Şimdi Ara

YENİ FOCUS RENK SEÇİMİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
9.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. Yeni Focusta sizce hangi renk daha güzel. Hangi rengi tercih ederdiniz????

• siyah siyah siyah
  • quote:

Orjinalden alıntı: bemes

merhaba arkadaşlar. Yeni Focusta sizce hangi renk daha güzel. Hangi rengi tercih ederdiniz????

Selamlar,
    Siyah güzel, hoş da, kullanışsız, toz,çizik,yazın sıcaklığı emmesi, tam bir dert.
    Koyu renklerde bir de fırtına grisi güzel bir renk,
    Açık renkler bana göre daha kullanışlı, beni araç tonik mavisi ben çok memnunum.
    Denim mavi veya aytozu gri de tercih edilebilir.

Herkese iyi sürüşler dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxfocus

quote:

merhaba arkadaşlar. Yeni Focusta sizce hangi renk daha güzel. Hangi rengi tercih ederdiniz????

Selamlar,
    Siyah güzel, hoş da, kullanışsız, toz,çizik,yazın sıcaklığı emmesi, tam bir dert.
    Koyu renklerde bir de fırtına grisi güzel bir renk,
    Açık renkler bana göre daha kullanışlı, beni araç tonik mavisi ben çok memnunum.
    Denim mavi veya aytozu gri de tercih edilebilir.

Bence en güzel renk Tonik Mavi. Ama o renkteki aracımı pert ettim. Şimdi aynı model kullanacağım rengi bari farklı olsun. Siyah en güzeli, bi o kadar da kullanışsız. Denim Mavi en iyi seçenek, Turkiye'de yok. Ne seçsek acaba???

• quote:

Orijinalden alıntı: bemes

Bence en güzel renk Tonik Mavi. Ama o renkteki aracımı pert ettim. Şimdi aynı model kullanacağım rengi bari farklı olsun. Siyah en güzeli, bi o kadar da kullanışsız. Denim Mavi en iyi seçenek, Turkiye'de yok. Ne seçsek acaba???

Alıntıları Göster
    Selamlar,

O zaman fırtına grisinede bir bak.
    Bu arada ben tam tatile çıktığımda kaza yapmışsınız yazıları okudum büyük geçmiş olsun.

Airbagler le ilgilide ilginç bir şey söyleyeyim. Benim araca 2 günlükken park halindeyken vurdular.
    Araç 4 metre geri gitmişti. Allahtan elfreni çekili değildi ve viteste de bırakmamıştım.
    Araçta hiç kaporta hasarı olmadı ama tampon içindeki ön göğsün parçasında (şase bağlantılı) hafif ezilmeler vardı.
    Buna rağmen araç airbagler için birinci kademe ikazını verdi. Serviste bunu sildiler.
    Araç dediğim gibi park halinde idi çalışmıyordu. İlginç di mi.
    Şasede ve hiç bir sorunda çıkmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxfocus

Selamlar,

O zaman fırtına grisinede bir bak.
    Bu arada ben tam tatile çıktığımda kaza yapmışsınız yazıları okudum büyük geçmiş olsun.

Airbagler le ilgilide ilginç bir şey söyleyeyim. Benim araca 2 günlükken park halindeyken vurdular.
    Araç 4 metre geri gitmişti. Allahtan elfreni çekili değildi ve viteste de bırakmamıştım.
    Araçta hiç kaporta hasarı olmadı ama tampon içindeki ön göğsün parçasında (şase bağlantılı) hafif ezilmeler vardı.
    Buna rağmen araç airbagler için birinci kademe ikazını verdi. Serviste bunu sildiler.
    Araç dediğim gibi park halinde idi çalışmıyordu. İlginç di mi.
    Şasede ve hiç bir sorunda çıkmadı.

Alıntıları Göster
    Teekkürler Maxfocus. Aytozu grisi almayı düşünmeye başladım. hem kullanımı kolay vs diye.

• quote:

Teekkürler Maxfocus. Aytozu grisi almayı düşünmeye başladım. hem kullanımı kolay vs diye.

Alıntıları Göster
    Usta hiç düşünmeden al bembeyaz bir araç içide krem rengi. Camlarıda lazerle tatlı bir renge koyulaştırt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: perperek

Usta hiç düşünmeden al bembeyaz bir araç içide krem rengi. Camlarıda lazerle tatlı bir renge koyulaştırt.

Alıntıları Göster
    bence tonik mavi...

çok yakışıyor focusa...

belki bakmamışsındır...

http://www.ford.com.tr/yenifordfocus/

buradan bi bak pek belli olmuyo ama olsun...

işte dediğim renk... tonik mavi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EpsilonKappa -- 10 Temmuz 2007; 16:19:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EpsilonKappa

bence tonik mavi...

çok yakışıyor focusa...

belki bakmamışsındır...

http://www.ford.com.tr/yenifordfocus/

buradan bi bak pek belli olmuyo ama olsun...

işte dediğim renk... tonik mavi

Alıntıları Göster
    hocam bence focus a en çok yakışan 3 renk var. tonik mavi, fırtına grisi ve bi de koyu lacivert. Ama tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicotinell

hocam bence focus a en çok yakışan 3 renk var. tonik mavi, fırtına grisi ve bi de koyu lacivert. Ama tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.

Alıntıları Göster
    denizlide bi kaç tane var...

