Şimdi Ara

Yeni iPad'lerle ilgili ilk yorumlar: 'iPad Air ile sanki interneti elinizde tutuyorsunuz' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
3.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: doctor5945

quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Shaw

En kemik apple fanlari kaldi zaten yanlarinda her gecen gun kan kaybediyorlar Samsungu gectim her firma o kadar guzel cihazlar cikariyor ki gunumuzde zaten su yeni nesil 64 bit chipsetlerle 4 gb ramler ve mali t658 ve ustu gpu lar seneye gelsin o zaman konsol kalitesinde oyun oynanacak android cihazlarda

İpad'in konsol oyunu oynatamamasının sebebi raminin 1gb olmasımı yani

Aynen biri o arkadaşa Ps3'te 256 MB Ram ve 256 MB Video Ram olduğunu söylemeli. Olayı hala ramde sananlar var. Ayrıca bir tablet ile konsolu kıyaslamak, hele Ps4 ve Xbox One çıktıktan sonraki konsolları kıyaslamak sadece gülünür

• quote:

Orijinalden alıntı: OMG BraVee

Hocam bu konuda haklisiniz, fakat es gectiginiz bi nokta var, o da son yillara gore gercekten yeni.buluslar orjinal yenilikler yavasladi. Yani bu sadece Apple in problemi degil elinde olan herseyi koysa emin olun siz bu defa seneye tatmin olmayacaktiniz. Cunku 1 yil gibi bi surede Apple sifirdan cok onemli seyler sunamaz .ayni sey samsungda da var.galaxy s2 kullaniyorum ve iki yildir yaptiklari ekrani buyut islemciyi degistir sat. Yine Apple daha insafli emin olun..sonucta bu firmalar kar amacli sirketlerdir birkac elestiri olacak diye 1 yilda yeni buluslar yapamama riskini goze alip tum teknolojisini kullanmazlar. 8 degil de 5 olsun hocam sorun olmaz ki tablette , A7x degil de A7 olsun hangi uygulamada oyunda sorun cikarir a7? Belki 3-4 yil sonra.. Touch id olayinda size katiliyorum buyuk bi kolaylikti olmaliydi ama seneye sakladilar..

Aynı şeylerden bahsediyoruz ama yeniliği en kısıtlayan bence Apple.
    Samsung elinde ne varsa cihazına koyuyor.13 mp yi koydu son işlemcisini son ramini son ekranını son sensörünü son ekran camını(gorilla glass 3 hala son çıkan telefonlarda bile 2.si var) vs hepsini koydu.Tabi ciddi yenilik yapamıyorlar ama yaptıklarının hepsini koyuyorlar.Sen hiç duydunmu Samsung şu teknolojiyi geliştirdi ama yeni cihazına koymadı.
    Apple`da ise hepsi mevcutken koymuyor işte.Bakma steve döneminde böyle değildi o Tim`denen şahıs bu hale getirdi.
    İphone 5c yi yaparak zekasını ve başarısını bize göstermiş oldu.Apple`a acilen Tim`in yerine birileri gelmeli yoksa lider oldukları tablet segmentinide bu gidişle kaybedecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: giogo

quote:

Orijinalden alıntı: emrahuluer

quote:

İpad air`de yenilik A7.İpad minide retina ekran ve A7.

Bu kadar övülecek bir durum yok ortada !!

Ipad minide ikiye katlanan çözünürlüğün ve 200 gr hafifleyen ipad de etkilememiş. Ne tür bir yenilik bekliyorsunuz?
    Nexus 7 2.nesil kullanan biriyim. Fanboy dersiniz sonra.

Bu söylediğin şeyler yenilk değil.
    Nerde A7X ?
    Sen kocaman ipadle küçücük iphone 5S performansını niye yaşayasın ?
    Nerde 8 mp kamera ? Kaç nesil ipad`den beri 5 mp kamera.
    Nerde touch ıd ?
    Apple istese bu saydığım şeylerin hepsini ipad air`e koyabilirdi.Ama sizin kafa yapınızda çok insan olduğundan dolayı 2 şey koyuyor sizde tapıyorsunuz

Bir şey anlamadiginiz belli. Sizin yazdiklarinizla tüm kendini teknoloji eksperi zannedenlere seslendim ben. Küçücük iPhone ha:) hay bin kunduz:)

• Telefonda Android'li telefonlar, tablette ipad serisi.
    Benim seçimim böyle.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İpad air`de yenilik A7.İpad minide retina ekran ve A7.

