Şimdi Ara

YENİ HONDA ACCORD (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
4.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir Accord hayranı olarak(tamamen dış görünüşüne yanlız) yeni Accord a yeni demek içimden gelmiyor.Resimlere bakıldıgında, eski Accord un tamamiyle makyajlanmış olduğu hissine kapılıyor insan
  • +1
    aslınd abir önceki kasa zaten türkiye şarları için 1 sene geçti geçmedi yeniden kasa değişime uğramış oldu.

neden bu şekilde bir yön çizildi ki acaba?

quote:

Orjinalden alıntı: leonheart07

Bir Accord hayranı olarak(tamamen dış görünüşüne yanlız) yeni Accord a yeni demek içimden gelmiyor.Resimlere bakıldıgında, eski Accord un tamamiyle makyajlanmış olduğu hissine kapılıyor insan
  • İyi de bu makyaj??? Yeni accord bu değil ki, neden Türkiye'de bunu yeni diye lanse etmişler anlamadım. Yenisine ait fotoları eklerim birazdan. Türkiyede lansmanı ne zaman olur yada gelir mi bilmem ama bundan daha güzel olduğu kesin...
  • Eklemeye gerek yok google'a new accord yazınca zaten dünya kadar sayfa geliyor. Boşuna topiği şişirmeyelim. ilgilenenler için bir adet link vereyim, aracı detaylı inceleyebilirler TIKLA Hala neden bu kazuletin Türkiye'ye yeni accord diye getirldiğini anlamadım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bravoecho

Eklemeye gerek yok google'a new accord yazınca zaten dünya kadar sayfa geliyor. Boşuna topiği şişirmeyelim. ilgilenenler için bir adet link vereyim, aracı detaylı inceleyebilirler TIKLA Hala neden bu kazuletin Türkiye'ye yeni accord diye getirldiğini anlamadım...

sizin dediğiniz farklı ülkeler için olaiblir..mesela amerika için.... Avrupa için olanlar üssteki resimdekiler..

sizin dediğiniz sanırım bunlar..

BU araç TÜRKİYE İÇİN DEĞİLLL..ona göre Arkadaşlar..
     YENİ HONDA ACCORD

YENİ HONDA ACCORD

YENİ HONDA ACCORD

YENİ HONDA ACCORD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA_Y_C_A -- 6 Haziran 2008; 21:54:11 >
  • Evet bahsettiğim araç bu. Bence üsttekinden çok daha başarılı bir dizayna sahip, ki coupe modeli de var. Ben her ikisini de showroomda inceledim güzel araçlar. Yazık etmiş Honda Türkiye bunu getirmemekle, çünkü yeni çıkan ve çıkacak araçlara karşı D segmentinde bu araç ile şansı kocca bir sıfır
  • quote:

Eklemeye gerek yok google'a new accord yazınca zaten dünya kadar sayfa geliyor. Boşuna topiği şişirmeyelim. ilgilenenler için bir adet link vereyim, aracı detaylı inceleyebilirler TIKLA Hala neden bu kazuletin Türkiye'ye yeni accord diye getirldiğini anlamadım...

valla türkiyede böyle

http://www.honda.com.tr/otomobil/content/modeller/accord/main.html

bence eskisi zaten yeterince beğenilen aracı fazla bozmak istememiş honda

ki şahsi fikrim iyide yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V.K. -- 6 Haziran 2008; 22:00:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: uA_Y_C_A

quote:

sizin dediğiniz farklı ülkeler için olaiblir..mesela amerika için.... Avrupa için olanlar üssteki resimdekiler..

sizin dediğiniz sanırım bunlar..

