Şimdi Ara

Yeni Gençlik Tarifesi Faturasız Özgür Genç (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
0
Favori
20.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: s0ft

quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Evet sorun ciddiye benziyor ve hala düzelmemiş. Bu arada vodafone da numara değiştirme işini sordum, sadece son 4 haneyi değiştirebiliyorlarmış. (can sıkıntısı işte)

Bunu bende merak ediyordum. 0541 i 0545 yapmak istiyordum, tüh.

Turkcellden vodafone geçsem 0531i değiştiremez miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: star scream

quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Evet sorun ciddiye benziyor ve hala düzelmemiş. Bu arada vodafone da numara değiştirme işini sordum, sadece son 4 haneyi değiştirebiliyorlarmış. (can sıkıntısı işte)

Bunu bende merak ediyordum. 0541 i 0545 yapmak istiyordum, tüh.

Turkcellden vodafone geçsem 0531i değiştiremez miyim
    değiştiremezsin sadece 054 le başlayanlar değiştirelebiliyor

• Sıfır hat kim alcak 20 liraya off
  • quote:

Sıfır hat kim alcak 20 liraya off

20 lira olsa gene iyi hat fiyatları 28 lira olmuş çok önceleri nerdeyse bedavaydı
  • Yaw bu nasıl iştir. Ben uzun zamandır tarife değiştirmediğim halde seçim yaptırmıyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: asabii

quote:

Sıfır hat kim alcak 20 liraya off

20 lira olsa gene iyi hat fiyatları 28 lira olmuş çok önceleri nerdeyse bedavaydı

Neredeyse değil, bildiğin bedavaydı.
  • Arkadaşlar tarifeye geçiş yapabilen var mı bu günlerde?
    Vodafone self servis osrunlu oradan işlem yapamıyorum.
    GENC yazıp 7048'e yollayıncada;
    "Secmis oldugunuz paket icin kisitiniz mevcuttur. Talebiniz gerceklestirilememistir."
    diyor.
    7048'i ardağımda ise geçebileceğim sadece 4 tarife saydı ve içersinde "Özgür Genç" yoktu.
    Aylardır tarife değiştirmedim, 25 yaşında altındayım, ne kısıtıymış bu, illaki 2TL verip şubeye mi gitmemiz lazım!?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı drum bende de var. Tek farkımız benim yaş tutmuyor fakat gelen uyarı aynı. Demekki bi sorun var. Uzun zamandır tarife değişikliği yapmadığım halde self serviste seçenekler çıkmıyor...
  • Hat benim uzerime 30 yasindayim self servisden tarifeye gecis yaptim 1 ay once acaba dedim sistemde bir acikmi var simdi ev ahalsinide vodafona tasicam ama
    Tereddutlerim var 25 yas altinami kabul ediyor yalniz
  • Valla 25 üstü geçiş yapanlar olmuş ama artık self serviste sorun olduğundan geçiş yapılamıyor. Mesaj göndersek dahi olmuyor. Acaba yaştan mı dedim ama yukarıdaki arkadaş 25 altı imiş fakat onda da aynı durum söz konusu olmuş!
  • Az önce vodafon'a sorunu detaylı bir biçimde anlatan mail yazdım.
    Bakalım sonuç ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElektroEmre

Arkadaşlar tarifeye geçiş yapabilen var mı bu günlerde?
    "Secmis oldugunuz paket icin kisitiniz mevcuttur. Talebiniz gerceklestirilememistir."
    diyor.
    7048'i ardağımda ise geçebileceğim sadece 4 tarife saydı ve içersinde "Özgür Genç" yoktu.
    Aylardır tarife değiştirmedim, 25 yaşında altındayım, ne kısıtıymış bu, illaki 2TL verip şubeye mi gitmemiz lazım!?

Aynı sorun bende de var 25 yaşın altındayım ve hat üzerime fakat kısıtınız mevcuttur diyor. Madem kısıtım var ne diye bana tarife ile ilgili mesaj atıyorsun

edit: müşteri temsilcisi ile görüştükten sonra tarifeye geçebildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmate088 -- 5 Temmuz 2011; 19:01:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ElektroEmre

Arkadaşlar tarifeye geçiş yapabilen var mı bu günlerde?
    diyor.

25 yaş altındaysan, bir kişi üzerine 3 hat özgür genç olabilir kısıtlamasına takılmışsındır.
  • indirimli 500MB Mobil Internet Paketi yükleme kartı ile aboneliğimi başlattığımda aksamdan sabaha 2000 dk bedava dakika promosyonundan ne zaman faydalanabilirim?
    Aboneliğinizi yükleme kartı ile başlatmanız durumunda ilk ay promosyondan faydalanamayacak olup, İndirimli 500MB Mobil Internet Paketi paketinizin yinelenmesi ile (en az 30 gun sonra) faydalanmaya başlayabilirsiniz.

sitede böyle bir yazı var ne demek istiyor ?
  • internet paketini aldığında vodafone'lularla akşam 9-sabah 9 arası 2000dk ücretsiz konuşma veriyor işte, nesini anlayamadınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: un4saken

internet paketini aldığında vodafone'lularla akşam 9-sabah 9 arası 2000dk ücretsiz konuşma veriyor işte, nesini anlayamadınız.

Aboneliğinizi yükleme kartı ile başlatmanız durumunda bu kısmını anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezermsk

quote:

Orijinalden alıntı: un4saken

internet paketini aldığında vodafone'lularla akşam 9-sabah 9 arası 2000dk ücretsiz konuşma veriyor işte, nesini anlayamadınız.

Aboneliğinizi yükleme kartı ile başlatmanız durumunda bu kısmını anlamadım

Kontör kartları gibi internet paketleri oluyor, ondan alıp üyeliğe ilk kez geçtiğinizde faydalanamıyorsunuz. 1 ay dolup bu üyeliği mevcut bakiyenizden kredi düşerek yenilediğinizde 2000dk görüşme kazanıyorsunuz.
  • teşekkür ederim anladım şimdi :)
  • Arkadaşlar,

Özgür genç'e 500Mb 9,5 TL diyor bu sürekli mi?
    Şuan galiba 100MB'lık sınırsız paket var? Bunu nasıl sorgularım vae iptal ettirebilirim?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.