Bu kadar övülecek bir durum yok ortada !!

Ipad minide ikiye katlanan çözünürlüğün ve 200 gr hafifleyen ipad de etkilememiş. Ne tür bir yenilik bekliyorsunuz?
    Nexus 7 2.nesil kullanan biriyim. Fanboy dersiniz sonra.

Bu söylediğin şeyler yenilk değil.
    Nerde A7X ?
    Sen kocaman ipadle küçücük iphone 5S performansını niye yaşayasın ?
    Nerde 8 mp kamera ? Kaç nesil ipad`den beri 5 mp kamera.
    Nerde touch ıd ?
    Apple istese bu saydığım şeylerin hepsini ipad air`e koyabilirdi.Ama sizin kafa yapınızda çok insan olduğundan dolayı 2 şey koyuyor sizde tapıyorsunuz

Bir şey anlamadiginiz belli. Sizin yazdiklarinizla tüm kendini teknoloji eksperi zannedenlere seslendim ben. Küçücük iPhone ha:) hay bin kunduz:)

Dediğim yanlışsa neden Apple bu zamana kadar ipad modellerine iphone`dan daha güçlü işlemci koydu ?(A4X,A5X,A6X)
    İpad iphone`dan büyük bir cihaz ve bunun sağladığı büyük pil avantajıyla daha fazla enerji tüketen ama daha hızlı bir işlemci koyması çok doğal.
    Bunu ipad 4`e kadar yaptı ama ipad 5`te
    yapmadı.
    Benim isyan ettiğim nokta bu büyük pilin varken neden bu seridede daha güçlü işlemci kullanmadıda küçük pilli telefon için yapılmış işlemciyi kullandı.
    Benim kendimide birşey zannettiğim yok ama senin genel auro`nu çözdüm ben...

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

Çok az kaldı Samsung bunu da gömecek..

Sandiga mi? Gezi parkina mi?
    Nereye gomsun buyurursunuz?

Mesela iPhone'u gömdükleri yere olabilir ne dersin??

• A6X işlemcili modeli almakmı daha iyi yoksa bu son çıkan yeni neslimi beklemeliyim ? karar veremedim bu yeni model sanırım hemen ülkemize gelmez aslında bana göre A6X işlemcili modeli gayet yeterlidir sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevrans

A6X işlemcili modeli almakmı daha iyi yoksa bu son çıkan yeni neslimi beklemeliyim ? karar veremedim bu yeni model sanırım hemen ülkemize gelmez aslında bana göre A6X işlemcili modeli gayet yeterlidir sanırım.

iPad çıktıktan kısa süre sonra Türkiyeye gelir merak etme. Kasım sonu Türkiyede olur.
    Fiyat olarakta 500$ + KDV + bir miktar kar farkı ile alabilirsin, iPhone da olduğu gibi %25 ötv yok tabletlerde.

A7 / A7X işlemcisi A6X den çok daha hızlı olmasını geçtim, geleceğe dönük 64 bit (en az 4 iOS güncellemesi rahat alır bu cihaz, eğer rami 2gb ise 5 iOS güncellemesi garanti) vede 200 gram daha hafif! İnceliğinden bahsetmiyorum bile.
  • oğlum manyak mısınız ,elin elektronik zıbırtısı için niye birbirinizi yiyorsunuz ,sanki karnınızı doyuruyor ipad samsung

• quote:

Orijinalden alıntı: myhotyro

quote:

Orijinalden alıntı: murataiHayatında iPad kullanmamış kişilerin böyle haberlere yorum yapması çok komik. Önce gidin iPad ile safari kullanarak internette gezin, sonra birde elinizdeki 5 para etmez android tablet ile gezin, görün aradaki farkı!
    Şu bir gerçek, Android tabletlerin çok büyük çoğunluğu iPad ile kıyaslanamaz. Ama iPadden çok daha iyi Android tabletlerde var. Bunları hiç kullanmadan böyle yorumlar yapanın yorumuda kendiside beş para etmez. Bunu iPad kullanmış biri olarak söylüyorum.

