Şimdi Ara

YENİ KASA OPEL ASTRA SEDAN PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
49
Favori
394.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kardeleen18

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

quote:

Rüzgar sesi dediğiniz gibi maalesef var astra forumlarında tartışılmıştı fakat çözüm bulundu mu bilemiyorum

Fitiller için spreyler varmış. Kimi iyi kimi kötü diyor. Anlamadım bu işi. Diğer astra kullanıcıları şikayetçi değil mi bu durumdan kimse cevap vermiyor.

Bu sorun sadece astra için geçerli değil aynı segmentteki çoğu aracta aynı sorun var ( forumlarda görebilirsiniz) kendi aracımda yüksek süratlarda 110 üstünde bu sesi duymaktayım yada karşıdan rüzgar alıyorsa sanki kelebek camının oradan rüzgar sesi geliyor ama yerini tam tesbit edemedim pek de takıntı yapmıyorum sprey olayını duymadım 15000 bakımıda 2 ay içinde girdiğimde servise danışaçağım

80km hızla giderken eğer rüzgar aracın yan tarafına doğru eserse gene geliyor bu ses. Bizde golf 6 var. Onda böyle bir ses yoktu. Elbette hız artınca o da rüzgar sesi alıyor ama bu şekilde değil.

Astra da sanki pencere aralı gibi ses geliyor bazen.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

quote:

quote:

Rüzgar sesi dediğiniz gibi maalesef var astra forumlarında tartışılmıştı fakat çözüm bulundu mu bilemiyorum

Fitiller için spreyler varmış. Kimi iyi kimi kötü diyor. Anlamadım bu işi. Diğer astra kullanıcıları şikayetçi değil mi bu durumdan kimse cevap vermiyor.

Silikon sprey alıp bi deneyin

Daha önce denemiş ve olumlu sonuç almış kimse var mı acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

quote:

quote:

Silikon sprey alıp bi deneyin

Daha önce denemiş ve olumlu sonuç almış kimse var mı acaba?

Genelde trim seslerini azaltmk ve kapıdaki fitillerin sesini engellemk için kullanılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zebb Z kullanıcısına yanıt
    Brc düşünürseniz kocaelinde fs otogaz mevcut. Faruk Sevgili beyefendi brc bayii. Gözü kapalı aracınızı teslim edebilirsiniz. Ben de 2015 astra sedan aldım geçen ay ankaradaki mocan otogazda brc taktırdım. Brc tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Brc düşünürseniz kocaelinde fs otogaz mevcut. Faruk Sevgili beyefendi brc bayii. Gözü kapalı aracınızı teslim edebilirsiniz. Ben de 2015 astra sedan aldım geçen ay ankaradaki mocan otogazda brc taktırdım. Brc tavsiye ederim

Peki
    Çok saolun notlarım arasına alıyorum burayı
    Siz ne kadara yaptınız sorması ayıp

Fiyat sabit olduğu için 1900 tl ye takıldı. 9 taksite bölündü. Simit tank takıldı 45 lt olması lazım. Stepne ince olduğu için onu bagajda taşıyorum. Benim araştırdığım kadarıyla yağlamalı sistem kandırmaca. Markadan ziyade lpg işinde usta çok önemli. Eğerki Kocaeli yakın olsaydı Fs Otogaza,Çorum yakın olsaydı Özençler Brc bayine giderdim. Bu belirttiğim firmalar kendilerini lpgde kanıtlamış firmalar. Ben Yalvaçtan Ankaraya gittim sırf usta için. Atiker ve Prins içinde farklı firmalar sayabilirim.

Farklı sorularınız olursa elimden geleni yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_15 -- 24 Mayıs 2016; 16:21:43 >
  • quote:

Fiyat sabit olduğu için 1900 tl ye takıldı. 9 taksite bölündü. Simit tank takıldı 45 lt olması lazım. Stepne ince olduğu için onu bagajda taşıyorum. Benim araştırdığım kadarıyla yağlamalı sistem kandırmaca. Markadan ziyade lpg işinde usta çok önemli. Eğerki Kocaeli yakın olsaydı Fs Otogaza,Çorum yakın olsaydı Özençler Brc bayine giderdim. Bu belirttiğim firmalar kendilerini lpgde kanıtlamış firmalar. Ben Yalvaçtan Ankaraya gittim sırf usta için. Atiker ve Prins içinde farklı firmalar sayabilirim.

Farklı sorularınız olursa elimden geleni yapabilirim.

İstanbuldayım Kocaeli'ne çok rahat giderim olmazsa Çorum'a bile gidebilirim yeter ki memnun kalayım başım ağrımasın
    Çok saolun fiyat iyiymiş bende limitimi LPG olayında 2500 ayarlamıştım en baba

Hocam o zaman kocaelindeki fs otogaza gidin. İsterseniz bi arayın özellikle faruk beyle görüşün. Kafanıza takılan soruları sorun. Kendisini forumdonanımdan tavsiye edildiğini söyleyin gerekli açıklamaları yapacaktır.

