Şimdi Ara

YENİ GOLF 7 İncelemesi Autoshow 2012

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
8.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün (cumartesi günü) forumdan "insomnia_" ile Autoshow'daydık ve Highline Golf incelemesi yaptık.

Videoyu aşağıda paylaşıyorum, Full HD ve tam ekran olarak izlemenizi tavsiye ederim, iyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moral83 -- 4 Kasım 2012; 22:16:34 >

• Video sadece bendemi gözükmüyor?
  • video yok
  • Konu sahibi talebi üzerine videosu kaldırıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfredo -- 4 Kasım 2012; 22:40:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koltukların yanal destekleri yalan olmuş, Golf 6 nın koltuklar vallahi bir çok D segment araçta yoktu.

Koltuklar focus'tan

Süspansiyon Astra'dan

Kaporta yalıtım vs de Civic'ten olduysa tadından yenmez diyorum.
  • O kadar agirlik tasarrufu kolay degil hocam, gider tabii yanal destekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koltukların yanal desteklerı dışın da olumsuz birşey yok şimdilik BENCE.
  • Şimdi bu aracın arkasında makas mı var ? Doğru söylemek gerekirse caddy'nin arkasıda makaslı arkadaki yolculuk rahatsız edici böyle bir arabada nasıl sonuç verir merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAŞA&ESES

Şimdi bu aracın arkasında makas mı var ? Doğru söylemek gerekirse caddy'nin arkasıda makaslı arkadaki yolculuk rahatsız edici böyle bir arabada nasıl sonuç verir merak ediyorum.

Makas degil torsiyon cubuklu bir sistem kullaniliyor caddy'le alakasi yok yani.

• Evet torsıyon cubuklu makaslı degıl ancak arkada oturanlar barız hıssedıcektır farkını
  • quote:

Şimdi bu aracın arkasında makas mı var ? Doğru söylemek gerekirse caddy'nin arkasıda makaslı arkadaki yolculuk rahatsız edici böyle bir arabada nasıl sonuç verir merak ediyorum.

makas mı naptın hocam agır yuk arabası ettin golf u

torsiyon çubugu denilen iki tekerin bir çubukla bağımlı şekilde oldugu suspansiyon sistemi olacak dusuk motor seceneklerinde deniliyor..
  • bağımsız süspansiyon sadece benzinlilerde var değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aybars Mert

Koltukların yanal destekleri yalan olmuş, Golf 6 nın koltuklar vallahi bir çok D segment araçta yoktu.

Koltuklar focus'tan

Süspansiyon Astra'dan

Golf 6 nın yalıtımı zaten Civic ten iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhansencag

quote:

Orijinalden alıntı: Aybars Mert

Koltukların yanal destekleri yalan olmuş, Golf 6 nın koltuklar vallahi bir çok D segment araçta yoktu.

Koltuklar focus'tan

Süspansiyon Astra'dan

Golf 6 nın yalıtımı zaten Civic ten iyiydi.

golf 6 nin yalitimi km ne derse desin bircok aractan iyi fakat su golf 7 nin malzemesi ve isciligi konusunda peki bise duymadm net olarak artmismi azalmismi goremedm

• quote:

Orijinalden alıntı: eraser84

quote:

makas mı naptın hocam agır yuk arabası ettin golf u

torsiyon çubugu denilen iki tekerin bir çubukla bağımlı şekilde oldugu suspansiyon sistemi olacak dusuk motor seceneklerinde deniliyor..

Hocam yanlış anlama golf konusunda okuduğumu hatırlıyorum makas olayını şimdi videoda arkadaki süspansiyondan bahsedincede o sandım.

• Konu güncel, videoyu birazdan editleyeceğim.

• Led farlar highline donanımda standart değil ama değil mi ?
  • kapıyı kapatınca dışarıdaki kıyamet gürültüsünün ne kadar azaldığını fark etmişsinizdir...yalıtımı en başarılı araçlardan golf....
  • Guzel bir arac olmus. Canli olarak inceledim. Benim acimdan gorsel olarak tek kusuru piano black konsol. Cabuk ciziliyor ve her yeri parmak izi oluyor. Katalogda fircalanmis aluminyum var ama sanirim sadece deri koltuklu olan modellerde geliyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.