Şimdi Ara

Yeni iPad'lerle ilgili ilk yorumlar: 'iPad Air ile sanki interneti elinizde tutuyorsunuz' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
3.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oncelikle "telefonum en hizli islemciye sahip olsun, en baba oyunu oynatsin, bilmemkac gb ram'i olsun, benchmarkta en ustte olsun" vs diyenlerden degilim belirtmek isterim.

2008 Eylul'den beri iphone kullaniyordum, birkac gun once HTC one ile androide gecis yaptim. Ha bu gecis Apple ya da iphone bazilarinizin deyimiyle bir yerlere gomuldugu icin mi oldu? Hayir. Tek istedigim yeni bir telefon ve biraz daha buyuk ekrandi, 4 inc iphone 5si kullanmayi da cok isterdim ancak fiyati artik iyice asmaya basladi. Su an iphone'dan sonra en iyi kasa kalitesine sahip (sorunlarini bir kenara birakip, hatasiz cihaz oldugunu dusunursek) telefonu kullaniyorum ama yine de o iphone'un premium havasi yok bence. Androidde de ios'un sadeligi, akiciligi, kolayligi yok. "Android ile iphone karsilastirmasi" adi altinda sacmaliktan oteye varan seyler yaziliyor. Android ile iphone nedir kardesim, bir isletim sistemi ile bir telefonu karsilastirmissiniz onlarca konuda yuzlerce binlerce mesajda, o isletim sistemine sahip onlarca farkli telefon varken. Herkesin telefondan bekledigi farkli, kedi kopek gibi birbirinize saldiriyorsunuz, hele ki iphone'un da bir yere gomuldugu yokken, adamlar hala kar ustune kar ediyorken.

iPad ise bambaska bir dunya zaten. "Bekleyin" denilen note 10.1 2014 iPad'in zarifliginin yanina bile yaklasamiyor bence. Ve evet, teknolojide tasarim da cok onemlidir bence, tonla yenilik sunarken kaliteli bir malzemeye sahip ve zarif de olabilmeli bir cihaz. Isletim sistemine girmiyorum artik, isler iyice tercih meselesine donuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekin48 -- 29 Ekim 2013; 2:16:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Ben öyleyimde siz nesiniz o zaman ?

Bunu ben demiyorum sadece dünya diyor. 200$ lık Android'lere rağmen halen pazar payı %80 olan bir cihazdan bahsediyoruz.

Ayrıca Mesut Çevik ve Erdi Özüağ'da aynı yorumdalar sadece siz teksiniz anladığım kadarı ile.

Bu arada iPad orijinal, ipad 2, 3. Ve 4. Nesil ipad hepsini kullandım ipad mini bile var. Android ofiste çok kullandım ama bir kere bile eve götüreyim biraz oynayayım diyesem olmadı.

Sizin sıkıntınız cihazları karşılaştırmanız. Ben ve diğer editörler toplam deneyimi yada erdi ınn tanımı ile eko sistemin başarısını dikkate alıyor.

Sizin konumunuz ile benim konumum aynı değil heralde kaldı ki ben sizin gibide savunmuyorum bir markayı.elbette benimde bir tarafım var ama üslubum sizin gibi değil.benim takıldığım nokta bu yoksa ipad sever olmanız çok doğal.

Diğer meseleye gelirsek sizin veya diğer editör arkadaşların yorumları gerçeği ortaya koymaz.günün sonunda 2014 note 10.1 ile yaptıklarınızı ipad ile yapabilecekmisiniz hiç sanmıyorum.tablete özel uygulamaları daha iyi diye ipad en iyisidir düşüncesi bana göre haksızlık.siz öyle düşünmüyorsunuz saygı duyuyoruz ama attığınız mesajları bir gözden geçirin derim...

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Wife + Hücreseldeki hücresel ne işe yarıyor acaba?

wifi olmadığı zaman dağda bayırda hat takıp internete bağlanabiliyorsun hücresel olan modelde sim kart girişi mevcut.

Dağı bayırı bırakalım şehir içinde bağlansın yeter. Evde 3 operatörde çekmiyor. Bir yeri aramak için balkona çıkıyorum böyle saçma birşey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad mini kullanmaya çalışıyorum, hiçbir işe yaramıyor, tablet almak isteyen varsa direk vazgeçsin, saçma cihazlar
  • Türkiye ye de gelsin görelim bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugr097

Telefon piyasasında Android telefonlar mı daha iyi, yoksa iPhone'lar mı tartışması yapılabilir. Ama bir gerçek var ki tablet piyasasında iPad rakipsiz lider.

+1
  • BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    Cellular demek yani 3G desteğini belirtiyor ürünün.
  • 1200 tl fazla olmaz sanirim ipad air fiyati

• abi neden her hafıza artmasına 100 dolar biçiyolar mantığını merak ediyorum
  • Hiçte yeni bir ipdae ihtiyacım yok 2 yetiyor bana.

Ama simgeler çalıntı olmuş bildiğin. İncelik hiç önemli değil benim için. Zaten aüminyumları kalitesiz.
  • ax kullanıcısına yanıt
    Ben sever sevmem olayı değil siz tek sevensiniz ?