• quote:

Hocam o zaman kocaelindeki fs otogaza gidin. İsterseniz bi arayın özellikle faruk beyle görüşün. Kafanıza takılan soruları sorun. Kendisini forumdonanımdan tavsiye edildiğini söyleyin gerekli açıklamaları yapacaktır.

EyvAllah sağolasın tekrardan
    bakalım bir ayar vericez artık az kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zebb -- 25 Mayıs 2016; 20:39:21 >
  • Konu ölmüş 😃
    Yokmu birşeyler paylaşmak isteyen güzelim Astra ile alakalı ?

• 2016 Model Astra sedan edition veya edition plus için fiyat alan oldu mu? Bu aracı alıp tüp taktırmak ne kadar mantıklıdır? Araçta yokuş kalkış desteğinin olmadığı söyleniyor. Torkunun düşük oluşu ile beraber 5 kişilik aile için yokuşlarda sorun teşkil eder mi? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • fotoğraflar error

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lpgsz binmek zor cünkü her 1.6 atmosferik gbi 9 ile 11 litre arası yakıyor GERCEK sehiriçinde.

Yokuşlarda faln zorlnma yok atmosferik ve 1.5 ton olnca gaza basmaktan korkmamak gerekyr, bu şeklde kullandgnz sürece problm olmaz.Klima açınca bir tık daha fazla basmk gerekyr.
    Kısacası performans beklentnz yoksa alın derim, ama birz basıyımda performnslı gideyim derseniz tavsiye etmem, bundan şu sonuç çıkmasın araba giTmyr gbii

• jacobs37 kullanıcısına yanıt
    Başkan bende yıl sonuna doğru bir edition Plus 0 km astra Seda'n alıcam kısmetse
    Çok araştırdım
    Olan arkadaşlarım yakınlarıma gittim kullandım zorladım
    Bir önceki yorumdaki gibi
    Performans aracı değil tam bir aile aracı
    Standart bir aile ve yükle zorlanmaz kesinlikle
    Ama LPG siz kullanılmaz bu da bir gerçek yani ben kullanamam ağır gelir maddi yükü
    Ama çok iyi bir araç

Peki aracın lpg olayını nasıl yapmayı düşünüyorsunuz. Biliyorsunuz ki araca lpg takılınca araç garantiden çıkmış olacak. Servis tarafından garantiden çıkmasın diye lpg takılıyor mu araca? Takılıyor ise hangi marka oluyor? Birde yakın zamanda araç için fiyat alan oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacobs37

Peki aracın lpg olayını nasıl yapmayı düşünüyorsunuz. Biliyorsunuz ki araca lpg takılınca araç garantiden çıkmış olacak. Servis tarafından garantiden çıkmasın diye lpg takılıyor mu araca? Takılıyor ise hangi marka oluyor? Birde yakın zamanda araç için fiyat alan oldu mu ?

babam sıfır alırken lpg taktırmıştı, bayi landirenzo takıyor ve garantiden çıkmıyor
  • Selamlar,

Design paket astra j kasa manual el freni kullanmasına rağmen orjinal kol dayama mevcut. Bilirsiniz manual el freni olan hiçbir pakette kol dayaması yoktu. Sadece elektronik el freni olan versiyonlarda vardı. Bu design paket yeni geldi sanırım. Bu araçtaki kol dayama parçaları edition kasaya olur mu? Yaptıran yada bilgi sahibi olan var mı?

Design paket kolçak ve manual el freni resmi:

• jacobs37 kullanıcısına yanıt
    Evet arkadaş da belirtmiş
    Landırenzo garanti veriyor
    O yüzden herhangi bir sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: calacula

Selamlar,

Design paket astra j kasa manual el freni kullanmasına rağmen orjinal kol dayama mevcut. Bilirsiniz manual el freni olan hiçbir pakette kol dayaması yoktu. Sadece elektronik el freni olan versiyonlarda vardı. Bu design paket yeni geldi sanırım. Bu araçtaki kol dayama parçaları edition kasaya olur mu? Yaptıran yada bilgi sahibi olan var mı?

Design paket kolçak ve manual el freni resmi:

Edition paket hb lerde koldayama var ama sedanda yok cok sacma opel yaklasımları :D

Koldayama sadece dirsek koyulan yer degl, vites altna kadar olan parca değişmesi gerekli o parcanında fiyatı 1500-2000 lira arası yani sacma bir fiyat.

-------

Lpg düşünen serviste landirenzo taktırsın ki en ufak bir problemde lpgci-opel servsi arasnda mekik dokumasın cünkü suçu birbrlerne atıyorlar.

• yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    Ama bayide taktırınca baya giydiriyorlar fazladan

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.