Şimdi Ara

Yeni Gençlik Tarifesi Faturasız Özgür Genç (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
0
Favori
20.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değerli abonemiz. 19/05/201 itibari ile Özgür Genç paketine geçiş işleminiz tamamlanmıştır.
  • sonunda yükleme koşulu olmayan tarife çıktı. güzel olmuş, tebrikler.
  • harika bir tarife oldu hemen geçiş yaptım Türkiyede böyle operatör kimseye nasip olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin
    Değerli abonemiz. 19/05/201 itibari ile Özgür Genç paketine geçiş işleminiz tamamlanmıştır.

Bende direk "Paket degisikligi isleminiz yapilmistir.Yeni tarifenizden ucretlendirileceksiniz" yazdı. :d
  • Yukleme sartı olmadan super fiyata konusturan Ozgur Genc tarifesine hosgeldin. 12.000'lik SMS paketi veya CepNet paketi satın alarak tum Vodafonelu`larla bedava konusabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozo46

quote:

Orijinalden alıntı: şakirdayı

mesaj yoluyla geçebildim teşekkürler vodacım

bende mesaj ile geçiş yapmak istiyorum.. ne yazıp kaça gönderiyoruz dostum?

tamam buldum ve tarifeye geçtim ben dün sms paketi almıştım şimdi haftasonu ücretsiz konuşma hakkım olacakmı

tüh ya dün sms paketi almıştım ve bugün bu tarifeye geçtim 1 gün daha bekleseydim keşke.. kaçırdık bedava dakikaları

• tarife mevcut ta bakiyeleri olanlar icin supperr olmuss =D =D ,

30 gun icinde yukleme kosulsuzz operator ici konusturak tukiyenin ilk tarifesi olmus. ;) ;)

-----------------------------

bakalim turkiyede ogrenci tarifesini

ilk herkese acan

ilklerin operatoru

avedan nasil bi cevap gelecekkk ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi target4u -- 19 Mayıs 2011; 11:01:33 >
  • 10 dk sı 50 kuruş işi bozmuş bence.
  • - Tarifede uygulanan ücretlendirme periyodu 10 dak/ 50 kuruş için

ilk 10 saniyesi 10 kuruş, sonraki 50 saniyesi 30 kuruş,

60 sn den 600. saniyeye kadar olan kısım 10 kr olarak ücretlendirilir.

----------------------------------------------------------------------------

- Ücretsiz konuşmaların periyodu 60 sn'dir. Yurtiçi SMS ücreti 41 kuruş/adettir;

Heryöne Maksi SMS paketi alındığı takdirde, paket limit aşımında

yurtiçi SMS'ler 41 kuruş/adet olarak ücretlendirilecektir. MMS ücreti 80 kuruş/adettir.

-----------------------------------------
    30 gunluk yukleme kosulunun kaldırılması

+ ek avantajların eklenmesiyle

cebine gore tarifeyi discard etmis bu tarife artık ! ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi target4u -- 19 Mayıs 2011; 11:23:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan
    10 dk sı 50 kuruş işi bozmuş bence.

İlk 10 saniyesi 10 kurus. Sonraki 50 saniye 30 kurus felan yaziyo. Onuda okuyun :)
  • Ucretsiz konusmalarin periyodu 60 saniye derken ne demek istemis.

60 saniye den sonrasi parali mi yani?

59 saniye konus kapat mi yapacaz. ???
  • quote:

Ucretsiz konusmalarin periyodu 60 saniye derken ne demek istemis.

2000dk dan 60 sn de 1 dk düşecek. 10 sn sonra kapatsanda 1 dk düşecek demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

faturalalılardaki 6 sn de 1 in

60 sn de 1 versiyonu ;) ;) ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Ha dussun dussun hic onemi yok :)
  • 30 Lira falan yükleyince bedava dakika geliyor mu? Cep Özgür'de; Facebook, Twitter, MSN bedavaydı. Acaba bundada olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smh3408
    30 Lira falan yükleyince bedava dakika geliyor mu? Cep Özgür'de; Facebook, Twitter, MSN bedavaydı. Acaba bundada olur mu?

boyle bi bilgi mevcut degil, olsa yazardı.
    -------------------------------------------
    http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/ozgur-genc-tarifesi.php
    -----------------------------------------------------------------
    Özgür Genç Tarife
    -------------------------------
    İndirimli görüşme süresi ---------------- Her zaman
    Kısa konuşmalarınız --------------------- ilk 10 saniye 10 Kuruş
    Vodafone'lularla ------------------------- 10 dk sı 50 kr
    Diğer operatör ve sabit hatlarla --------- 10 dk sı 50 kr
    Yurtiçi SMS ------------------------------ 41 Kr/Adet
    Yurtdışı SMS ------------------------------ 45 41 Kr/Adet
    -------------------------------------------------------------------------------
    HYMAKSI yaz 7999'a gönder Hem 12000 mesajın hem de akşam 9 dan-sabah 9 a bedava konusma imkanın
    ABONE AYLIK CEPNET yaz 3636 ya gönder hem süper internetin hem de haftasonları bedava konusma hakkın olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi target4u -- 19 Mayıs 2011; 12:54:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH
    quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Biraz önce hesabını bilen tarifeden geçtim. Hem sms hem de internet paketim var. Bir dahaki paketlerde kazanacağım galiba konuşmaları. Konuşma yüklenince hem sms hem de cepnet olunca, hafta sonları+geceleri konuşma mı bedava olacak ya da birisi mi?

