Şimdi Ara

Yeni iPad 9.7” 2018 Kullanıcı Klübü ve Aksesuar Tavsiyeleri (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
526
Cevap
25
Favori
50.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hie

Ben aşağıdaki ürünü aldım, Siyah renkte olanı tercih ettim.

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/apple-ipad-5-nesil-kilif-smart-cover-uyku-modlu-10-renk-komple-koruma-smart-case-9-7-inc-3-asamali-344145548?urvid=103536061
    Hocam bu sert plastik mi silikon mu?

Ayrıca ekran koruyucu olarak hangi iPad’in ekran filmleri uyuyor bu alete? iPad Pro 9.7” uyuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

Ayrıca ekran koruyucu olarak hangi iPad’in ekran filmleri uyuyor bu alete? iPad Pro 9.7” uyuyor mu?

Evet sert plastik, iPad 2017 diye arattırın birsürü aksesuar var birebir aynı ölçüler zaten. Yada 5.nesil deyin oda aynı hesap. Ekran koruyucu aldım ama çok beğenmedim, cam olanı. Altı lekeli duruyor camın. Alırken iyi araştırın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

Evet sert plastik, iPad 2017 diye arattırın birsürü aksesuar var birebir aynı ölçüler zaten. Yada 5.nesil deyin oda aynı hesap. Ekran koruyucu aldım ama çok beğenmedim, cam olanı. Altı lekeli duruyor camın. Alırken iyi araştırın.

Alıntıları Göster
    Hocam memnun musunuz üründen? Ben de almayı düşünüyordum bunu.İpad'i aldığımda bu ürünü aldım.https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/targus-thz63511gl-9-7-inc-ipad-pro-yeni-ipad-2017-air-2-1-kilif-gri-342045472?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*976145029*47629045879*231078563269*%7btype%7d*342045472*pla-293946777986&gclid=EAIaIQobChMIjv7Jpfun2wIVSjwbCh20ogm6EAQYAiABEgIbT_D_BwE&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0 ancak çok ağır,o yüzden daha hafif smartcover bakıyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: eminent_86

Hocam memnun musunuz üründen? Ben de almayı düşünüyordum bunu.İpad'i aldığımda bu ürünü aldım.https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/targus-thz63511gl-9-7-inc-ipad-pro-yeni-ipad-2017-air-2-1-kilif-gri-342045472?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*976145029*47629045879*231078563269*%7btype%7d*342045472*pla-293946777986&gclid=EAIaIQobChMIjv7Jpfun2wIVSjwbCh20ogm6EAQYAiABEgIbT_D_BwE&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0 ancak çok ağır,o yüzden daha hafif smartcover bakıyordum.

Evet fazlasıyla memnunum, tavsiye derim. Hızı gayet güzel ve akıcı. Kılıf olarak iPad minide logitech hinge kılıf kullanmıştım çok ağırdı aynı şekilde. Bu kılıf gayet hafif ve ince.

• Sizin ipadiniz de ara ara takılıyor mu benimki canımı sıkmaya başladı,uygulamalarda takılmalar uygulamaların kapanması sorunu görülüyor.Bu sorun için herhangi bir ayar yapmam gerekiyor mu? Özellikle apple pencil ile çizim yaparken takılmalar daha sık oluyor, genel olarak ipad 2018'de mi sorun var yoksa sadece benimkinde mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminent_86

Sizin ipadiniz de ara ara takılıyor mu benimki canımı sıkmaya başladı,uygulamalarda takılmalar uygulamaların kapanması sorunu görülüyor.Bu sorun için herhangi bir ayar yapmam gerekiyor mu? Özellikle apple pencil ile çizim yaparken takılmalar daha sık oluyor, genel olarak ipad 2018'de mi sorun var yoksa sadece benimkinde mi?
    Herhangi bir takılma ve uygulamada kapanma yok, aldığım günden bugüne aktif olarak kullanıyorum. Cihazınız yedekleyip bi güzel sıfırlayın.
  • quote:

Herhangi bir takılma ve uygulamada kapanma yok, aldığım günden bugüne aktif olarak kullanıyorum. Cihazınız yedekleyip bi güzel sıfırlayın.

Anladım hocam deneyeceğim umarım sorun çözülür .Apple seçme sebebim zaten takılma donma olmadan uzun süre kullanmak içindi.İnşallah sorun çözülür dediğiniz yöntemle .

