Şimdi Ara

Yeni i30 Silecek Lastiği Değiştirme (Video)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bilindiği üzere Yeni İ30 araçlarımızın silecekleri eskidiğinde bunları servislerde yenisi ile değiştirtmek çok pahalı tutuyor. Size bu sorunu nasıl daha ucuza halledebileceğinizi aşağıdaki videolarla anlatmaya çalıştım. Umarım bir nebze de olsa sizlere yardımım olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi practical_world -- 22 Eylül 2015; 11:59:38 >

• Videolar silinmişti şimdi yeniden güncellendi.
  • Tşkler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliexpress te 2 tanesi 1.20 dolara lastik aldim.boylece cok daha ucuza mal edebilirsiniz silecek işini.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

aliexpress te 2 tanesi 1.20 dolara lastik aldim.boylece cok daha ucuza mal edebilirsiniz silecek işini.

link atar mısınız rica etsem.
  • buyrun

Brand New 2pcs Auto Car Vehicle Insert Rubber Wiper Blade (Refill) 24 6mm Black
    http://s.aliexpress.com/VFrEva2Q
    (from AliExpress Android)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Meticulous kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ancak bu lastikler 24" yani biraz kısa; siz yeni i30 için mi kullandınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

Teşekkürler ancak bu lastikler 24" yani biraz kısa; siz yeni i30 için mi kullandınız acaba?

26 inc olanlarin da çifti 1.50 dolar falan.arastirip bulabilirsiniz. bende mitsubishi l300 var. onun silecekleri 18 inc.24 veya 26 inc silecek lastiği alip makasla kesiyorum 18 inc boyutunda.

siz de uzun olan sagdaki silecege 26 inc takıp soldaki kisa olan silecek icin lastigi kesip kullanabilirsiniz.

• Meticulous kullanıcısına yanıt
    Yok vazgeçtim bunlardan bana pek kaliteli gibi görünmedi. Takarken de beceremezsem parçalarım bunları. Inweels in hybrid olanları uygun fiyatlı
  • quote:

Yok vazgeçtim bunlardan bana pek kaliteli gibi görünmedi. Takarken de beceremezsem parçalarım bunları. Inweels in hybrid olanları uygun fiyatlı

Aracınızın fabrikada takılan silecek süpürgeleri duruyorsa sadece lastiklerini değiştirerek hem ucuza mal etmiş,hem de orjinalliği bozmamış olursunuz.eğer el beceriniz yoksa uzak durmak size kalmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silecek lastiklerini aliexpressten sipariş ettim. Gelmesini bekliyorum. Denemekten birşey kaybetmem. 1.5$ bile değil.
    Videolarda da gayet güzel anlatılmış teşekkür ederim.
  • quote:

Silecek lastiklerini aliexpressten sipariş ettim. Gelmesini bekliyorum. Denemekten birşey kaybetmem. 1.5$ bile değil.
    Videolarda da gayet güzel anlatılmış teşekkür ederim.

Sipariş ederken dikkat etmemişim. Kısa olduğunu önceki mesajımda belirttiğim halde gidip 24" 6mm olandan bir çift aldım. Silecek lastikleri geldi. Haliyle uzun olana takamadım. İ30 için alacak olan varsa 26" 8mm alsın. Ama değiştirmek kolay, aynen videodaki gibi takabiliyorsunuz.
  • Aliexpressten aldığım silecekler sonuçta uymadı. Silecekler sıcaktan tozdan dolayı artık sürekli iz bırakır duruma gelmiş. bugün Bosch aerotwin siparişi verdim.
  • arka silecek için bir öneriniz var mı ?

Araç 2013 Cw steyşın yani ama hb ile aynı arka cam sileceği kullanıyor sanırım 33 cm ebadında . Elimde lastik var ama değişecek gibi değil arka sileceğin lastiği
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.