Ayrıca biye ben geçiriyorum yazdıklarımı siz geçirin kendinizinkini. Samsung 2014 tablet çıksın göreceğiz. Umarım yine dokunmadan, goz ile filan gibi saçma saçma seyler gelmezde multi gestures filan gelir. Aaa pardon onun keşfeder apple olduğu icin patentlemiş Samsung koyamamış.

Ayrıca sırf uygulama mağazası olayına takmışınız onun dışında cok üstün yerleri varda neyse.

Hem uygulama mağazası zengin olduğu icin bugun Windows , linux, macosx ve chromebook işletim sistemlerini eziyor geçiyor bilmem anlatabildim mı ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rusty

quote:

Orijinalden alıntı: myhotyro

quote:

Orijinalden alıntı: murataiHayatında iPad kullanmamış kişilerin böyle haberlere yorum yapması çok komik. Önce gidin iPad ile safari kullanarak internette gezin, sonra birde elinizdeki 5 para etmez android tablet ile gezin, görün aradaki farkı!
    Şu bir gerçek, Android tabletlerin çok büyük çoğunluğu iPad ile kıyaslanamaz. Ama iPadden çok daha iyi Android tabletlerde var. Bunları hiç kullanmadan böyle yorumlar yapanın yorumuda kendiside beş para etmez. Bunu iPad kullanmış biri olarak söylüyorum.

Safari PDF yi bile açmıyor neresi güzel anlamadım. Andoid tabletler milletin aklında 99 liraya satılan, insanı fıtık eden cihazlar olarak aklında kalmış. Yeni ipad 4 almış olarak söylüyorum ki üst seviye android tabletler bu cihazdan daha iyi. Anca jailbreak bu cihazı adam eder.

Benim safari açıyor niye açmıyor diyorsunuz ?

Çamur at izi kalsın politikası mı ?

Ben elimi çamurla kirletmem.

http://rchelidergisi.com/kilavuzlar/Turnigy_9x_Turkce_Kullanim_Kilavuzu.pdf

açmıyor. Fanlık yapıp da açmadığı şeyi açıyor mu diyim?

• İpad bambaşka şimdi bok atmayın kullanmadan

• retina ipad mini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: murataiHayatında iPad kullanmamış kişilerin böyle haberlere yorum yapması çok komik. Önce gidin iPad ile safari kullanarak internette gezin, sonra birde elinizdeki 5 para etmez android tablet ile gezin, görün aradaki farkı!
    Şu bir gerçek, Android tabletlerin çok büyük çoğunluğu iPad ile kıyaslanamaz. Ama iPadden çok daha iyi Android tabletlerde var. Bunları hiç kullanmadan böyle yorumlar yapanın yorumuda kendiside beş para etmez. Bunu iPad kullanmış biri olarak söylüyorum.

Safari PDF yi bile açmıyor neresi güzel anlamadım. Andoid tabletler milletin aklında 99 liraya satılan, insanı fıtık eden cihazlar olarak aklında kalmış. Yeni ipad 4 almış olarak söylüyorum ki üst seviye android tabletler bu cihazdan daha iyi. Anca jailbreak bu cihazı adam eder.

Benim 4s açıyor??

• quote:

Orijinalden alıntı: kalenhourna

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benim 4s açıyor??

Valla bilmiyorum ben tabletimde açamadım yükledi yükledi siyah bi ekran çıktı gerisi gelmedi...

• Bugün dayanamadım ıpad 4 aldım A6X işlemcili mediamarktan bana yetkili ıos 7 güncelleme dedi ben telefonda ıphone 5 kullanıyorum ıos 7 güncel bir sıkıntı yaşamadım güncelleme yapayımmı arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 30 Ekim 2013; 17:03:08 >
  • selamlar.. arkadaslar bir sorunum var ve acil yardim gerekiyor... sanirsam tum sistemlerde girdiginiz resimler gidenler gelenler vs bunlari normal bir sekilde silersek yinede biyerlerde yedegi kaliyor ( ornegin android te .thumbsnail ) ipad3 te bu dosyalari silme + gorme sansimiz varmidir ? root / jailbreak atilmamis cihaz... android kullaniyorum ve ios a baya yabanciyim ve cihaz elimde olsa kurcalayip yapmaya calisacam fakat problemi yasayan kisi bir arkadasim ve baska bir ulkede.. o yüzden kesin net bir bilgi ile yardimci olmam gerekiyor kendisine oda pek anlamiyor bu islerden.. hani ben adim adim anlatsam anca yapabilir... konu biraz eski umarim bi cevap alabilirim... islem karisik uzun bir islemse whatsapp viber kullaniyorsaniz ordan yardim ederseniz dahada iyi olur... 5067196845 cok acil lazim gercekten onemli... cevaplarinizi bekliyorum simdiden cok sagolun

• ipad artık aktif bir stylus teknolojisi çıkarmalı apple yapmaz ise bu işi piyasaya oturmayacak bu teknoloji malesef.
    bir sonraki ipad de hem parmak izi tarayıcı hemde kalem görürüz umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

samsung apple' in hangi tabletini gömebildi ki bunu gömsün, gece gece sesli güldürdün, senin yüzünden millet rahatsız oldu

2 sene önce aynı şeyleri iPhone için de söylüyordunuz

Hala da diyoruz.
    Note 3 tam manası ile ÇÖPPPP!

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.