• @eminent_86 rica ederim. 11.4 sürümünü telefona yükledikten sonra dün akşam twitter uygulaması kendi kendine çöktü kapandı. Eğer son güncellemeyi yüklediyseniz bir ihtimal bununla alakalıda olabilir. Ben halen 11.3 'de kullanıyorum.
  • Merhaba Arkadaşlar,

9,7 ipad pro'ların kılıfları da 2018 9,7'lere birebir uyuyor mu?
  • Universia kullanıcısına yanıt
    iPad pro ile Yeni iPad 9.7 ve ipad 2017 9.7 kılıfları birbirine uyumsuzdur. 2017 ile 2018 kılıfları birbirinin aynısı

• quote:

Orijinalden alıntı: UranosOrc

Bende 128 gb space gray sipariş verdim.
    İphone SE telefonumda spigen though armor kullandığım ve çok memnun kaldığım için ipad`ime de though armor siparişi verdim:
    https://www.amazon.com/gp/product/B072F7DGMJ/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    Kalem içinde bunları sipariş verdim:
    https://www.amazon.com/gp/product/B01H432A6M/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    https://www.amazon.com/gp/product/B06XQXM89Z/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Ben de 2018 iPad aldım Tough Armor ile birlikte, daha önce tough armor’u iPad mini 2 de kullanıyordum, defalarca kırılmaktan korudu hem ekranı hem kasasını.

Pahalı belki biraz kalın ve ağır ama işlevsellik ve hakkını verme konusunda parasını fazlasıyla hak ediyor.

140 liraya aldım ve hemen siparişten sonra fiyatı 170 liraya çıktı.

Başka aksesuar olarak ne kullanıyorsunuz? Taşıma çantası olarak Caselogic var kılıflı olarak tam oturuyor.

Bunlar da resimleri.

Yeni iPad 9.7” 2018 Kullanıcı Klübü ve Aksesuar TavsiyeleriYeni iPad 9.7” 2018 Kullanıcı Klübü ve Aksesuar TavsiyeleriYeni iPad 9.7” 2018 Kullanıcı Klübü ve Aksesuar Tavsiyeleri

• ekranda kıl , tüy , pislik kalmadan jelatin takabilen var mı ?
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    Görseller açılmıyor hocam. Sadece linklerini verdiklerimi aldım. Onların haricinde başka bir kullanımım yok.
    Taşıma çantası almayı düşünüyorum.

Though armor gerçekten beni rahatlattı. Koyduğum yerde düşürme derdi vs. hiç kalmadı desem yeridir. Biraz kalınlaştırsa da problem değil. Koruma benim için daha önemli :)
  • 5. nesille 6. nesilin arasındaki fark nedir arkadaslar bilen var mi?
  • John Citizen kullanıcısına yanıt
    İşlemci bir sonraki nesil olan A10 Fusion işlemcisidir. Ekran paneli farklıdır. Ayrıca Yeni iPad ile birlikte Apple Pencil desteklenmekte.

• quote:

Orijinalden alıntı: MultiCore

İşlemci bir sonraki nesil olan A10 Fusion işlemcisidir. Ekran paneli farklıdır. Ayrıca Yeni iPad ile birlikte Apple Pencil desteklenmekte.
    Bilgi icin tesekkur ederim.

2017 cihazi ile ayni kasa oldugu icin buradan da sorayim. Yatay ve dikey kullanima izin veren bildiginiz ucuz kilif var midir. Vakti zamaninda Air icin Apple'in orijinal kilifini almistim ve 2 yil icinde cop olmustu, o yuzden artik ucuz bakiyorum.
  • John Citizen kullanıcısına yanıt
    N11 de 30 liralık kılıflar vardı onlardan almıştım geçici olarak. Şuan kullanmıyorum ama dik olarak da kullanılıyordu. İpad kılıf yazıp aratın en çok satılan ürün olarak bulabilirisiniz. Yanında jelatin de aldım gayet memnunum jelatinden. Tam olarak kaplıyor ekranı ve kabarcıksız yapışıyor

• Apple’ın sattığı gibi mıknatıslı arka tarafı korumayan bir kılıf bakıyorum. Önerisi olan var mı acaba? Apple 179 diyor aşırı pahalı.

• jvcjvc kullanıcısına yanıt
    Kişisel yorumum; smart cover diye bilinen, sadece ön tarafı koruyan mıknatıslı kılıfı tavsiye etmem. Kılıfı cihaza tutturan yerden zamanla cihazı çiziyor. Eski iPad’imde kullandım, hiç memnun değildim. Sonrada attım bir kenara gitti. Tavsiye etmem.

İnternette “smart cover scratches iPad” diye aratırsanız bir çok şikayet var.

• 0ldskool kullanıcısına yanıt
    anladım peki ne tavsiye edersiniz? iPad alma sebebim hafifliği ve inceliği denebilir. o yüzden kabalaştıracak bir kılıf istemiyorum. metal yüzeyini korumak çok umurumda değil zamanla illa çizilecek. benim derdim ekran açıkcası.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.