3 harfli bi plaka alıp... alman plakayı da çaktın mı...

canavar olur tonik mavi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EpsilonKappa

denizlide bi kaç tane var...

3 harfli bi plaka alıp... alman plakayı da çaktın mı...

canavar olur tonik mavi...

Alıntıları Göster
    KAZA YAPTIĞIN ARABA AÇIK MAVİYDİ SANIRIM YENİ ALICAGIN FOCUS TA SANROFF OLUCAKMI EGER OLUCAKSA GÜMÜŞ GRİ ÇOK GÜZEL DURUYOR O OLMASSA KOYU GRİ Bİ RENGİ DAHA VAR KÜL RENGİ GİBİ SİYAHA YAKIN O RENKTE ÇOK HOŞ DURUYOR..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riazor Blues

KAZA YAPTIĞIN ARABA AÇIK MAVİYDİ SANIRIM YENİ ALICAGIN FOCUS TA SANROFF OLUCAKMI EGER OLUCAKSA GÜMÜŞ GRİ ÇOK GÜZEL DURUYOR O OLMASSA KOYU GRİ Bİ RENGİ DAHA VAR KÜL RENGİ GİBİ SİYAHA YAKIN O RENKTE ÇOK HOŞ DURUYOR..

Alıntıları Göster
    tonik mavi yahut fırtına grisi derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasnakkafa

tonik mavi yahut fırtına grisi derim.

Alıntıları Göster
    Tonik mavi kullandım araç, harika gidyor renk, ewet gerçekten yenfocus'a. ama yine aynı model alıyorum, sanırım sunroof olmayacak, açık renkleride malum İstanbul'daki şartlardan dolayı tercih edicem sanırım
  • quote:

Tonik mavi kullandım araç, harika gidyor renk, ewet gerçekten yenfocus'a. ama yine aynı model alıyorum, sanırım sunroof olmayacak, açık renkleride malum İstanbul'daki şartlardan dolayı tercih edicem sanırım

Alıntıları Göster
    fırtına gri
    bu renk hakikaten iyi
    (siyah da olur ama her gün tozunu alırsın)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nibey

fırtına gri
    bu renk hakikaten iyi
    (siyah da olur ama her gün tozunu alırsın)

Alıntıları Göster
    bence koyu renkler daha karizmatik gösteriyor. ama herkes kullanımı kolay diye aytozu grisi , tonik mavisi alıyor, piyasadaki arabaların tamamına yakını bu reklerden. farklı ve karizmatik olmalı bence.
    ben uydum laflara aytozu grisi aldım ama oda kirlendimi belli oluyor........

• quote:

Orijinalden alıntı: kırıkdiş

bence koyu renkler daha karizmatik gösteriyor. ama herkes kullanımı kolay diye aytozu grisi , tonik mavisi alıyor, piyasadaki arabaların tamamına yakını bu reklerden. farklı ve karizmatik olmalı bence.
    ben uydum laflara aytozu grisi aldım ama oda kirlendimi belli oluyor........

Alıntıları Göster
    füme diyecektimde buarada fırtına grisi acaba benim fümeyle aynı renkmi onu anlamadım.neyse füme diyorum hatta abartıp şöyle soyleyim ben focus almak için nette gezinirken focuslarda sadece bu renkelere baktım fiyatı uygun bile olsa focusta başka ren almam gider başka araba alırım...saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: enteresavar

füme diyecektimde buarada fırtına grisi acaba benim fümeyle aynı renkmi onu anlamadım.neyse füme diyorum hatta abartıp şöyle soyleyim ben focus almak için nette gezinirken focuslarda sadece bu renkelere baktım fiyatı uygun bile olsa focusta başka ren almam gider başka araba alırım...saygılar

Alıntıları Göster
    Siyah çok güzel gidiyor ama bakımı zor. Ben Metalik gri diyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbs1905

Siyah çok güzel gidiyor ama bakımı zor. Ben Metalik gri diyorum...

Alıntıları Göster
    fırtına grisi siyaha benzeyen bir renk ama siyah değil. Güneşte, koyu mavi gibi görünüyor bazen, bazen siyahımsı. Garip bişey. Gece siyahla ayırt edemezsin pek. Kül rengi gibi bişi ya da çok koyu gri diyelim. Bence siyahtan daha güzel parlıyor güneşte, ve daha güzel gözüküyor, tabi temiz olması kaydıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicotinell

fırtına grisi siyaha benzeyen bir renk ama siyah değil. Güneşte, koyu mavi gibi görünüyor bazen, bazen siyahımsı. Garip bişey. Gece siyahla ayırt edemezsin pek. Kül rengi gibi bişi ya da çok koyu gri diyelim. Bence siyahtan daha güzel parlıyor güneşte, ve daha güzel gözüküyor, tabi temiz olması kaydıyla.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar, sipariş ettiğim renk kimsenin söylemediği ve Turkiye'de de pek fazla bulunmayan renk. Tango Kırmızısı. Umarım güzel durur arabada!... Bi arac gelsin bakalım fotolarını koyarım...

• quote:

Arkadaşlar, sipariş ettiğim renk kimsenin söylemediği ve Turkiye'de de pek fazla bulunmayan renk. Tango Kırmızısı. Umarım güzel durur arabada!... Bi arac gelsin bakalım fotolarını koyarım...

Alıntıları Göster
    quote:

Selamlar,

Öncelikle hayırlısı olsun, kazasız, dertsiz sürüşler diliyorum.
    Resimlerinide bekliyoruz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.