BU araç TÜRKİYE İÇİN DEĞİLLL..ona göre Arkadaşlar..
     YENİ HONDA ACCORD

YENİ HONDA ACCORD

YENİ HONDA ACCORD

YENİ HONDA ACCORD

bu kasası bence daha güzel olmuş daha ağır olmuş.

bu arada uA_Y_C_A yansız yormlar yapman gerçekten hoş
  • quote:

Orjinalden alıntı: night_33

bu kasası bence daha güzel olmuş daha ağır olmuş.

bu arada uA_Y_C_A yansız yormlar yapman gerçekten hoş

normalde de yapmam ama..biri focus'a laf deyince dayanamıyorum..neyse..yoruma açık değil zaten bu konu

Bence civic'in arkası daha güzel...al bi yorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA_Y_C_A -- 6 Haziran 2008; 23:49:16 >
  • Abicim bence berbat olmuş (ARKASI) o ne öyle ya. hayranı olduğum bir kaç arabadan biriydi ama bunu arkasını ne yapmışlar böyel.

Eski kasa daha iyidi
  • +1

quote:

Orjinalden alıntı: x_ir

Abicim bence berbat olmuş (ARKASI) o ne öyle ya. hayranı olduğum bir kaç arabadan biriydi ama bunu arkasını ne yapmışlar böyel.

Eski kasa daha iyidi
  • bugün atatürk sanayide yeni accordu gördüm tam çiftkurtların yanında
    ilk göze berbat gelen araç ilerde kendine hayran bıraktırır aradan 2ay
    geçsin müsaade pls sonra yorum yapalım
    demekki bu araçta var bişeyler yeni bu olsa gerek
  •  YENİ HONDA ACCORD

YENİ HONDA ACCORD

YENİ HONDA ACCORD

yeni accordun tanıtımına bugün gittim açıkçası civic hb ve sedandaki cesur tasarımı accordta göremedim. büyük ihtimalle D sınıfı araçlar üst yaş grubuna hitab ettiğinden böyle bir tasarım anlayışı benimsemişler. eski kasayla yan yana durunca oldukça heybetli duruyor. test etmedim çünkü deneme sürüşü için kuyruk vardı, parkur ve süreyi kısıtlı tutuyorlardı. hafta içi suyunu sıka-sıka denerim...
  • ben zaman ayıramaadım yoğun olduğum için hafta arası en güzeli evik divik ederekten incelemek daha keytifli olacaktır.
  • İTİRAF EDİN BEYAZ CİVİC DAHA GÜZEL GÖZÜKÜYOR....
    ZATEN RESMİ ÇEKİNCE "ACCORD" TOPİĞİNE KOYMAK İSTEMİŞSİNİZ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ctrl_alt_del

İTİRAF EDİN BEYAZ CİVİC DAHA GÜZEL GÖZÜKÜYOR....
    ZATEN RESMİ ÇEKİNCE "ACCORD" TOPİĞİNE KOYMAK İSTEMİŞSİNİZ...

• birşey sorayım bu accordun manual viteslisi yokmu
  • SANIRIM YOK.
    ÜRÜN TEK TİP ,TEK MOTOR SEÇENEĞİ,
    FULL DONANIM OLARAK 1 ÜRÜN OLARAK TÜRKİYEYE GİRİŞİ YAPILIYOR.
    SADECE BU YANİ.

quote:

Orjinalden alıntı: orhun58

birşey sorayım bu accordun manual viteslisi yokmu

• quote:

Orjinalden alıntı: emrehanci

SANIRIM YOK.
    SADECE BU YANİ.

quote:

Hiç bir opsiyon yok yani öylemi...Bir önceki kasanın 2.4 motorlusuda vardı.Biraz daha kassalarmış tek tip renkle gelicekmiş accord
  • evet tek tip motor seçeneği var.
    geri kalan türkiye şartlarında full donanım altında artık ne çıkarsa onlar işte.

:):):)

2. seçenek hakkın yok yani seçenek olarak.

quote:

Orjinalden alıntı: leonheart07

quote:

Orjinalden alıntı: emrehanci

SANIRIM YOK.
    SADECE BU YANİ.

quote:

Hiç bir opsiyon yok yani öylemi...Bir önceki kasanın 2.4 motorlusuda vardı.Biraz daha kassalarmış tek tip renkle gelicekmiş accord
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.