Şimdi Ara

Yeni iPad 9.7” 2018 Kullanıcı Klübü ve Aksesuar Tavsiyeleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
526
Cevap
25
Favori
50.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gorkem2626

İşim gereği bazen yazı yazmam gerekiyor hocam. Tablete klavyede almayı düşündüm. Dün cihazı pupada inceleme fırsatım oldu. 10.5’’ çok daha hoşuma gitti ama bakalım 😁 Dediğiniz gibi gereksiz yere çok parada vermek istemiyorum.
    tablete klavye pratik değil ve yine zahmetli. ha az bişeyler yazılacaksa ne bileyim mail gibi, foruma cevap gibi vs.. bunlar için sıkıntı olmaz idare edilir ekranından. ama uzun uzun sayfalarca yazmak üretmek için tablete klavye zor derim ben. o zaman iş ultrabooklara, notebooklara düşüyor. önceliğinizi belirleyin ona göre alın derim ben. bol içerik tüketmek arada kısa yazmak için tablet iyidir hoşdur. sadece bunlara ihtiyacı olan birisi için de en en güzel alternatiftir.
  • SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    Onunda fiyatı 3 bin tl civarında hocam. Daha önce 5-6 ay mac air deneyimim olmuştu. O tarzda bir ürünü daha var ikinci elleri 3-4 arası geçiyor. Almak mantıklı mı emin olamadım bir türlü hafif ve şarjının uzun gitmeside lazım sürekli yanımda taşıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16Kırmızı kullanıcısına yanıt
    Hocam yazı ile sayfalarca işim olmasada illa ki olduğu zamanlar oluyor. Önceliğim hafif ve taşınabilirliğin ekran süresinin uzun olması. Klavye kullanımını her zaman tercih etmişimdir ama burdada fiyat engeline takılıyorum 😅 3-4 bin lira verip 2. El mac almak mantıklı mı karar veremedim bir türlü.

• 32 Gb versiyonda kullanıcıya ne kadar alan kalıyor?

• gorkem2626 kullanıcısına yanıt
    Bluetooth klavyeler mevcut. AliExpress te vs 100 150 tl arası ergonomiklik açısından incelemelerini izleyi karar verebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MultiCore kullanıcısına yanıt
    Genel>iPad Saklama Alanı bölümünde en altta Sistem 5,06 GB yazıyor.

Bu 5,06 GB alanın içinde Apple'ın kendi uygulamaları dahil değil.

(iOS 11.3 sürümü baz alınmıştır)
  • ben de 32 6. gen aldım
  • Pro yerine 2018 modeli almaya karar verdim.

1 tane harici klavye
    1 tane kılıf klavye

ikisi de logitech alacağım.Apple Pen akışkanlığını artırmak için ise mat ekran alırım artık.Her ne kadar sevmesem de.

Pro modeli ile arasındaki ses hoparlör farkı keşke olmasaymış diyorum. ama o kadar fiyat farkı var olsun yani
  • Pencil ve ipad 2018 kullanıcısıyım klavyeye gerek duyanlar bakabilir:https://youtu.be/l4Zpi2QMJQM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gegehthtvsshas -- 16 Mayıs 2018; 1:19:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 128GB 6.Gen MR7J2TU/A ile aranızdayım arkadaşlar. Logitech Slim Folio 20-008653 almayı düşünüyorum. Klavye kullanan varmı aramızda.
  • Klavye olarak ben Apple Magic Keyboard kullandım bir dönem şimdi tekrar satıyorum hatta, gayet kullanışlı ve Smart Keyboard gibi sürekli yanınızda da taşımanıza gerek kalmıyor

• temiz bir jelatin bulamadım bulduklarımın hepsinin dede takınca kıl kalıyor içinde bir yönetimi var mı beceremedim bir türlü
  • @Parn evde kullanmak için ideal olabilir. Klavyeyi gittiğim heryerde heran kullanabilmek istiyorum, işlerime hız katabilmesi adına. Kılıf işini hallettim, klavye kaldı.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Mat ekran filmi kullanıyorum iPad Pro 9.7 için olanından satın aldım onlar da uyumlu cihaz ile, ancak ekranda, özellikle arkaplan beyaz ise, ışık kırıldığı için kırmızı mavi yeşil renkte noktalar oluşuyor. Pişman değilim pencil ile çok daha rahat oldu böyle. Ancak retina keyfinden mahrum kalıyorsunuz. Mat ekran filmi almayı düşünen arkadaşlar için bir fikir olur umarım.

• Aynen.Mat kullanınca retina için tam verim alamıyorsun.

Bu arada ben yine kararsız kaldım.Bugün gittim karşılaştırdım.Pro cidden daha farklı ya.Bilemedim.

Neyse zaten acelesi yok.Yavaş yavaş atarım kenara.Yıl sonu her sene olan kampanya döneminde de artık alırım bir tane.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Hocam bugun yrn alin. Dolardan dolayi cok ciddi zam gelecek. Bilginize.

• Dün akşam ipadimi kutu açlışı videosu ile çektim. Video editleme olarakta ipad içinde gelen imovie kullanıyorum. Sizce nasıl olmuş , ilk video çekimim olduğu için oldukça heyecanlı oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Hocam bugun yrn alin. Dolardan dolayi cok ciddi zam gelecek. Bilginize.
    Zamlardan kaçış yok.Bekliyorum zaten.Ben de atarım kenara dolar olarak bozdurur öyle alırım alacağım zaman.Böyle bir çözüm buldum.Zaten aşırı ihtiyacım yok İpad Mini var şu günlerde ihtiyaç dışı harcama yapmak olmaz.
  • 2018 ipade uygun çok kalınlaştırmayacak ekranını ve arkasını koruyan kılıf önerirmisiniz

• Ben aşağıdaki ürünü aldım, Siyah renkte olanı tercih ettim.

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/apple-ipad-5-nesil-kilif-smart-cover-uyku-modlu-10-renk-komple-koruma-smart-case-9-7-inc-3-asamali-344145548?urvid=103536061

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.