 10 dolara yani 30tlye satılıyor. Alan türkler var memnunlar genellikle. Bizim araba için alan var mı tavsiye eder misiniz?

http://s.aliexpress.com/jYnIZzUz
    (from AliExpress Android)

• Arkadaslar sport+still paketle cosmo arasinda ne fark var acaba

• Astra sedanın edition modeli sıfır üretilmiyor mu artık? Edition plus olarak mı var sıfırda? Sıfırına fiyat alan var mı edition plus ya da varsa editiona?

• quote:

Orijinalden alıntı: Own Goal

Astra sedanın edition modeli sıfır üretilmiyor mu artık? Edition plus olarak mı var sıfırda? Sıfırına fiyat alan var mı edition plus ya da varsa editiona?

Kardeş opel sedan j kasa olarak geçen seneden elinde kalan gerçekte 2015 sözde 2016 araçlarını elinden çıkarmak için yapmış olduğu kampanyadır bu. Bu araçlar 10-11. aya kadar bitmez ise ellerinde kalan araçları daha ucuza satma politikasına gideceklerdir. Çünkü 2017 için Opel Astra Sedan K kasalar piyasaya sürülecek. Almanyadaki yollar yerini aldı bu araçlar bile.

• Benim gibi yeni alacaklar bakımından iyi haber fiyat düşmese bile yükselmez en azından !

• yeni araç alan arkadaşlara hayırlı olsun. bende de 2015 edition sedan var. brc lpg sistemini kendim taktırdım.uzun yolda klima açık ortalama 8 lt lpg tüketiyor. Şimdilik memnunum.

sormak istediğim vitesin bulunduğu yerin altındaki,turbolu astralarda kırmızı ışık yanıyor,yere kırmızı led lamba taktıran var mı? Varsa nasıl taktırdınız?

Forum sitelerinde led lamba düzeneğinin hazır olduğunu sadece soketin geçirilmesi gerektiği yazıyordu ama ben vites topuzunun altındaki bölümü bi şekilde açtım ama ne led lamba var ne de herhangi bir düzenek.

Gece o kırmızı ışık çok güzel oluyor.Taktıran varsa nasıl yaptırdığını anlatabilir mi?

Yetkili servis haricinde park sensörü taktıran var mı? Varsa hangi marka taktırdınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

yeni araç alan arkadaşlara hayırlı olsun. bende de 2015 edition sedan var. brc lpg sistemini kendim taktırdım.uzun yolda klima açık ortalama 8 lt lpg tüketiyor. Şimdilik memnunum.

sormak istediğim vitesin bulunduğu yerin altındaki,turbolu astralarda kırmızı ışık yanıyor,yere kırmızı led lamba taktıran var mı? Varsa nasıl taktırdınız?

Forum sitelerinde led lamba düzeneğinin hazır olduğunu sadece soketin geçirilmesi gerektiği yazıyordu ama ben vites topuzunun altındaki bölümü bi şekilde açtım ama ne led lamba var ne de herhangi bir düzenek.

Gece o kırmızı ışık çok güzel oluyor.Taktıran varsa nasıl yaptırdığını anlatabilir mi?

Yetkili servis haricinde park sensörü taktıran var mı? Varsa hangi marka taktırdınız?

Makyajsız hblerde hazır led lamba vardı onları takınca aktif oluyordu, Sedanlarda yok bosuna aramayın.

3 çipli led alıp oraya yapıstırın, kablo ucunuda kontaga giden bir yere baglmk gerekyrdu onu tam hatrlayamadm, elinizden elektrik işleri gelirse nette arastırın konuyu bulursunuz.İstanbul ankarada iseniz yaptırack yer tavsiye edeblrm

• yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam cevap için. Ankarada değilim ama lpg bakım zamanı ya da gezmek için ileriki aylarda gelme durumum var. Ankaradaki yerin adres ve telefonunu alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Teşekkür ederim hocam cevap için. Ankarada değilim ama lpg bakım zamanı ya da gezmek için ileriki aylarda gelme durumum var. Ankaradaki yerin adres ve telefonunu alabilirim.

Pm atıldı

• Opel Astra Sedan Edition Plus 1.6 benzinli almayı düşünüyorum. Fiyat sordum, 56,000 TL dediler. Skoda Octovia 1.2 tsi almayı düşünüyordum, ancak bayiilerde bulamadım.
  • AERN A kullanıcısına yanıt
    Baz model dizel için de aynısı oldu bana, teklif/fiyat dahi vermediler; sadece optimal ve style için fiyat listesini gönderdiler ki o da ekim teslim.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Evet öyle Style DSG seçenek için fiyat gönderdiler. O da bütçeyi aşıyor.
  • samet3534 S kullanıcısına yanıt
    Cosmo donanımlarda var katlanır ayna

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.