Şimdi Ara

Yeni Gençlik Tarifesi Faturasız Özgür Genç (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
0
Favori
20.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yukarıdada sormuştum aveadan nasıl geçerim 25 yaşın üstündeyim 25 yaşından küçük biriyle gitsem olurmu
  • reklamda her ay tl yüklemeye gönderme yapıyor da bu paketleri almak için her ay 20 yüklemek lazım zaten :)
  • •Aylık Cepnet paketi al -> her gun akşamdan sabaha (21:00-08:59) Vodafonelu’lar ile 2000 dk bedava konuş [ *456#1111# ]

•12000 HY SMS paketi al -> haftasonu cts-pz Vodafonelu’lar ile 2000 dk bedava konuş [ *456#1112# ]

-------------------------------------

AYLIK CEPNET 8 TL
    12000 SMS 9 TL
    -------------------
    TOPLAM = 17 TL ye

30 gun (Aksam 21.00:00 den -08.59:59) arası tüm Vodafonelu’lar ile 2000 dk’ya kadar bedava

30 gun (Cuma 23:59:59-Pazar 23:59:59) arası tüm Vodafonelu’lar ile 2000 dk’ya kadar bedava
    --------------------------------------------------

toplam da aylık 17 tl ye CEPNET + 12000 SMS [10000+2000] VF + HY SMS + VF 4000dk (2000+2000)[21-09+CTS-PZ]
    ------------------------------------- ------------------------------------- -------------------------------------
    Gayet nett ... =D =D ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi target4u -- 20 Mayıs 2011; 13:00:44 >

• Az önce 25 yaş altı olmayan hattıda özgür genç yaptım. Umarım sistem hatası denilerekten tarifeyi değiştirmezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatayucuzal

arkadaşlar be tarifeye ilk geçenlerdenim az önce 30 tl yükledim ve 2saat her yöne dakika verdi şok oldum:D butarife mükemmel:)

bence sistemde acık vardır kapatırlar hiç webde 30 TL yukleyene 2 saat yazmıyor.
  • Bende 25 yaşından büyüğüm self servisten geçiş yaptım. Telefona mesaj da geldi. Umarım değiştirmezler
  • Hayret self servis tıkır tıkır çalışıyor 2 saniyede geçti, yaş şartı falanda yok!
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH
    Az önce 25 yaş altı olmayan hattıda özgür genç yaptım. Umarım sistem hatası denilerekten tarifeyi değiştirmezler.

quote:

Orijinalden alıntı: BiLaL !

Bende 25 yaşından büyüğüm self servisten geçiş yaptım. Telefona mesaj da geldi. Umarım değiştirmezler

Ligtv kampanyasına kayıt ıcın

LIGTV yazin 1001'e gonderin

bakalım ne uyari mesajı gelecek ;) ;)

---------------------------------------------
    http://ext02.amvgtech.com/FreeZone/LigTV/
    ---------------------------------------------
    http://www.ligtv.com.tr/Mackuponu.aspx?utm_source=Ligtv.com.tr&utm_medium=530x350&utm_campaign=Ligtv.com.tr-Vodafone-Freezone_ligtv_proje

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi target4u -- 20 Mayıs 2011; 15:04:44 >

• ben soyleyeyim

" yalnizca 26 yas alti Vodafone Free Zone abonelerinin kampanyadan yararlanmasi mumkundur "

;) ;) ,
  • 30 lira yükledim ama 2 saat bedava mesajı gelmedi, muhtemelen arkadaşınki sistemden oluşan hatadan dolayı olmuştur. Şanslıymışsın
  • Online Self Servis'ten bende Özgür Genç oldum. Yaş 25 i epey geçti ama sorun çıkarmadı. Birkaç gün sonra tarife değişikliği talebiniz reddedildi diye mesaj gelmez inşallah.. 30 TL yüklemeyi de şimdilik denemeyi düşünmüyorum..
  • arkadaşa size özelden kampanya gelmiştir bu tarifede nekadar yüklerseniz yükleyin hediye dk vermez hediye dk için aylık cepnet veya onikibin sms paketi alınması gerekir
  • Faturali hattan faturasiza nasıl geçiş yapabilirim? Güya 20 liralık cepavantaj tarifesindeyim ama her ay 45-50 lira fatura oduyorum.fazla konuşmuyorumda.deli etti bu vodafone beni yaa.
  • bikampanya gelmemişti bana bilgimde yoktu rastgele yükliyim dedm geldi. hatta gece konuştuklarımda her yöne dakkalardan değil 2000 dakkadan düşüyor mükemmel oldu:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu
    bir hata yakaladım resme bakın.hangisi doğru?cepnet alırsak hafta sonu mu her akşam mı yoksa öteki şekil mi?

Mail atmıştım bu konu ile ilgili, az önce müşteri hizmetlerinden Hatice Hanım aradı. Web sitesini düzenleyen teknik ekibe ulaştırmışlar bu durumu, en kısa zamanda düzelteceklermiş. Teşekkür ede ede bitiremedi kadın :)

Doğrusu cepnet alındığında akşamdan sabaha, maksi paket alındığında haftasonları bedavaymış. Ekstra avantajlar kısmına yanlış yazmışlar yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi un4saken -- 20 Mayıs 2011; 17:35:22 >

• bikampanya gelmemişti bana bilgimde yoktu rastgele yükliyim dedm geldi. hatta gece konuştuklarımda her yöne dakkalardan değil 2000 dakkadan düşüyor mükemmel oldu:D
  • Bana göre taraftar hatları hala 1 numara. Bu tarife bezı şeyleri aşmış 10 numara tarife olmuş ama dediğim gibi taraftar hatlarının yerini tutamaz bence. Ben alışmışım para ödemeden konuşmaya taraftar hatlarında. Şimdi her aramaya 50 kuruş düşmesi çok büyüyor gözümde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: target4u

•Aylık Cepnet paketi al -> her gun akşamdan sabaha (21:00-08:59) Vodafonelu’lar ile 2000 dk bedava konuş [ *456#1111# ]

•12000 HY SMS paketi al -> haftasonu cts-pz Vodafonelu’lar ile 2000 dk bedava konuş [ *456#1112# ]

-------------------------------------

AYLIK CEPNET 8 TL
    12000 SMS 9 TL
    -------------------
    TOPLAM = 17 TL ye

30 gun (Aksam 21.00:00 den -08.59:59) arası tüm Vodafonelu’lar ile 2000 dk’ya kadar bedava

30 gun (Cuma 23:59:59-Pazar 23:59:59) arası tüm Vodafonelu’lar ile 2000 dk’ya kadar bedava
    --------------------------------------------------

toplam da aylık 17 tl ye CEPNET + 12000 SMS [10000+2000] VF + HY SMS + VF 4000dk (2000+2000)[21-09+CTS-PZ]
    ------------------------------------- ------------------------------------- -------------------------------------
    Gayet nett ... =D =D ,

bu sorgulama mesajla geliyor ya klasik vodafone saçmalığı.

• bugun ikinci gunum Özgür Gencte konus konus bitmiyor yavvv.
    süper.
  • ◦Hem Cepnet hem de 12000 SMS abonesiyim, kampanyadan kazandığım 2000 dk’larımın hangisini öncelikli olarak kullanırım?
    Haftasonu Bedava kullanım hakkınız, akşamdan sabaha bedavalarınıza göre öncelikli olarak harcanır.

bu şart kötüymüş.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.