Şimdi Ara

YENİ KASA OPEL ASTRA SEDAN PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
49
Favori
394.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metalok

Arkadaşlar bu aracı büyük ihtimal alacağım. Salı günü ekspertiz yaptırıp devrini alacağım. Sağında solunda dikkat etmem gereken bir yer var mı?

Öncelikle hayırlısı olsun,
    Konu ölü hocam kimse msj atıp paylaşımda pek bulunmuyor.
    iyi bir expertiz firmasına yaptırın çünkü o kadar çok expertiz firması var ki işini hakkıyla yapan az.
    Aracı mutlaka sürün araç lpg li ise performansı sizi tatmin eder mi etmez mi düşünüp karar verin.
    Bende aracı ocak başında aldım ve lpgli performansı biraz düşük olsada bu fiyata alınabilecek en iyi araç
  • MSefa23 kullanıcısına yanıt
    astrajteam adlı sayfa var sosyal medyada orası çok aktif anladığım kadarıyal
  • Artık ben de aranızdayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. Çok özel beklentileriniz yoksa ortalama bir ailenin ihtiyaçlarını karşılayacak bir araba almış oldunuz. Yakıtta kullanıma bağlı olarak biraz üzebilir ama lpg de yüz güldürüyor.

• mltya44 kullanıcısına yanıt
    Bir önceki aracım 1,2 benzinli Corsa idi. Astra'nın şehir içinde corsa'dan kayda değmez miktarda fazla yakacağını hesaplıyorum. Şehir içinde bir depo bitireyim yazarım buraya

• quote:

2016 1,6 benzinli 8.000 km'de edition model alaşımlı jant, geri görüş kameralı astra 55.500 liraya anlaştım bakalım.

opel gedizler opel gercek,2017 sifir arac edition 58000 fiyat verdi bilginize

• erkaraman kullanıcısına yanıt
    Ben gedizlerden son olarak 59 bin fiyat almıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazarlikta bir sanattir😄😄

• Astra Sedan K kasanın gelip gelmeyeceği veya ne zaman geleceği hakkında bilgisi olan var mıdır?
    Ya da ondan önce bir makyaj olacak mı? Yıl sonunda almayı düşünüyorum da yeni kasa ya da makyaj gelecekse bekleyelim.
  • Şehir içinde 300 km civarı yaptım. Ortalama 7,0 yakıt tüketimi gösteriyor. Şehir mersin. Araç 1,6 benzinli
  • metalok kullanıcısına yanıt
    Valla 1.6 benzinliyle şehir içinde 7.0 yaptıysan çok iyi. Ben kullanmadım ama genelde kullanıcılar yakıtın çok düşük olmadığından şikayet ederler. 9-10 litreleri görenleri okuyorum çoğunlukla. Bu şekilde yakıyorsa LPG'ye gerek kalmaz.
  • metalok kullanıcısına yanıt
    hakikaten iyi değer ben 136 lık dizel otomatikle 6.5 yakıyorum.
  • 4. Vitese atıp hemen hızı 57-60 km arası sabitliyorum. Mersin'de 2 ışık arası çok uzun olmadığından 55-60 km hızla sonraki ışık yeşil yanana kadar yavaştan gidiyorum. Böyle 7-8 litre arası değer çıkıyor.

Hız sabitleme yakıt tasarrufu için kullanışlı oluyor. 60 km sabitlediğiniz an yakıt tüketimi 4,5-5 gibi geziniyor.

• quote:

Ben gedizlerden son olarak 59 bin fiyat almıştım.

Merhaba,

Güncel olarak sedan benzinli otomatik için fiyat alan var mı?
    Liste üzerinden ne kadar indirim uyguluyorlar?
    Teşekkürler.
  • elite versiyon ile sport versiyon arasında ne fark var?

elite daha pahalı fakat sportta sunulan opsiyonlar elite versiyonda olmuyor??

incelediğim ilanlarda elite modelinde koltuk ısıtma yok gibi geldi
  • 200 lira benzin ile 490 km şehir içi yol yaptım.

• Bende 2015 sport var. Ön sis farlarının yanındaki delikler ne işe yarıyor bilen var mı ?

• Opel Astra sedana fiyat aldım arkadaşlar;

1.6 115 hp
    edition paket
    ek olarak renkli ekran ve navigasyon, park sensörü.
    toplam 61.500 TL
    Fiyat nasıl?

Bir de şimdi araştırırken gördüm, bayide sormayı unuttum.
    editon pakette bluetooth yok mu?

Edit2:
    Okudukça, araştırdıkça yeni şeyler öğreniyorum.
    Maalesef yokuş kalkış desteği, ön kol dayama, arka tavan lambası, arka orta koltuk kafalığı, gibi bir çok ayrıntı var adamı Opelden vaz geçiren...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BackConnect -- 11 Haziran 2017; 17:51:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BackConnect

Opel Astra sedana fiyat aldım arkadaşlar;

1.6 115 hp
    edition paket
    ek olarak renkli ekran ve navigasyon, park sensörü.
    toplam 61.500 TL
    Fiyat nasıl?

Bir de şimdi araştırırken gördüm, bayide sormayı unuttum.
    editon pakette bluetooth yok mu?

Edit2:
    Okudukça, araştırdıkça yeni şeyler öğreniyorum.
    Maalesef yokuş kalkış desteği, ön kol dayama, arka tavan lambası, arka orta koltuk kafalığı, gibi bir çok ayrıntı var adamı Opelden vaz geçiren...

Bluetooth taktıracağın ekran destekliyorsa oluyor. Yokuş kalkış desteği yok, önde kol dayama yok, arka koltuğun ortasında kalfalık var mı bilmiyorum, ben de merak ettim, sabah işe giderken bakarım. Bu fiyata en uygun c sınıfı işte...

• quote:

Orijinalden alıntı: mltya44

Edition Plus için bende olumlu ve olumsuz yönleri ile bir değerlendirme alabilirsem sevinirim. Ford focus 1.6 trendx,corolla 1.6 ve edition Plus arasında kafamda sorular geziyorum

Aynı sorular benim de aklımda. Corolla veya focus 2. El olur edition plus 0. Hangisini tavsiye edersiniz?

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.