Şimdi Ara

YENİ HONDA ACCORD (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
4.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: tanerm

hocam navigasyon yok

Navigasyon yokta ekran var ya, en azından taktırmak daha kolay olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: orhun58

Geçen bayide inceledim araç ergonomik ve kaliteli ama 1 tane motor çeşidi var oda otm.vites

hondayı kınıyorum ne manuel şanzıman var ne dizel motor var hiç birşey yok fiyatta uygun değil

ne yapmaya çalışıyorlar anlamış değilim.

Ne yapacak; hiç birşey...civictede pek çok eksiklikler var ama araba yok satıyor, honda şunu anladıki ne yaparsa yapsın millet kapış kapış götürüyor, ben civic yerine aynı fiyata corolla alsaydım, 14 adet exra özelliği vardı ki bazıları küçümsenemeyecek türden, mesela anahtarsız çalıştırma, zenon, kararan dikiz aynası vs...ama civic aldım ve bütün eksikliklerine rağmen çok seviyorum, olay bundan ibaret

• quote:

Orjinalden alıntı: nerki

toyota avensis kullanıcısı olarak ve yeni kasa avensiside bekleyen biri olarak hafta sonu istanbulda cem hondada yeni accordu inceleme fırsatı buldum.
    izlenimlerim:
    olumsuzlar :
    1. a sütunundan dolayı ön görüntü kısıtlı
    2. arka koltuk mesafesi 1,83 boylu biri olarak dar ve tavan hafif basık.
    3. bagaj hacmi 470 lt olarak ortada sayılır.
    4. motor seçenegi kısıtlı ve honda CRV DE OLAN ADAPTİF C CONTROL yok ayrıca radar sistemide yok
    5. kasa eski kasanın hafif kaslısı

olumlular:
    1. ön konsolun görünümü güzel.

yeni corolla hayal kırıklığı yarattı, avensiste yaratacaktır....

• +1
    bazı ufak tefek eksiklikler tabiki her araçta olduğu gibi honda da var.
    haklısınız.
    ancak.
    gerekli gereksiz birçok aksesuar bu civic lerde de olması gerekirdi.
    gerek duyan kullanır gerek duymayan kullanmazdı.
    ancak malesef bazı şeylerde kısıtlanmış gibi geldi bana firma tarafından.

uzaktan aracı çalıştırma olayı kulağa güzel geliyor.
    ancak diğelimki aracı viteste bıraktınız ve aracı çalıştırmak istediniz.
    o zaman aracın tepkisi ne olacak ???
    çalışam mı çalışmasam der durur yada amannnnnnnn çalışayım nasılsa bana o bilgi geldi
    artık bir yere toslarsak araç sahibi mi düşünsün diyecek.

:):)::):):):)

ayrıaca bende aracımı hakikaten çok seviyorum.
    aynı havayı yeni corolla yakalamaya çalışıyor ancak başaramadı bana kalırsa.
    civic açık farkla lider.
    araç yok satıyor.

quote:

Orjinalden alıntı: caucass

quote:

Orjinalden alıntı: orhun58

Geçen bayide inceledim araç ergonomik ve kaliteli ama 1 tane motor çeşidi var oda otm.vites

hondayı kınıyorum ne manuel şanzıman var ne dizel motor var hiç birşey yok fiyatta uygun değil

ne yapmaya çalışıyorlar anlamış değilim.

Ne yapacak; hiç birşey...civictede pek çok eksiklikler var ama araba yok satıyor, honda şunu anladıki ne yaparsa yapsın millet kapış kapış götürüyor, ben civic yerine aynı fiyata corolla alsaydım, 14 adet exra özelliği vardı ki bazıları küçümsenemeyecek türden, mesela anahtarsız çalıştırma, zenon, kararan dikiz aynası vs...ama civic aldım ve bütün eksikliklerine rağmen çok seviyorum, olay bundan ibaret

• HEDEF ALMANLAR
    Honda'nın yeni Accord'dan beklentisi çok yüksek. Otomobilin, orta sınıfın premium modellerine alternatif olacağı belirtiliyor ve tüm bu söylemler bizim de Accord konusundaki beklentimizi yükseltiyor. Acaba bu yeni Japon, premium sözcüğündeki Alman hegemonyasını kırabilecek mi?

--Biraz zor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA_Y_C_A -- 23 Haziran 2008; 10:05:15 >
  • Hedefin almanlar olabilmesi için malzemenin daha yumuşak seçilmesi lazım..

Test eden arkadaşlar malzeme kalitesine ve sertliğine bakabildiniz mi?

quote:

Orjinalden alıntı: uA_Y_C_A

HEDEF ALMANLAR
    Honda'nın yeni Accord'dan beklentisi çok yüksek. Otomobilin, orta sınıfın premium modellerine alternatif olacağı belirtiliyor ve tüm bu söylemler bizim de Accord konusundaki beklentimizi yükseltiyor. Acaba bu yeni Japon, premium sözcüğündeki Alman hegemonyasını kırabilecek mi?

• almanlar biraz daha nazik görüntü yerine daha tok görüntü ye önem veriyorlar diye biliyorum.

yanılıyor muyum??

quote:

Orjinalden alıntı: serdem

Hedefin almanlar olabilmesi için malzemenin daha yumuşak seçilmesi lazım..

Test eden arkadaşlar malzeme kalitesine ve sertliğine bakabildiniz mi?

quote:

Orjinalden alıntı: uA_Y_C_A

HEDEF ALMANLAR

• @tcpIp: forumdaki diğer accord konusu. yıllar sonra hooorrrt
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

4500 devir çevirirken "sessiz çalışan" bir otomobil var mı bildiğiniz?

quote:

Orijinalden alıntı: tanerm

4 500 devirde sessiz demedim. motor sesini dinlemenin çok hoş olduğunu anlatmak istemiştim.

ağabey o zaman zılgıtı vermişim sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanerm -- 31 Ocak 2010; 19:33:48 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.