Safari PDF yi bile açmıyor neresi güzel anlamadım. Andoid tabletler milletin aklında 99 liraya satılan, insanı fıtık eden cihazlar olarak aklında kalmış. Yeni ipad 4 almış olarak söylüyorum ki üst seviye android tabletler bu cihazdan daha iyi. Anca jailbreak bu cihazı adam eder.

• Yeni iPad yorumlarında pek vurgulanmayan bir unsur var iPad Mini'nin fiyatı 299 USD'de 399 USD'ye çıkartıldı. %33'lük ciddi bir fiyat artışı. Mini'nin Android rakiplerinin 199 USD'den satıldığını unutmamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

oğlum manyak mısınız ,elin elektronik zıbırtısı için niye birbirinizi yiyorsunuz ,sanki karnınızı doyuruyor ipad samsung

Mazoşist liğin başka türü bu

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Donanım haberin editörlerinin yorumlarına incelemelerine artık güvenmiyorum. Çünkü reklam ile haberi ayırt etmeden veriyorlar. Bu haber tamamen reklam ama habermiş gibi sunuyorlar. Evet gelirlerin olacak reklam yap ama bunu bize haber diye sunma.

Neresi reklam sorabilir miyim ?

Apple birebir bizi davet etmediği için elleriyle denemiş dunyanın en önemli inceleme editörlerinin ilk izlenimlerini aktarıyoruz size.

İstemezseniz aktarmayın sizinde ondan haberiniz olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rusty

quote:

Orijinalden alıntı: myhotyro

quote:

Orijinalden alıntı: murataiHayatında iPad kullanmamış kişilerin böyle haberlere yorum yapması çok komik. Önce gidin iPad ile safari kullanarak internette gezin, sonra birde elinizdeki 5 para etmez android tablet ile gezin, görün aradaki farkı!
    Şu bir gerçek, Android tabletlerin çok büyük çoğunluğu iPad ile kıyaslanamaz. Ama iPadden çok daha iyi Android tabletlerde var. Bunları hiç kullanmadan böyle yorumlar yapanın yorumuda kendiside beş para etmez. Bunu iPad kullanmış biri olarak söylüyorum.

Safari PDF yi bile açmıyor neresi güzel anlamadım. Andoid tabletler milletin aklında 99 liraya satılan, insanı fıtık eden cihazlar olarak aklında kalmış. Yeni ipad 4 almış olarak söylüyorum ki üst seviye android tabletler bu cihazdan daha iyi. Anca jailbreak bu cihazı adam eder.

Benim safari açıyor niye açmıyor diyorsunuz ?

Çamur at izi kalsın politikası mı ?

• giogo G kullanıcısına yanıt
    O gördüğünüz model ismi sadece. Daha onceden apple aynı işlemciyi kullanıyor fakat farklı bir gpu kullanıyordu. O yüzden işlemci modeli farklı idi. Şimdi anlaşılan sadece saat hızları ile oynayarak sorunu çözmüş.

İpad air eskisine gore yine iki kat hızlı önemli olanda bu zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

İpadlere jailbreak yapılmadan korsan yazılım kurulabiliyor mu?

Kurulmuyor iOS 7.0 daha kırılmadigi ve Buda yeni cihaz olduğu icin şimdilik imkansız gibi.

• giogo G kullanıcısına yanıt
    Ya geçen seneki İpad e gore iki kat hızlı diyorlar daha ne ?

Apple farklı işlemci kullanmak istemedi anlaşılan sadece saat hızları ile oynadı ve iki kat hızlandırdı.

• tek merak ettiğim ipad mininin ülkemizdeki fiyatı 1. nesilde 399 dolardan satılmıştı amerikada

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Ya geçen seneki İpad e gore iki kat hızlı diyorlar daha ne ?

Apple farklı işlemci kullanmak istemedi anlaşılan sadece saat hızları ile oynadı ve iki kat hızlandırdı.

tamam hocam devam et

• Ya neden bu kadar küçük yapıyorlar sırf boyutları yüzünden bu sefer ipad almayacağım, ipad 5 resmen telefondan biraz hallice olmuş
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.