İkisinide aynı anda kullanabiliyorsun. Yani toplamda 4000dk veriliyor. Birini hafta sonu için, diğerinide hafta içi ve hafta sonu belirtilen saatlerde kullanılabiliyorsun. Tarife detaylarında yazılanlardan anlaşılan bu.

Bu arada ligtv kampanyasına katılmak içinhttp://ext02.amvgtech.com/FreeZone/LigTV/ adresine girin.
    quote:

Kampanya, 20 Mayıs 2011 Cuma ve 22 Mayıs 2011 Pazar tarihleri arasında Spor Toto Süper Lig 34. Hafta maçlarının yayınlarını kapsamaktadır.
    • Kampanya dahilindehttp://www.digiturkwebtv.com.tr/> adresinden yapılacak her yayından, 26 yaş altı 500 Vodafone abonesinin yararlanması mümkündür.
    • Kampanyadan yararlanmak isteyen 26 yaş altı Vodafone abonelerine, LIGTV yazarak 1001’e gönderdikleri SMS karşılığında, bir şifre iletilecektir.
    •Kampanyadan yararlanmak isteyen 26 yaş altı Vodafone aboneleri, kendilerine iletilen şifre ve kişisel bilgileriyle birlikte,http://www.ligtv.com.tr/adresinde kendilerine ayrılan Vodafone Free Zone alanında kayıtlarını gerçekleştireceklerdir.>
    • Kayıt sonrasında, eğer ilk 500 26 yaş altı Vodafone abonesinden biri iseler, kendileriyle paylaşılan şifreylehttp://www.digiturkwebtv.com.tr/ adresinde kampanya dahilinde tanımlanan maçları ücretsiz izleyebileceklerdir.
    • Kampanyaya katılmak için 1001’e atılacak SMS’ler ücretlendirilmeyecektir.

ben buna kayıt oldum. şifremde geldi. giriş yapmak istediğimde parola hatalı diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: teknomaster

quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH
    quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Biraz önce hesabını bilen tarifeden geçtim. Hem sms hem de internet paketim var. Bir dahaki paketlerde kazanacağım galiba konuşmaları. Konuşma yüklenince hem sms hem de cepnet olunca, hafta sonları+geceleri konuşma mı bedava olacak ya da birisi mi?

İkisinide aynı anda kullanabiliyorsun. Yani toplamda 4000dk veriliyor. Birini hafta sonu için, diğerinide hafta içi ve hafta sonu belirtilen saatlerde kullanılabiliyorsun. Tarife detaylarında yazılanlardan anlaşılan bu.

Bu arada ligtv kampanyasına katılmak içinhttp://ext02.amvgtech.com/FreeZone/LigTV/ adresine girin.
    quote:

Kampanya, 20 Mayıs 2011 Cuma ve 22 Mayıs 2011 Pazar tarihleri arasında Spor Toto Süper Lig 34. Hafta maçlarının yayınlarını kapsamaktadır.
    • Kampanya dahilindehttp://www.digiturkwebtv.com.tr/> adresinden yapılacak her yayından, 26 yaş altı 500 Vodafone abonesinin yararlanması mümkündür.
    • Kampanyadan yararlanmak isteyen 26 yaş altı Vodafone abonelerine, LIGTV yazarak 1001’e gönderdikleri SMS karşılığında, bir şifre iletilecektir.
    •Kampanyadan yararlanmak isteyen 26 yaş altı Vodafone aboneleri, kendilerine iletilen şifre ve kişisel bilgileriyle birlikte,http://www.ligtv.com.tr/adresinde kendilerine ayrılan Vodafone Free Zone alanında kayıtlarını gerçekleştireceklerdir.>
    • Kayıt sonrasında, eğer ilk 500 26 yaş altı Vodafone abonesinden biri iseler, kendileriyle paylaşılan şifreylehttp://www.digiturkwebtv.com.tr/ adresinde kampanya dahilinde tanımlanan maçları ücretsiz izleyebileceklerdir.
    • Kampanyaya katılmak için 1001’e atılacak SMS’ler ücretlendirilmeyecektir.

ben buna kayıt oldum. şifremde geldi. giriş yapmak istediğimde parola hatalı diyor

http://forum.donanimhaber.com/m_49157347/tm.htm
    Bu konuda detaylı anlatılmış. Size gelen şifre promosyon kodudur. Siteye üye olduktan sonra promosyon kodunu üyeliğinize tanımlamanız gerekiyor.

• cok begendim tarifeyi süper olmuş

Müsteri hizmetlerinden ögrendim.

eger mevcut durumda CepNet ya da 12.000 SMS paketin varsa paketin yenilenmesi ile birlikte bedava dakikalar yükleniyormus zaten mesaj da gönderiyorlarmış.2000 dk yuklendi diye.
    *456#1111# ve 1112# yaparak bedavalar sorgulanabiliyormuş.
    arkadasının özgür genc kullanıp kullanmadığını da *456#1#nmara# yazarak ögreniyormussun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nikei

cok begendim tarifeyi süper olmuş

Müsteri hizmetlerinden ögrendim.

eger mevcut durumda CepNet ya da 12.000 SMS paketin varsa paketin yenilenmesi ile birlikte bedava dakikalar yükleniyormus zaten mesaj da gönderiyorlarmış.2000 dk yuklendi diye.
    *456#1111# ve 1112# yaparak bedavalar sorgulanabiliyormuş.
    arkadasının özgür genc kullanıp kullanmadığını da *456#1#nmara# yazarak ögreniyormussun.

niye özgür gençli olup olmadığını sorulamalıyım karşı tarafın verilen bedava tüm vodafone'lularla değil mi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.